Виховна робота

Архів

 

Семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Харківській області

15 вересня 2021 року на базі нашого закладу ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся семінар-тренінг для практичних психологів та соціальних педагогів ЗП(ПТ)О Харківській області на тему:

«Форми, методи, прийоми формування у підлітків свідомого ставлення до здоров’я як базової цінності для успішної самореалізації» .У роботі семінару-тренінгу взяли участь 30 педагогічних працівників.

Урочистості з нагоди Дня знань

1 вересня – особливе свято! Традиційно цього дня в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшла урочиста лінійка з нагоди Дня знань. Перед початком урочистості голосно звучала українська музика, звідусіль лунали  поздоровлення! Теплими словами привітала першокурсників директор центру Юкляєвська Наталія Вікторівна і побажала їм наснаги та енергії, натхнення та вагомих здобутків у навчанні за для розвитку рідної Української Держави. Найкращих учнів було нагороджено за успіхи у навчанні й практичній діяльності грамотами й подяками. Також за сумлінну працю були нагороджені грамотами і кращі викладачі.

З початком нового навчального року вас, дорогі друзі! Бажаємо усім учням, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння! Нехай новий навчальний рік стане для вас роком нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! І хай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!  Зі святом!

Нагородження переможців районного етапу міського конкурсу «Молода людина року 2021»

24 червня 2021 року відбулося нагородження переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року-2021». Його мета – виявлення і підтримка молоді, яка досягла значних результатів у навчанні, науковій, громадській та трудовій діяльності, а також у сферах мистецтва, культури та спорту. Учні та викладачі ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» також не залишились осторонь, і активно прийняли в ньому участь. Кращі викладачі та учні отримали заслужені нагороди, ними стали: викладач фізики – Слюта Д.С., а також Олійник В’ячеслав – учень групи П-24, Козлов Євген – учень групи Ас-03 та Елерт Олексій випускник з групи 2ШМ-5.

Переможцям і лауреатам конкурсу вручили пам’ятні нагороди – статуетки та дипломи. Вітаємо переможців  та бажаємо подальших успіхів та звершень!

Зустріч з представниками Управління патрульної поліції в Харківській області ДПП та сектора ювенальної пробації міста Харкова

16 червня 2021  року в ДНЗ «РЦПО  інноваційних технологій будівництва та промис    ловості» завітали представник Управління патрульної поліції в Харківській області ДПП Клименко Д.В. та психолог сектора ювенальної пробації міста Харкова Коцан О.В. Під час заходу з учнями проведено бесіду профілактично-виховного характеру, наголошено на неприпустимості порушення вимог чинного законодавства, покарання за скоєння правопорушень, вживання алкоголю, наркотичних чи психотропних речовин , необхідності здобуття освіти та дотримання здорового способу життя. Підлітки мали змогу отримати відповіді на запитання, як їх хвилюють.

Майстер – клас з малювання до Міжнародного дня захисту дітей

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», для учнів з особливими освітніми потребами, пройшов майстер клас з малювання. Трішечки творчості, натхнення, гарного настрою і  звичайний папір в їх руках перетворився в оригінальні роботи. Під час заходу панували: живе спілкування, усмішки, піднесений творчий настрій і позитив. І в результаті отримали чудову роботу, яку зробили своїми руками та  гарне враження, веселий настрій та безліч позитивних емоцій.

День вишиванки «Моя вишиванка – окраса моя»

У третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. У  невичерпній  спадщині  духовної  культури  українського  народу  є особлива, винятково важлива її частина – вишивка. Українська вишита сорочка втілює в собі одну з основних функцій, якої дотримувалися з давніх часів, — бути оберегом, а вишиванка — це не тільки символ краси, молодості, наслідування, а й наш генетичний код. Вишиті  сорочки  та  вишиванки  будуть  оберігати  нас,  наділяти  силою рідної землі, тому що символи, вишиті на них, мають глибоке значення, яке закладене тисячі років тому. Наші учні демонстрували власні найрізноманітніші вишиванки.

Нагородження учасників Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка»

12 березня 2021 року в Центральній дитячий бібліотеці Немишлянського району відбулося нагородження учасників Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка». Учениця групи 2О-3 Малакей Алла та бібліотекар Данилова Н.Ю. отримали почесні дипломи та пам’ятні подарунки.

 « І прехорошою такою…»  подорож віртуальною галереєю «Жінка в малярській творчості Т.Г. Шевченка» до дня народження поета.

207-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка приурочена  подорож віртуальною галереєю «Жінка в малярській творчості Т.Г. Шевченка яка відбулась для здобувачів освіти ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» у Центральній дитячий бібліотеці Немишлянського району 09 березня 2021 року. Підлітки мали можливість розширити свої знання про життєвий і творчий шлях Великого українського поета і художника, а також здійснити віртуальну подорож музеєм картин Шевченка. Бібліотекарі розповіли всім присутнім про окремі  миті життя вірного сина свого народу.

