Новини та анонси

Семінар

«Найкращі практики використання навчального посібника «Малярні та опоряджувальні роботи»

25 квітня 2024р. у рамках синергії Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» та Товариства з обмеженою відповідальністю «СНЄЖКА-Україна», 15 педагогічних працівників будівельного спрямування взяли участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Найкращі практики використання навчального посібника «Малярні та опоряджувальні роботи».

Під час заходу всі учасники мали змогу ознайомитися з цікавими методиками та практиками різних закладів професійно-технічної освіти України щодо застосування нових освітніх матеріалів для якісної підготовки здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення.

Раїса ОВЕРЧУК, методист нашого закладу, поділилася результатами впровадження матеріалів компанії «СНЄЖКА-Україна» та використання навчального посібника в освітньому процесі закладу при проведення формального та неформального навчання.

Дякуємо організаторам компанії за цікавий та змістовний захід

 

Майстер клас на тему: “Підмазування тріщин, щілин, вибоїн із застосуванням матеріалів TM «Śnieżka»:  ACRYL-PUTZ FX23 FLEX –  Еластична маса»

28 грудня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» на базі навчально-практичного центру «SNIEZKA»з  професії «Маляр», межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC) пройшов майстер-клас для здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення на тему: «Підмазування тріщин, щілин, вибоїн із застосуванням матеріалів TM «Śnieżka»:  ACRYL-PUTZ FX23 FLEX –  Еластична маса». Під час майстер-класу, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталія Юріївна, ознайомила всіх присутніх із сучасною армувальною шпаклювальною сумішшю. Вимоги до її використання, її властовості, методи використання.Також був продемонстрований відеоролик технологічного процесу заповнення тріщин шпаклювальною сумішшю завідуючою НПЦ Наталією Юріївною. В кінці майстер-класу, здобувачі освіти та слухачі мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

Закінчення навчання часткової кваліфікації за напрямком

«Оздоблення поверхонь»

01 грудня 2023 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» 15 слухачів завершили навчання за курсом часткової кваліфікації «Оздоблення поверхонь», яке проходило в межах Проекту «Підтримка професійно-технічної освіти для постраждалого від конфлікту населення в Харківській та Дніпропетровській областях», що реалізує Громадська організація «Український професійний розвиток» за фінансової допомоги HELVETAS Swiss Intercooperation, в рамках реалізації Гранту Ukraine Economic Resilience Programme (ERP) за фінасової підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation (SDC). За результатами навчання, яке тривало з 06.11.2023 по 01.12.2023 року, слухачі опанували навички з фарбування за трафаретом, оздоблення поверхонь рельєфними валиками, торцювання фарбових плівок, виконання гладких та об’ємних фактур, монтаж елементів декору, тощо. По закінченню навчання всі слухачі отримали сертифікати здобуття часткової кваліфікації. Сподіваємося що таке навчання надало можливість підвищити свій професійний рівень та стати більш конкурентоспроможними на ринку праці у пріоритетних галузях економіки як у Харківському регіоні так і в країні в цілому.

 

Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

З метою реалізації заходів з розширення можливостей та підтримки вразливих верст населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки та доступі до ринку праці як у Харківському регіоні так і в країні в цілому Державний навчальний  заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжив реалізацію короткострокових курсів з числа дорослого населення. З 06 листопада 2023 року 15 слухачів розпочали навчання за напрямком «Оздоблення поверхонь». Курс спрямований на набуття навичок  з набиття трафаретів,  виконання венеціанської штукатурки, виконання гладких та текстурних фактур, наклеювання декоративних елементів, тощо. Слухачі ознайомляться з основами  кольорознавства, навчаться підбирати та змішувати кольори та ще багато інших цікавинок. Доєднуйтесь до нашої дружньої команди!

 

Майстер-клас: «Декоративне опорядження в стилі «Вінтаж» з використанням матеріалів
ТМ «SNIEZKA»

20 червня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Декоративне опорядження в стилі «Вінтаж» з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA». Під час майстер-класу, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталя Юріївна, ознайомила всіх присутніх з технікою виконання даного стилю при оформленні різного виду приміщень. Було продемонстровано теоретичний аспект даної теми у вигляді презентації та практичний аспект у вигляді підготовки матеріалів, інструментів та показу нанесення суміші на поверхню.

Семінар-практикум «Влаштування карниза з пінополістирольних фризів  з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA»

29 травня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов семінар-практикум для здобувачів освіти на тему: «Влаштування карниза з пінополістирольних фризів  з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA». Під час семінару-практикуму, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталя Юріївна, ознайомила всіх присутніх з різновидністю фризів та різними видами шпаклівок ТМ «Снєжка», які використовуються для наклеювання молдингів, карнизів, тощо. Також був продемонстрований технологічний процес підрізання фриза для стикування його у кутах, накладання шпаклівки на фриз та приклеювання його до поверхні, завідуючою НПЦ Наталією Юріївною. В кінці семінару, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

 

 

Майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Влаштування перфорованих кутників на гіпсокартонні поверхні з використанням матеріалів «Снєжка»

25 листопада 2021 у рамках проходження  Всеукраїнського тижня професійної освіти, в Державному навчальному закладі  « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в навчально-практичному центрі «Снєжка» було проведено майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Влаштування перфорованих кутників на гіпсокартонні поверхні з використанням матеріалів «Снєжка». Майстер в/н Попроцька Н.Ю. ознайомила здобувачів освіти з матеріалами, інструментами, обладнанням та показала правильне влаштування кутників на гіпсокартонних поверхнях, вказала на контроль якості при виконанні даних робіт та безпеку праці. Активні здобувачі освіти мали можливість попрацювати сучасними матеріалами з використанням ручного інструмента, відтворивши показані прийоми робіт.

22.02.2021р. здобувачі освіти Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» по закінченню закладу освіти та після освоєння технік роботи з матеріалами ТМ SNIEZKA  на базі навчально-практичного центру «Śnieżka» одержали сертифікати від партнерів ТзОВ «Снєжка-Україна»

 

 

04.02.2021 р. відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ « РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з професії Маляр

 

Детально про подію 

 

 

28 січня 2021 року в Навчально-практичному центрі «Sniezka»  Державного навчальному закладу «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов майстер-клас на тему «Опорядження поверхонь  самоклеючими велюровими наклейками». 

Детально про подію 

 

 

26.06.2020р. здобувачі освіти Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» по закінченню закладу освіти та після освоєння технік роботи з матеріалами ТМ SNIEZKA та ТМ VIDARON на базі навчально-практичного центру «Śnieżka» одержали сертифікати від партнерів ТзОВ «Снєжка-Україна»

 

 

25.02.2020 р. конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»

 

 

30.10.19 Урочисте відкриття Навчально-практичного центру «Sniezka», з професії Маляр