Конкурси фахової майстерності та інші з професійної підготовки

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електрогазозварник»

28 березня 2018 року пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електрогазозварник» на базі ДНЗ «Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області» в якому приймав участь учень ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» групи Езв – 52 Проявка Кирило, який зайняв ІІ призове місце. Конкурс проводився з метою створення належних умов для виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових і тривав 1 астрономічну годину, а практичний тур передбачав виготовлення конструкції (з наданих деталей за кресленням), яка працює під тиском і тривав 2 астрономічні години. Зварювання виконувалося на постійному струмові.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Муляр»

12 квітня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Муляр». У  конкурсі брали участь найкращі учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області, які  навчалися за професією «Муляр» та здобули кваліфікацію 3–го розряду. Конкурс проводився з метою створення належних умов для виявлення і підтримки обдарованої молоді, розвитку її інтересів та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових та розрахункових завдань і тривав 1,5 астрономічні години, а практичний тур передбачав кладку конструкції П подібної форми в 1,5 цеглини з розшиванням швів і тривав 4.10 астрономічні години. Виконання робіт проводилося з використанням ручного інструменту муляра, силікатної цегли та вапняного розчину. Спостереження за виконанням робіт виконували лише члени журі та оргкомітет. Визначення результатів здійснювалося за більшою загальною сумою балів на основі, яких встановлювалися переможці, призери та розподілялися місця (І – ІІІ).

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Штукатур»

21 березня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 40 тестових завдань з предметів «Технологія штукатурних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Електротехніка». Практичний етап складався з одного завдання: виконання поліпшеного обштукатурювання прямолінійних поверхонь стін обсягом 4 м2

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Маляр»

16 березня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Маляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 60 тестових завдань з предметів «Технологія малярних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Креслення», «Електротехніка». Практичний етап складався з одного завдання: підготовку дерев’яного виробу під фарбування та виконання пофарбування неводною сумішшю і проводився в майстерні ліцею

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності серед учнів з професії «Муляр»

29 січня 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня  професійної майстерності та розвитку творчих здібностей. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала виконання 60 тестових завдань з предметів «Технологія кам’яних робіт», «Матеріалознавство», «Охорона праці», «Креслення», «Електротехніка». Практичний етап складався з одного завдання: кладка конструкції з цегли за однорядною системою перев’язки швів в 1,5 цеглини об’ємом 0,6 м3 за робочим кресленням і проводився в майстерні ліцею

ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»

З 29 травня по 02 червня 2017 року в Державному навчальному закладі «Ставропігійське вище професійне училище м. Львова» пройшов ІІІ етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр», де Харьков Микола, учень Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» посів ІІІ призове місце із 23. У  конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 4 –го розряду. Конкурс складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань) і тривав 1 астрономічну годину та виконання розрахункового завдання – час виконання 1 академічна година, а практичний тур передбачав високоякісне водне пофарбування заґрунтованої поверхні з наклеюванням зовнішнього армувального кутника та багету площею 9 м2. Виконання робіт проводилося будівельними матеріалами ТМ «Снєжка» та ручних і електрифікованих інструментів.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Озеленювач»

28 квітня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з розумовими вадами з професії «Озеленювач». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальної групи, які  навчалися за професією «Озеленювач» та здобули кваліфікацію  3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: Підготовка землесуміші та посів насіння чорнобривців та георгін. Для виконання цього завдання використовувався ручний інструмент та насіння чорнобривців та георгін. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей.