Тож нехай твори-думи Тараса Григоровича Шевченка завжди будуть з нами, як пісня, як мова, як Батьківщина…

«Майстер історичного роману» Літературний час

19 лютого 2021 року здобувачі освіти ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відвідали Центральну дитячу бібліотеку Немишлянського району, де привітні бібліотекарі  запросили підлітків на літературний час «Майстер історичного слова», присвячений 100-річчю від  дня народження видатного майстра красного письменства, автора захоплюючих історичних та пригодницьких творів Володимира Малика. Присутні дізнались багато цікавих фактів з життя письменника, а також переглянули уривок з кінофільму «Таємний посол», який  знятий за мотивами історичного захоплюючого роману Володимира Малика «Таємний посол».

Шановні учні, на період карантину гуртки теж працюватимуть у дистанційному режимі

Пропонуємо вам переглянути віртуальні подорожі музеями світу

 1. Пинакотека Брера – Милан https://pinacotecabrera.org/
 2. Галерея Уффици – Флоренция https://www.uffizi.it/mostre-virtuali
 3. Музеи Ватикана – Рим http://www.museivaticani.va/content/museivaticani/it/collezioni/catalogo-online.html
 4. Археологический музей – Афины https://www.namuseum.gr/en/collections/
 5. Прадо – Мадрид https://www.museodelprado.es/en/the-collection/art-works
 6. Лувр – Париж https://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne
 7. Британский музей – Лондон https://www.britishmuseum.org/collection
 8. Музей Метрополитен – Нью-Йорк https://artsandculture.google.com/explor
 9. Эрмитаж – Санкт-Петербург https://bit.ly/3cJHdnj
 10. Национальная галерея искусств – Вашингтон https://www.nga.gov/index.html

Бібліокафе «Літературний гурман» у рамках Всеукраїнського дня бібліотек

Щороку 30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек, встановлений Указом Президента України у 1998 році. З нагоди цього свята у бібліотеці ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» привітно відчинило свої двері бібліокафе «Літературний гурман» у рамках Всеукраїнського дня бібліотек. З теплотою і зацікавленістю гості бібліокафе, учні з групи МГШМ – 12, здійснили відео подорож “Бібліотеками світу”, учні з групи 2О-3 – посмакували “літературними цікавинками до кави”, де бібліотекар Данилова Н.Ю. провела бібліографічний огляд літератури. Учні із задоволенням провели час, спробували порцію нових вражень і знань, отримали естетичне і літературне задоволення .

Краєзнавча екскурсія «Харків – від фортеці до столиці»

З метою формування в учнів високої патріотичної свідомості, почуття любові до рідної землі, її історії, пошани та небайдужості до життя видатних людей, що творили історію нашого  міста  бібліотекарем Даниловою Н.Ю. разом з майстрами виробничого навчання Синельниковою І.Ф. та Шрамовою К. Е. була проведена для першокурсників з групи П – 14 краєзнавча екскурсія нашим містом. Університетська гірка – кріпак пагорб, Вічний вогонь, Успенський і Благовіщенський собори, символ міста – Дзеркальний струмінь, пам’ятники В.П. Каразіну і Т.Г. Шевченко, символи, традиції Харкова, вулиці і площі, знамениті харків’яни і багато іншого, ось що побачили підлітки в цей день.

Сподіваємося, що враження від  Харкова не залишили байдужими учнів, наповнили їх серця гарним настроєм, а цікаві історії  про визначні місця Харкова запам’ятаються на все життя!

 

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ ДО 8 БЕРЕЗНЯ

Міжнародний жіночий день 8 березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають жінки у всьому світі. Це свято не обійшло увагою і жінок ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівницьтва та промисловості». Так, 5 березня 2020 року для прекрасної половини  був проведений феєричний святковий концерт, у якому взяли участь учні та викладачі. Святкову атмосферу у залі підтримували вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень, які щиро звучали від чоловіків  нашого учбового закладу, на адресу своїх колег.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються у життя ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день, ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

Літературна вітальня

«Сила і міць Шевченківського слова…»

Адміністрація, учні та викладачі ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» за доброю традицією щорічно вшановують світлу пам’ять Великого Кобзаря адже вся його творчість пронизана гарячою любов’ю до нашого рідного краю. Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Саме тому 6 березня 2020 року всі зібралися на годину поезії , щоби згадати його теплим словом, почитати вірші, переглянути інші праці славного українського поета. Бібліотекар  Данилова Н.Ю. знайомила всіх присутніх  з творами видатного Кобзаря, розповіла про дитячі роки письменника, а також про те, що син кріпака, сирота змалку, талановитий юнак завдяки своїй наполегливості та таланту зумів здійснити свою мрію – малював і писав, а також став вільним. Учні підготували і прочитали свої улюблені  вірші з літературної спадщини письменника. Від першого і до останнього номера  з непідробною цікавістю та із затамованим подихом сприймали вдячні глядачі та обдаровували виконавців щирими оплесками.

