Інформація та фотоматеріали щодо професійної підготовки

Інформація щодо професійної підготовки.doc.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

14 березня 2017 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» при сприянні Управління освіти Адміністрації Немишлянського району Харківського Міської Ради відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені учні 8-х, 9-х, 11-х класів шкіл Слобідського, Немишлянського, Індустріального районів міста Харкова.

Гості змогли отримати вичерпну інформацію про ліцей та його базове підприємство – АО «Трест Житлобуд – 1», ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути, з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів тощо.

Після екскурсії, яка включала в себе відвідування кабінетів, навчально-виробничих майстерень, виставкової зали декоративного мистецтва, спортивної зали, тиру, в актовій залі на учасників заходу чекали концерт колективів художньої самодіяльності, презентація військово-патріотичного підрозділу «Витязь», майстер-класи від фірми «Sandal» та з перукарського мистецтва.

Позитивна атмосфера заходу, зацікавленість гостей до всього, що відбувалося дає привід сподіватися на те, що випускники шкіл зрозуміли: професійна освіта, зокрема здобуття будівельних та інших спеціальностей у ДНЗ «Харківський ПЛБТ» – це цікаво, престижно і перспективно.

Не просто слова – «День відкритих дверей». –

Немов настіж всі душі відкриті.

Хай говорять повсюди тепер про ліцей,

Що тут вміють гостинно зустріти!

Будівельник – професія майбутнього

11 березня в ліцеї відбувся День профорієнтації. До нас завітали випускники 9-х класів ЗОШ№ 113 та ЗОШ№145. Випускники мали змогу ознайомитися із виставкою-презентацією за спеціальностями «штукатур-маляр», «плиточник-лицювальник», «муляр, електрозварник ручного зварювання», «квітникар-озеленювач», «перукар-модельєр», «столяр будівельний, паркетник», їм була організована екскурсія до навчальних майстерень, виставкової зали ліцею із кращими зразками робіт учнів, гості побачили найкращі номери художньої самодіяльності, організованої силами учнів ліцею. Найзахоплюючими були майстер-клас із нанесення рідких шпалер та з виготовлення прикрас інтер’єру з штучного матеріалу, які підготували учні гр..ШМ-22 та 2КО-3.