Військово-патріотичний підрозділ «Витязь»

Складовою системи національного виховання є військово-патріотичне, що передбачає вироблення високого ідеалу служіння народові, готовності до трудового та героїчного подвигу в ім’я процвітання Української держави, з цією метою у 2014 році на базі ліцею було засновано та зареєстровано Департаментом у справах сім`ї та молоді Харківської міської ради військово-патріотичний підрозділ «Витязь», керівником якого, є викладач предмета «Захист Вітчизни» – Михайліченко Юрій Євгенович. Своїм власним прикладом, вольовим характером та працелюбністю він зміг згуртувати учнів ліцею у єдину команду.

Підрозділ  «Витязь» передбачає вивчення військової історії України, переможних битв українського війська, основних зразків техніки й озброєння Збройних Сил України, набуття початкових навичок користування ними, підвищення фізичної загартованості в інтересах підготовки до Захисту Вітчизни.

До складу підрозділу входять юнаки і дівчата, які після того, як гідно витримали випробувальний термін, приймають присягу біля прапору підрозділу, отримують шеврони. Тобто, це кращі з кращих, взірець у поведінці, навчанні.

«Витязь» відповідає за порядок у навчальному закладі, здійснюючи патрулювання території  та чергування у навчальному корпусі ліцею,

є організатором цікавих, пізнавальних, виховних заходів: «Вогневий рубіж», «Козацькі розваги», гра «Патріот».