День відкритих дверей

12 та 19 лютого 2020 року  свої двері для всіх бажаючих відкрив ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості». Гості –  школярі  міста і області, познайомилися з аудиторіями, виробничими майстернями, спортивною залою, переглянули відеоролик про наш учбовий заклад, стали учасниками майстер – класу з професій, до яких готує наш учбовий заклад . На День відкритих дверей були запрошені і представники Харківського  міського центру зайнятості, які провели профорієнтаційне тестування.

Захід супроводжувався яскравими виступами учасників художньої самодіяльності, а виставка кращих робіт учасників конкурсу технічної творчості показала гостям любов наших учнів до вибраних ними професій.  Свято скінчилося, але двері ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відкриті для майбутніх здобувачів освіти.

Тематична лінійка «Хто вони Герої Небесної Сотні»

З нагоди Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні 18 лютого 2020 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено  тематичну лінійку «Хто вони Герої Небесної Сотні». Бібліотекар Іванова А.К. наголосила на те, що події на Майдані змінили Україну, змінили її народ. А в історію будуть записані як революція Гідності. Виступ супроводжувався документальними кадрами. Вшанувати імена Героїв Небесної Сотні – це не просто святий обов’язок, це наша шана і гордість за них, за їхню відданість, за відвагу.

Виведення військ з Афганістану

Незалежна Україна 15 лютого офіційно вшановує День пам’яті загиблих воїнів-інтернаціоналістів та День виводу військ з Афганістану.

Не обійшли стороною цю подію і у нашому закладі.

Відбулася урочиста лінійка з показом відеофільму та вшануванням пам’яті загиблих воїнів

Пошта КОХАННЯ

13 та 14 лютого 2020 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» працювала Пошта кохання. Кожний учень, педагог та працівник центру мав змогу написати Валентинку, зізнатися в коханні та дружбі.

5 РОКІВ Сектору пробації

10 лютого 2020 року з нагоди п’ятиріччя з дня прийняття Закону України «Про пробацію» до ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» завітали спеціалісти  філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області, які розповіли учням про роботу сектору, нагадали про відповідальність та показали відеофільм, знятий одним із підопічних сектору.

Психолого-педагогічний семінар

«Професійне та емоційне вигорання педагога»

13 лютого 2020 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся психолого-педагогічний семінар

«Професійне та емоційне вигорання педагога» за участю студентів Української гуманітарно -педагогічної  академії.

Інклюзивна школа танців

Майже рік тому 20 березня 2019 року ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося відкриття   інклюзивної студії танцю

Зараз інклюзивна школа танців двічі на тиждень приймає  до 15 підлітків, які навчаються сучасному танцю, а також запрошує відомих тренерів Харківщини для  проведення майстер-класів з різних стилів та напрямків танцю

«Малювання кавового кота» Зустріч в «BIBLIO-ART майстерні»

У самий наповнений любов’ю день в році, в День Святого Валентина, 14 лютого до учнів, ДНЗ “РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості”, які відвідують «BIBLIO-ART майстерню» завітали в гості працівники відділу мистецтв Обласної бібліотеки для юнацтва та провели майстер-клас з малювання кавою кота на дереві. Під час ароматного заняття учні удосконалили навики малювання, розкрилися емоційно, мали змогу висловити за допомогою малюнка свої почуття. Бібліотекарі навчили підлітків як працювати з кавою на папері, приділивши увагу кожному. Учням було цікаво малювати кавою адже на папері вона виглядає захоплююче і вражає своєю незвичайністю та неповторністю.

Учасники майстер-класу отримали позитивні емоції, моральний відпочинок та незабутні враження, а в бібліотеці  ще довго пахло цим благородним напоєм.

Тренінг з елементами казкотерапії

28 січня 2020 року практичний психолог ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» спільно зі студентами –практикантами  Української інженерно-педагогічної академії   провела тренінг з елементами казкотерапії «Вмій сказати НІ!» з учнями з особливими освітніми потребами.

Протягом двох годин учні-озеленювачі грали у психологічні ігри,  були персонажами казки «Колобок», розігрували різноманітні життєві сценарії та знаходили вихід зі складних ситуацій.

Практика студентів

15 січня 2020 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочалася практика студентів – психологів Української інженерно-педагогічної академії.

 Студенти-практиканти знайомляться з особливостями роботи практичного психолога, нормативною документацією, плануванням та специфікою роботи психолога у закладах професійно-технічної освіти.

Практичний психолог центру Порункова Юлія Олександрівна ділиться досвідом у проведенні діагностичних та корекційних вправ.

Адміністративна та кримінальна відповідальність.

29 січня 2020 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» працівник ювенальної превенції Немишлянського району міста Харкова Паламарчук Анна Олександрівна провела профілактичну бесіду з учнями центру щодо адміністративної та кримінальної відповідальності неповнолітніх, а також про вживання алкогольних, наркотичних речовин, використання соціальних мереж та Інтернет.

