Навчальні кабінети, майстерні

Майстерні

Професійно-практична підготовка кваліфікованих робітників здійснюється за Державними стандартами професійно-технічної освіти та проводиться безпосередньо в навчальних майстернях.

Майстерні ліцею обладнані усіма засобами навчання, інструкційно-технологічними картами, матеріалами, куточками з охорони праці та зразками виконаних робіт.

Майстерня штукатурів

Майстерня малярів

Майстерня мулярів

Майстерня зварювальників

Майстерня столярів

Майстерня озеленювачів

Кабінет «Захисту Вітчизни»

KAB ZAXUST VITHIZNU

В Кабінеті Захисту Вітчизни створені всі умови для організації та проведення теоретичних занять з предметів Захист Вітчизни, Географії. Під час у проведення уроків використовуються підручники, плакати,макети, карти. В Кабінеті проводяться предметні тижні, олімпіади, відкриті виховні години, конкурси.

 

Кабінет камяних робіт

KAB TEX KAMINUX ROB

Кабінет «Кам’яних робіт» є суміщеним в ньому проводяться уроки за спеціальностями муляр, електрозварник ручного зварювання; штукатур, лицювальник – плиточник, маляр. Для проведення якісного уроку розроблені папки комплексно – методичного забезпечення до яких входять технологічні карти, опорні конспекти, таблиці, кросворди, тестові завдання, по тематичним атестаціям згідно програми. Проводяться цікаві інтегровані предметні тижні, олімпіади., відкриті виховні години.

Проводяться консультації до випускних екзаменаційних робіт.

Кабінет озеленювальних робіт

KAB OZELEN ROB

 

 

В кабінеті озеленювальних робіт відбувається підготовка учнів за професією «Квітникар, озеленювач» та викладаються такі предмети,як Квітництво, Захист декоративних рослин від шкідників та хвороб,Основи зеленого будівництва. Під час проведення уроків використовуються різна кількість дидактичного матеріалу, в кабінеті є велика кількість плакатів, підручники, тематичні стенди, та папки. Кожен рік проводяться предметні тижні, відкриті уроки і конкурси кращих творчих робіт учнів.

 

Кабінет «Столярних робіт»

KAB STOL ROBIT

В кабінеті «Столярних робіт» створені всі умови для організації та проведення теоретичних занять де Державними стандартами ПТО. Кожен рік проводяться предметні тижні, організовується виставка робіт з деревини. Під час проведення уроків використовується інтерактивне навчання. Учні навчаються самостійно мислити. Кабінет оснащено підручниками, плакатами, макетами, каталогами по темам, художні вироби із деревини, які зроблені руками учнів.

Кабінет «Охорони праці»

KAB OXORONA PRACI

 

В кабінеті охорони праці проводяться теоретичні заняття по предмету охорони праці. Також в кабінеті проводяться відкриті уроки, предметні тижні, підготовка та проведення олімпіади з «Охорони праці». Кабінет оснащено підручниками, плакатами.

 

 

Кабінет «Математики»

KAB MATEMATUK

В кабінеті математики створені всі умови для процесу засвоєння учнями матеріалів програми та розвитку компетентності учнів. Відповідно до поурочно-тематичних планів проводяться уроки теоретичного навчання, індивідуальна робота учнів по підготовці до ЗНО з математики, предметні тижні. Постійно ведеться робота по оснащенню та поповнення методичного забезпечення уроків математики.

 

Кабінет «Української мови й літератури»

Untitled-66

В кабінеті української мови й літератури створені всі умови для  процесу засвоєння учнями змісту державних програм та для розвитку  основних компетенцій сучасної людини. Відповідно до навчальних планів, проводяться уроки теоретичного навчання, організовується індивідуальна робота з учнями. Забезпечується проведення предметних тижнів, конкурсів  ім.. П.Яцика, олімпіад, творчого конкурсу ім.. Т.Шевченка. Постійно здійснюється робота щодо поповнення методичного забезпечення уроків української мови й літератури.

Кабінет « Історії»

Untitled-68 В кабінеті історії ліцею створені умови для творчої діяльності учнів. Високий рівень викладача  дозволяє створити  атмосферу активної  пізновальної діяльності  учнів та їх прагнення реалізувати свій потенціал.  Під час проведення уроків використовується інтерактивне навчання. Учні вчаться  самостійно і критично мислити. В кабінеті проводяться цікаві заходи – предметні тижні, брейн – ринги, конкурси, ділові ігри.

Кабінет « Фізики»

Untitled-69 В кабінеті фізики проводяться заняття  по предмету фізика та астрономія. Також в  кабінеті відбуваються відкриті уроки з предметів, семінари природничо – математичного циклу, предметні тижні, виховні години. Кожного місяця в останню п’ятницю  учні збираються для  проведення та обговорення  заліків по темам. В кабінеті Фізики організовано  гурток  з астрономії , який з радістю відвідують учні нашого ліцею.

Кабінет « Креслення»

Untitled-70В кабінеті креслення учні будівельного профілю навчаються читати та створювати різні креслення, виконувати креслення декоративного мурування,створювати  моделі столярних виробів. А також в кабінеті креслення за сумісництвом проводяться уроки матеріалознавства, на яких учні вивчають якість та властивості матеріалів.
Проводяться предметні тижні та конкурси малюнків з предмету спеціальне малювання.

 Кабінет « Опоряджувальних робіт»

Untitled-71 В кабінеті «Опоряджувальних робіт» проводяться уроки за спеціальностями Штукатур, лицювальник – плиточник, маляр. Для проведення якісного уроку розроблені  папки комплексно – методичного забезпечення до яких входять технологічні карти, опорні конспекти, таблиці, кросворди, тестові завдання, по тематичним  атестаціям згідно програми. Проводяться цікаві інтегровані предметні тижні, олімпіади., відкриті виховні години.
Проводяться консультації до випускних екзаменаційних робіт.