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності  серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр»

12 – 13 квітня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов ІІ (обласний) етап Всеукраїнського  конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр». У  конкурсі брали участь найкращі учні професійно-технічних навчальних закладів Харківської області, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 3–го та 4–го розряду. Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності й розвитку творчих здібностей учнів та складався з двох турів: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав виконання тестових та розрахункових завдань і тривав 1,5 астрономічні години, а практичний тур передбачав підготовку, обробку  та високоякісне водне пофарбування стін з кутом і наклеюванням багету площею 3,5 м2 і тривав 4 астрономічні години. Виконання робіт проводилося за допомогою будівельних матеріалів ТМ «Снєжка» та ручних і електрифікованих інструментів. Спостереження за виконанням робіт виконували лише члени журі та оргкомітет. Визначення результатів здійснювалося за більшою загальною сумою балів на основі, яких встановлювалися переможці, призери та розподілялися місця (І – ІІІ). Переможець конкурсу (І місце) Харьков Микола, учень ДНЗ Харківський ПЛБТ, братиме участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Маляр» у 2016/2017 навчальному році, який відбудеться з 29.05.2017 по 02.06.2017 у місті Львові.

Підвели підсумки  внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності

13 березня 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» було проведено інформаційну лінійку,  під час якої директор ліцею – Юкляєвська Н.В. разом з старшим майстром – Королович О.І. підвели підсумки внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності серед учнів з професії «Штукатур», «Муляр», «Перукар», «Маляр». Учнів, які зайняли призові місця нагородили почесними грамотами.

Внутрішньоліцейний конкурс  фахової майстерності  серед учнів з професії «Муляр»

15 – 16 лютого 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Метою заходу було виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня  професійної майстерності та розвитку творчих здібностей. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. В свою чергу практичний етап складався з двох завдань: кладка кута за однорядною системою перев’язки швів в 1,5 цеглини і проводився в майстерні ліцею та кладка перегородки за однорядною системою перев’язки швів і проводився на будівельному майданчику по вулиці 12 Квітня,  де проводиться будівництво житлового будинку базовим підприємством  АТ «Трест Житлобуд-1».

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  серед учнів з професії «Штукатур»

23 лютого 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп І курсу, які  навчалися за професією «Штукатур» та здобули кваліфікацію 2-3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 25 тестових завдань з професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Матеріалознавство», «Охорона праці» «Технологія штукатурних робіт» розроблених викладачем Оверчук Р.М., а практична частина складалася з одного завдання: просте обштукатурювання стін та лузгів по раніше підготовленій поверхні. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр»

28 березня 2016 року в актовій залі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр».

Конкурс з професії «Штукатур» проходив у два етапи.

Переможцями першого етапу стали:

  • І місце – Босаченко Антон (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІ місце – Тарасенко Андрій (гр. 2М-2) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІІ місце – Кобяков Микита (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.

Переможцями другого етапу стали:

  • І місце – Бакулін Сергій (гр.ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІ місце – Єрмолаєв Євген (гр. ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІІ місце – Шаповал Тарас (гр. ШМ-12) – майстер Гончаренко С.М.

Переможцями конкурсу з професії «Маляр» стали:

  • І місце – Харьков Микола (гр. ШМ-22) – майстер Кіяшко О.М.
  • ІІ місце – Куспляк Артур (гр. ШМ-32) – майстер Солодюк В.А.
  • ІІ місце – Кузьменко Євген (гр. 2ШМ-1) – майстер Машталір Н.М.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

24 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп І курсу, які  навчалися за професією «Штукатур» та здобули кваліфікацію 2-3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань з професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Матеріалознавство», «Охорона праці» «Технологія штукатурних робіт» розроблених викладачем Королович О.І., а практична частина складалася з одного завдання: просте обштукатурювання стін, лузгів, усенок по раніше підготовленій поверхні. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Маляр»

17 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Маляр». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 2, 3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: приготування водної суміші та нанесення її на поверхню ручним інструментом. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, розвитку творчих здібностей та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»

29 лютого 2016 року в актовій залі ліцею відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр».

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Забєлін О. група «МЕ-23»

ІІ місце – Антонов А. група «МЕ-23»

ІІІ місце – Різченко Д. та Цимбал В. група «МЕ-13»

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

25 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов перший етап внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності серед учнів ліцею з особливими потребами з професії «Штукатур», який сприятиме підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь, професійних навичок. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної, та проводився з метою виявлення обдарованих учнів і підвищення рівня їх професійної майстерності.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Муляр»

18 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння учнями високопродуктивних методів праці.