КОМПАС 2020

22 січня 2020 року розпочався новий  рік співпраці  ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» та Центру денного перебування «Компас».

Свою роботу спеціалісти благодійного фонду розпочали зі знайомства з учнями групи МШ 13,  І курсу, експрес-тесту на ВІЛ, Гепатит А,В, та цікавої лекції про  Віл інфекцію та стосунки.

Тематична лінійка «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять»

З метою виховання почуття патріотизму, відданості, любові до Батьківщини  та пам’яті про тих, хто відстоював і відстоює  свободу  і незалежність України27 січня 2020 року в ДНЗ «РЦПТО інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено тематичну  лінійку «Крути: трагедія, подвиг, пам’ять», на якій було вшановано пам’ять Героїв Крут. Для українського народу цей бій став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, символом нескореного духу нашої нації. Вчитель історії Васильєва Л.М. ознайомила учнів з історичними фактами цього часу. Учні також мали можливість переглянути документальний фільм про бій під Крутами. Вічна слава Героям Крут!

Інформаційна лінійка до Дня соборності

Щороку в Україні відзначається День соборності 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Свято встановлено в Україні „…враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…” згідно з Указом Президента України „Про День соборності України” від 21 січня 1999 року № 42/99.

З нагоди цього свята у  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулась інформаційна лінійка до Дня Соборності. На ній, вчитель історіі Васильєва Л.М., розповіла історію об’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Вона наголосила на важливості цих подій,  які відіграли вирішальну роль в житті нашого народу і держави.

Підліток «навиворіт»

19 грудня 2019 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» для учнів груп МГШМ 12 та С-11 відбувся профілактичний квест «Підліток навиворіт» (Подросток «наизнанку»), організований лідерами-волонтерами ЦДП «Компас» БФ «Благо».

 Квест включав 5 тематичних станцій, на яких учні виконували завдання з профілактики негативних явищ у молодіжному суспільстві, вирішували творчі завдання та закріпили знання, отримані на тренінгах та бесідах, створили справжні міцні команди та вболівали за своїх одногрупників.

Усі учасники отримали солодкі подарунки та призи.

Дякуємо центру денного перебування «Компас» БФ «Благо за багаторічну плідну співпрацю»

Подросток наизнанку

Навчальна евакуація

16 грудня 2019 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»була проведенна навчальна евакуація, в якій взяли участь  вчителі, учні, майстри виробничого навчання, технічні працівники, обслуговуючий персонал. Після включення звукової сигналізації, яка сповістила працівників й учнів про виникнення надзвичайної ситуації та про початок екстреної евакуації, учні,  у супроводі педагогів  організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця, майданчика перед навчальним закладом на якому шикувалися по групах, де педагогами терміново проводилась перекличка за журналами й повідомлялось про наявність учнів (на цей день) та про кількість евакуйованих. Директор центру Юкляєвська Н.В. підвела підсумки та нагадала всім присутнім про необхідність дотримування правил пожежної безпеки

Наукове шоу «Механіки світла»

Сьогодні, 16 грудня 2019 року до ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій бідівництва та промисловості» завітали “Механіки світла” з науковим шоу. З цікавістю учні спостерігали за перетворенням речовин, дізналися багато нового про звичні речі, які нас оточують… Також учні мали нагоду не лише спостерігати, а й взяти безпосередньо участь у дослідженнях. Дійство вийшло дуже цікаве та пізнавальне.

Екскурсія до Харківського планетарію імені льотчика – космонавта Ю.О. Гагаріна

14 грудня  2019 року учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відвідали повнокупольну відеопрограму “Сонце – зоря життя” в Харківському планетарії  ім. Ю. Гагаріна. Учні з задоволенням подивилися  комп’ютерне відеомоделювання космічних подій і об’єктів, познайомилися з дивовижними планетами Сонячної системи і палаючим Сонцем, дізналися про злиття гігантських галактик і польоти крізь зоряні скупчення.

Екскурсія до міжнародного аеропорту «Харків»

5 грудня 2019 року для учнів ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з групи О-3, О-4 та 2О- 3 відбулась екскурсія до міжнародного аеропорту «Харків». Учням розповіли цікаві факти зі світу авіації, про те, як проходить реєстрація пасажирів та показали на прикладі основні правила безпеки під час польоту. Крім того, була можливість спостерігати за роботою диспетчерської служби аеропорту і власне самого ангару з літаками.

 Висловлюємо подяку співробітникам аеропорту за цікаву та змістовну екскурсію.

Інтелектуально-творчий конкурс «Битва професій»

5 грудня 2019 року з нагоди Дня народження нашого центру відбулась традиційна «Битва професій». Команди представили глядачам відео про своїпрофесії, зробили презентацію, візитівки, змагались у вікторині, де блискуче показали свою ерудованість та знання теорії.

