Конкурси фахової майстерності та інші з професійної підготовки

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності серед учнів з професії «Муляр»

29 січня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня  професійної майстерності та розвитку творчих здібностей. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 60 тестових завдань з предметів «Технологія кам’яних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Креслення», «Електротехніка». Практичний етап складався з одного завдання: кладка конструкції з цегли за однорядною системою перев’язки швів в 1,5 цеглини об’ємом 0,6 м3 за робочим кресленням і проводився в майстерні ліцею

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»

З 29 травня по 02 червня 2017 року в Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» пройшов ІІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр», де Харьков Микола, учень Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» посів ІІІ призове місце із 23. У  конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 4 –го розряду. Конкурс складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань) і тривав 1 астрономічну годину та виконання розрахункового завдання – час виконання 1 академічна година, а практичний тур передбачав високоякісне водне пофарбування заґрунтованої поверхні з наклеюванням зовнішнього армувального кутника та багету площею 9 м2. Виконання робіт проводилося будівельними матеріалами ТМ «Снєжка» та ручних і електрифікованих інструментів.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Озеленювач»

28 квітня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з розумовими вадами з професії «Озеленювач». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальної групи, які  навчалися за професією «Озеленювач» та здобули кваліфікацію  3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: Підготовка землесуміші та посів насіння чорнобривців та георгін. Для виконання цього завдання використовувався ручний інструмент та насіння чорнобривців та георгін. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»

12 – 13 квітня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр». У  конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів Харківської області, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 3–го та 4–го розряду. Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності й розвитку творчих здібностей учнів та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових та розрахункових завдань і тривав 1,5 астрономічні години, а практичний тур передбачав підготовку, обробку  та високоякісне водне пофарбування стін з кутом і наклеюванням багету площею 3,5 м2 і тривав 4 астрономічні години. Виконання робіт проводилося за допомогою будівельних матеріалів ТМ «Снєжка» та ручних і електрифікованих інструментів. Спостереження за виконанням робіт виконували лише члени журі та оргкомітет. Визначення результатів здійснювалося за більшою загальною сумою балів на основі, яких встановлювалися переможці, призери та розподілялися місця (І – ІІІ). Переможець конкурсу (І місце) Харьков Микола, учень ДНЗ Харківський ПЛБТ, братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр» у 2016/2017 навчальному році, який відбудеться з 29.05.2017 по 02.06.2017 у місті Львові.

Підвели підсумки  внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності

13 березня 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» було проведено інформаційну лінійку,  під час якої директор ліцею – Юкляєвська Н.В. разом з старшим майстром – Королович О.І. підвели підсумки внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Штукатур», «Муляр», «Перукар», «Маляр». Учнів, які зайняли призові місця нагородили почесними грамотами.

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Муляр»

15 – 16 лютого 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня  професійної майстерності та розвитку творчих здібностей. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. В свою чергу практичний етап складався з двох завдань: кладка кута за однорядною системою перев’язки швів в 1,5 цеглини і проводився в майстерні ліцею та кладка перегородки за однорядною системою перев’язки швів і проводився на будівельному майданчику по вулиці 12 Квітня,  де проводиться будівництво житлового будинку базовим підприємством  АТ «Трест Житлобуд-1».

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  серед учнів з професії «Штукатур»

23 лютого 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп І курсу, які  навчалися за професією «Штукатур» та здобули кваліфікацію 2-3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 25 тестових завдань з професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Матеріалознавство», «Охорона праці» «Технологія штукатурних робіт» розроблених викладачем Оверчук Р.М., а практична частина складалася з одного завдання: просте обштукатурювання стін та лузгів по раніше підготовленій поверхні. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр»

28 березня 2016 року в актовій залі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр».

Конкурс з професії «Штукатур» проходив у два етапи.

Переможцями першого етапу стали:

  • І місце – Босаченко Антон (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІ місце – Тарасенко Андрій (гр. 2М-2) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІІ місце – Кобяков Микита (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.

Переможцями другого етапу стали:

  • І місце – Бакулін Сергій (гр.ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІ місце – Єрмолаєв Євген (гр. ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІІ місце – Шаповал Тарас (гр. ШМ-12) – майстер Гончаренко С.М.

Переможцями конкурсу з професії «Маляр» стали:

  • І місце – Харьков Микола (гр. ШМ-22) – майстер Кіяшко О.М.
  • ІІ місце – Куспляк Артур (гр. ШМ-32) – майстер Солодюк В.А.
  • ІІ місце – Кузьменко Євген (гр. 2ШМ-1) – майстер Машталір Н.М.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

24 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп І курсу, які  навчалися за професією «Штукатур» та здобули кваліфікацію 2-3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань з професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Матеріалознавство», «Охорона праці» «Технологія штукатурних робіт» розроблених викладачем Королович О.І., а практична частина складалася з одного завдання: просте обштукатурювання стін, лузгів, усенок по раніше підготовленій поверхні. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Маляр»

17 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Маляр». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 2, 3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: приготування водної суміші та нанесення її на поверхню ручним інструментом. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, розвитку творчих здібностей та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»

29 лютого 2016 року в актовій залі ліцею відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр».

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Забєлін О. група «МЕ-23»

ІІ місце – Антонов А. група «МЕ-23»

ІІІ місце – Різченко Д. та Цимбал В. група «МЕ-13»

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

25 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов перший етап внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності серед учнів ліцею з особливими потребами з професії «Штукатур», який сприятиме підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь, професійних навичок. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної, та проводився з метою виявлення обдарованих учнів і підвищення рівня їх професійної майстерності.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Муляр»

18 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння учнями високопродуктивних методів праці.