Новини та анонси

Майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Влаштування перфорованих кутників на гіпсокартонні поверхні з використанням матеріалів «Снєжка»

25 листопада 2021 у рамках проходження  Всеукраїнського тижня професійної освіти, в Державному навчальному закладі  « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в навчально-практичному центрі «Снєжка» було проведено майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Влаштування перфорованих кутників на гіпсокартонні поверхні з використанням матеріалів «Снєжка». Майстер в/н Попроцька Н.Ю. ознайомила здобувачів освіти з матеріалами, інструментами, обладнанням та показала правильне влаштування кутників на гіпсокартонних поверхнях, вказала на контроль якості при виконанні даних робіт та безпеку праці. Активні здобувачі освіти мали можливість попрацювати сучасними матеріалами з використанням ручного інструмента, відтворивши показані прийоми робіт.

22.02.2021р. здобувачі освіти Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» по закінченню закладу освіти та після освоєння технік роботи з матеріалами ТМ SNIEZKA  на базі навчально-практичного центру «Śnieżka» одержали сертифікати від партнерів ТзОВ «Снєжка-Україна»

 

 

04.02.2021 р. відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ « РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з професії Маляр

 

Детально про подію 

 

 

28 січня 2021 року в Навчально-практичному центрі «Sniezka»  Державного навчальному закладу «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов майстер-клас на тему «Опорядження поверхонь  самоклеючими велюровими наклейками». 

Детально про подію 

 

 

26.06.2020р. здобувачі освіти Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» по закінченню закладу освіти та після освоєння технік роботи з матеріалами ТМ SNIEZKA та ТМ VIDARON на базі навчально-практичного центру «Śnieżka» одержали сертифікати від партнерів ТзОВ «Снєжка-Україна»

 

 

25.02.2020 р. конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»

 

 

30.10.19 Урочисте відкриття Навчально-практичного центру «Sniezka», з професії Маляр