У заході взяли участь 8 команди :команда «Перукарів», «Опоряджувальників», «Мулярів», «Озеленювачів», «Столярів», «Автослюсарів», «Електромонтажників» та «Зварників». Кожна команда була готова до самої запеклої боротьби!

Абсолютним переможцем інтелектуально-творчого конкурсу «Битва професій» стала команда «Перукарів». Вітаємо з заслуженою нагородою!

«Грай за права людини»

05.12.2019 року учні  разом з психологом ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»  стали учасниками фестивалю “Грай за права людини”.

 Головні завдання заходу – показати важливість правової освіти в Україні, виховувати в дітях та молоді повагу до закону і прав людини, залучити їх до участі в цікавих правових заходах. Та як результат, мати правову свідомість в суспільстві.

В Україні щорічно, починаючи з 2008 року проходить Всеукраїнський тиждень права до годовщини прийняття Загальної декларації прав людини.

Лінійка до Дня боротьби зі СНІДом

1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. До  Всесвітнього дня  боротьби зі СНІДом 2 грудня 2019 року в ДНЗ «РЦПО технологій будівництва та промисловості»  пройшла лінійка   «Молодь проти СНІДу!». Заступник директора з НВиХР  Сіпневською Г.Г. для всіх присутніх надала інформаційне повідомлення що таке ВІЛ\СНІД , які основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики. Учні переглянули  відеоролик на дану тему. Метою було поглибити знання учнів про ВІЛ та СНІД, ознайомити учнів із шляхами передачі ВІЛ, запобігти поширенню ВІЛ –інфекції серед молоді, формувати усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ, пропагувати здоровий спосіб життя.

Тренінг для учнів І курсу

«Я та інші»

З 12  по 20 листопада  2019 року  з учнями першого курсу Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» психологом Порунковою Ю.О. проведений триденний тренінг з адаптації та спілкування «Я та інші»

Мета тренінгу:

 • формування навичок конструктивного спілкування спілкування;
 • допомога в адекватному оцінюванні самого себе;
 • можливість отримання досвіду рефлексії та самоаналізу.
 • знімання негативних установок щодо оточення;

Протягом занять підлітки вчилися спілкуватися, пізнавали себе та своїх одногрупників, розвивали толерантність та повагу до оточуючих.

Відповідальність підлітків перед законом

05.11.2019   для учнів  ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»  представниками Управління патрульної поліції Клименко Д. та Мамоненко М. проведена бесіда на тему «Відповідальність підлітків перед законом», під час якої учні познайомилися з останніми подіями у Харкові, розібрали поняття відповідальності та отримали відповіді на запитання.

Протягом першого семестру 2019-2020 навчального  року для учнів ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій» представниками Благодійного фонду «Благо» проводяться заняття для учнів по формуванню здорового способу життя, профілактики  ВІЛ  та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Протягом цього періоду учні здавали експрес-тест на ВІЛ та гепатит, знайомилися зі шляхами передачі ВІЛ, грали у ігри та виконували вправи на збереження здоров‘я, а також спілкувалися  із волонтером, який познайомив підлітків зі способом життя американської молоді.

Книжкова виставка «Чорна сповідь моєї Вітчизни»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.  В бібліотеці ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» розгорнуто книжкову виставку « Чорна сповідь моєї Вітчизни». На виставці представлені документальні книги та статті, спогади свідків тих жахливих подій, художньо-документальні видання відомих українських письменників.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Година пам’яті «Через роки, через століття – пам’ятаємо»

Під час години пам’яті «Через роки, через століття – пам’ятаємо», яка відбулася 22 листопада 2019 року для учнів з групи П – 14 , бібліотекар Данилова Н.Ю. розказала, якими були соціально-політичні передумови голодомору, ознайомила з так званим Законом «п’яти колосків». Хвилиною мовчання, тримаючи в руках запалені свічки, учні вшанували пам’ять мільйонів українських людей, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським режимом у 1932-1933 рр. Такі болючі явища не можуть ніколи зникнути з людської пам’яті. Ніколи!

Тематична лінійка до Дня Гідності й Свободи

18 листопада2019 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася тематична лінійка до  Дня Гідності й Свободи, започаткованого Указом Президента України 21 листопада 2014 року.  Мета проведення заходу – це утвердження серед сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Під час заходу викладач предмету «Захист Вітчизни» Михайличенко Ю.Е. прочитав вірші, присвячені любові до рідного краю. А заступник директора з навчально-виробничої роботи Кісь С.П закликала  присутніх ніколи не забувати ці сумні сторінки нашої історії, бо хто не знає минулого – той не буде мати майбутнього. Учні та викладачі схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мірний час ХХІ століття.

Година української мови “Пізнаймо в серці рідне слово»

Ми – українці. Живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу. Традиційно, до Дня української писемності та мови, в бібліотеці  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» проводяться святкові заходи. Цього разу учні з групи МГШМ – 22 прийняли участь у годині української мови “Пізнаймо в серці рідне слово”. Бібліотекар Данилова Н.Ю. розкрила нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов’янських мов, походження і розвиток.  Учні обговорили питання важливості книг у житті людини, взяли участь у мовній вікторині, змагалися у конкурсах: «Розгадай слова», «Чи уважний ти?», «Аукціон домислів», «Мовні перлини». Головна мета заходу – ознайомити учнів з історією України, виховувати почуття глибокої любові до української мови

Лінійка до Дня української писемності та мови

«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» – писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною. Усвідомлюючи  величезне значення української мови для кожного громадянина нашої держави, в  «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»  відбулась тематична лінійка «Яка чудова українська мова» ,де бібліотекар Данилова Н.Ю. розповіла про становлення цього свята, про актуальність його сьогодні.

Отже, шлях становлення і розвитку української мови – це тернистий шлях боротьби. Незважаючи на це, українська мова – це велика культура та історія. Українською мовою написані невмирущі твори Котляревського і Шевченка, Франка і Лесі Українки, Нечуя-Левицького і Коцюбинського. І всі українці мають зрозуміти, що ми не маємо права втратити цей дорогоцінний скарб, адже мова, як і Україна, починається з кожного з нас.

 ТЕСТ-ДРАЙВ «ПРОФЕСІЯ ЗА ПОКЛИКАННЯМ»

2 листопада 2019 року ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» приймав участь у профорієнтаційному заході «Професія за покликанням», який проходив на території Арт-Заводу «МЕХАНІКА».

 Організатори заходу  Центр гендерної культури.

Серед 30 Закладів освіти  міста Харкова наш заклад став  єдиним представником професійно-технічної освіти Харківщини.

Учні та майстри Центру знайомили відвідувачів з робітничими професіями, проводили майстер-класи та розповідали про наш навчальний заклад.

Завершився захід запальним виступом команди TOTAL ANSWER DANCE на чолі з хореографом Тетяною Подоляки

Покладання квітів з нагоди 75-ої річниці визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня 2019 року учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» взяли участь в урочистій церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку з нагоди 75-ої річниці визволення України від нацистських загарбників.Присутні поклали квіти до пам’ятника Батьківщини-Матері і вшанували хвилиною мовчання загиблих під час Другої світової війни.

СТОП НАРКОТИК

07.09.2019 року для учнів ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій» представниками Центру пробації  проведена   лекція «Стоп наркотик».

Учні познайомились зі шкодою наркотиків на організм дитини, побачили відео людей, які приймали наркотики та їхні долі.

«Орієнтування на місцевості»

26-27 викладачем предмету «Захист вітчизни» Михайліченко Ю.Є. ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» проведене дводенне виїзне заняття за темою «Орієнтування на місцевості» за маршрутом с. Стара Покровка, смт Есхар, с. Лісне.

Протягом двох днів учні закріпили навички орієнтування на місцевості, розбивання наметів, виживання у складних умовах.

PR- акція «Я люблю читати»

З нагоди Дня бібліотек  книгозбірня ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» провела  PR- акцію «Я люблю читати». Мета акції – привернути увагу учнів до бібліотеки, як унікального інформаційного-освітнього закладу, що надає безмежний доступ до будь-якої інформації через фонд видань, різних за типами, видами та жанрами. Під час акції, до якої долучились й майстри виробничого навчання та педагоги,  юнаки та дівчата мали змогу поділилися своїми думками, за що люблять читання та бібліотеку в цілому.

«Бібліотека – твій простір – долучайся!» Екскурсія до бібліотеки

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек. Це свято не тільки бібліотекарів, але й усіх тих, хто залюблений в книгу. Адже саме з бібліотеки починається знайомство з незвіданим та цікавим світом пригод і незвичайних таємниць. І саме сьогодні відбулась екскурсія для першокурсників з групи П -14 до бібліотеки центру. Тут вони почули розповіді про історію потрапляння книги на полиці бібліотеки, ознайомилися з фондом, бібліотечними послугами, картотеками, тематичними папками, книжковими виставками. Бібліотекар Данилова Н.Ю. познайомила  учнів з правилами користування книгою та бібліотекою, розповіла їм про абетковий та систематичний каталог.

І хоча інформаційними лідерами для сучасних підлітків є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації та знань, зазначила бібліотекар. Учні, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і взяти книжки додому.

У 2019 році набрали чинності норми закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)», який визначає поняття булінгу.

Булінг (bullying, від анг. bully — хуліган, забіяка, цькування) — це діяння (дії або бездіяльність) учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, у тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно малолітньої чи неповнолітньої особи та (або) такою особою стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого.

У ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» питанню протидії булінгу приділяється значна увага, проведений тиждень протидії булінгу, який розпочався із  тренінгу «СТОП БУЛІНГ» Сектору ювенальної пробації.

Спеціаліст Сектору Яна Шляхтіна розповіла учням про булінг, його наслідки та відповідальність за прояви булінгу по відношенню до однолітків.

20  вересня 2019 року в рамках тижня протидії булінгу у Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» з непідробною зацікавленістю та вогниками в очах підлітки прийняли участь у тренінговому занятті на тему “Прав людини та дитини”, що провели спеціалісти ЦДП “Компас”.

Це було заключне заняття тижня протидії булінгу, яке дозволило закріпити та узагальнити знання про булінг, провило СТОП та права людини.

В наш час питання булінгу  у дівчат звучить гостріше, через конкуренцію, темперамент, підвищений рівень агресії.

19 вересня 2019 року соціальний педагог центру Дударьок Н.Ш.  в рамках тижня протидії булінгу у Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» провела заняття з дівчатами-перукарями, на якому познайомила їх з поняттям БУЛІНГ, нагадала правила поведінки в групах і правила подолання конфліктних ситуацій.

18 вересня 2019 року в рамках тижня протидії булінгу у Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» соціальний педагог центру провела заняття з учнями з особливими потребами, на якому познайомила підлітків з поняттям БУЛІНГ, нагадала правила поведінки в групах і правила подолання конфліктних ситуацій, та разом з учнями вивчили жест СТОП.

Тематична лінійка присвячена  Українській  революції 1917–1921 років

З метою вшанування традицій боротьби за незалежність і соборність України і військової доблесті захисників рідної землі, визнання історичного значення подій, пов’язаних з визвольною боротьбою початку XX століття та утвердженням української державності в ДНЗ«РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», бібліотекарем Даниловою Н.Ю.,  16 вересня 2019 року була проведена лінійка «Визначні діячі Української революції 1917 – 1921 років», присвячена Українській  революції 1917–1921 років – одного із найважливіших і найскладніших періодів в історії Українського народу ХХ століття. Бібліотекар розповіла про класову боротьбу 1917-1921 років в Україні, Українську революцію, її головні події, постаті, її історичне значення.

День здоров`я

Щорічно на початку навчального року, поки стоять теплі осінні дні,  в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» проходить День здоров’я – день, присвячений активному та здоровому способу життя. У веселих змаганнях у рамках спортивно-оздоровчого свята взяли участь учні першого курсу, вчителі та майстри виробничого навчання. Під час проведення  заходу панувала атмосфера змагальності та взаємопідтримки,  адже програма заходу передбачала презентації груп,  музичний  та інтелектуальний конкурс,  турніри  з волейболу та футболу, індивідуальні силові змагання,  стрибки в довжину. Та найголовніше – це спілкування в групах та згуртування учнівського братства.

Цей день подарував усім заряд бадьорості, гарний настрій і залишив яскраві враження!

Нагородження переможців спортивного свята «День здоров’я»

16 вересня 2019 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося нагородження переможців та призерів спортивного заходу «День здоров’я». Наша постійні друзі та партнери «Студенський центр «Destiny Center Ukraine» підготували солодкі подарунки.

Тож в запеклій боротьбі місця розподілились таким чином:

1 місце – ШМ- 5

2 місце- Езв-92

3 місце – М-6

Наші «особливі» учні також «не пасли задніх», а гідно виступили на змаганнях, так переможцями стали:

1 місце –М-2

2 місце – О-4

3 місце – О-3

Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!

«Наркотики – не моя тема!»

10 вересня 2019  року учні ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» разом з психологом  Порунковою Ю.О. приймали участь у профілактичному квесті «Наркотики – не моя тема!» на базі навчального полігону МВС Харківської області, який вже вшосте проводиться Центром денного перебування «Компас» спільно із  Харківським управлінням сім`ї, молоді та спорту, Патрульною поліцією Харківської областіЮвенальною превенцією  Харківської області.

     Квест  поєднав у собі неформальне навчання, дружню атмосферу, спортивний дух та подарував веселий настрій учасникам. Кожна станція, яку проходили підлітки була тематична та відповідала праву людини та дитини та залученню до здорового способу життя, а тепле яскраве сонечко додавало наснаги та настрою.

Цього разу прийняли участь 80 підлітків, які були об’єднані в 10 команд.

Наприкінці заходу  відбулося частування вправжньою польовою кашею.

Учні нашого ліцею отримали медалі, дипломи учасників та солодкі подарунки.

Урочиста лінійка з нагоди Дня знань

2 вересня 2019 року в Державному навчальному закладі  «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася святкова лінійка до Дня знань. День знань, початок нового навчального року для багатьох юнаків та дівчат, які сповнені сил і енергії оволодівати знаннями і здобувати нові професії, адже їх чекають нові оновлені навчальні аудиторії, майстерні, кваліфіковані викладачі та захоплююче учнівське життя і нові друзі.

    На святі були присутні  батьки, викладачі, майстри виробничого навчання та почесні гості. Директор Юкляєвська Наталія Вікторівна привітала  всіх з чудовим святом Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу нових професій, побажала всім учням міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен учень, за допомогою вчителів, майстрів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

На лінійці були присутні почесні гості: Давидова Юлія Володимирівна – методист НМЦПТО в Харківській області, Іванов Віктор – голова громадської організації «Будівельна спілка «Флагман», Босенко Евгеній Іванович – начальник навчально-курсового комбінату тролейбусного депо №2 та настоятель Олександрівського собору отець Сергій.

Наприкінці були нагороджені найкращі групи та учні за результатами минулого навчального року.

Свято продовжилось молитвою на благословення й добру справу та початок навчального року, яка завершилась кропленням святою водою усіх присутніх.

На закінчення урочистої лінійки всіх учнів запросили на перший урок навчального року, за основу якого взято національно-патріотичне виховання наших дітей – «Мій Харків- моя Батьківщина»

Молода людина року

06 червня 2019 року у Палаці культури Основянського району вфдбулося нагородження районного етапу міського конкурсу «Молода людина року».

Наші учні стали переможцями у кількох номінаціях:

Пивоварова Карина  учениця групи – переможець  районного етапу конкурсу «Молода людина року» у номінації «Культура та мистецтво»,

Мирний Владислав  та Рахматулін Юрій  переможці у номінації «Учні закладів професійної освіти».

Переможці нагороджені грамотами, дипломами, статуетками конкурсу та отримали цінні подарунки.

Підтримати талановиту молодь  зібралися учні та педагоги ліцею.

Фестиваль  проектів UPSHIFT

30 травня 2019 року у парку Лєтопарк відбулося  велике свято молодіжних проектів, що реалізуються у місті Харків!  Учні ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» долучилися до свята, підтримали свою команду TOTAL ANSWER DANCE, приймали участь у майстер-класах, іграх та влаштували веселий флеш-моб для усіх гостей фестивалю

у програмі  фестивалю були представлені;:
✔️ Презентація проектів UPSHIFT Україна
✔️ Вуличні лекторії на актуальні теми: сексуальна освіта, поведінка у надзвичайних ситуаціях, антистрес-практики та ін.
✔️ Майстер-класи з жестової мови, першої медичної допомоги, playback-театру, випробування електроскейтів та ін.
✔️ Танцювальний флеш-моб для всіх учасників
✔️ Інформаційні стенди ЮНІСЕФ та ЕС
✔️ Вулична їжа, музика та неформальне спілкування.

Учасники фестивалю поринули у море драйву та позитиву

Екскурсія до цирку на шоу- програму «Країна Амазонок»

26 травня 2019 року учні ДНЗ  «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», завдяки гуртку « Дозвілля», відвідали Харківський Державний Цирк, де йде програма «фентезі» Країна Амазонок!. Сміливі  акробати, смішні клоуни,  грізні леви, які дозволяють заглянути собі в пащу, та ще багато диковинок чекали учнів  у 2х годинній Шоу-програмі! Незабутнє циркове шоу так захопило учнів, що час промайнув зовсім непомітно!

Похід на ювілейний концерт  театру естрадно-спортивного танцю “Casper”

26 травня 2019 року учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», які займаються в театрі  сучасного танцю «Total Answer Dance», відвідали ювілейний концерт  театру естрадно-спортивного танцю “Casper”, який відбувся в  ДК 8-го ГПЗ, за адресою Біблика,38. Яскраве, дивовижне, неповторне, загадкова подія чекала на справжніх шанувальників колективу, і наших учнів також.

Співпраця з командою “Почути серцем”

24 травня 2019 року в Екопарку Фельдмана команда “Почути серцем” встановила першу інтерактивну українську дактильну абетку. Дерев’яна конструкція була створена руками нечуючої молоді КЗ “Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс” Харківської обласної ради за допомогою небайдужих харків’ян, а також  виступи нечуючої молоді – танці та пісні на жестовій мові.

Учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»    долучилися до заходу, підтримали друзів та подарували запальні танці усім бажаючим. Це вже не перший спільний проект двох ініціативних команд

Наприкінці події гості Екопарку почали підходити до дактильної абетки, вивчати та відтворювати літери за допомогою рук. Це найважливіший етап на шляху до об’єднання двох світів – людей чуючих та людей, які спілкуються мовою жестів.

Завдяки таким заходам учасники проекту «Почути серцем» закладають основу іншого ставлення до існуючих у суспільстві бар’єрів, демонструючи тим самим, як обмеження можна перетворювати на нові можливості.

«БУДУЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ»:

ТРЕНІНГ ДЛЯ ПІДЛІТКІВ, СПРЯМОВАНИЙ НА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРАВОПОРУШЕНЬ

 1. травня 2019 року  учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва тапромисловості» прийняли участь у тренінгу «Будуємо майбутнє разом»  для лідерів та активної молоді віком 14-17 років, спрямований на попередження вчинення правопорушень, який відбувся в Харківському  правовому клубі PRAVOKATOR.

Тренінг «Будуємо майбутнє разом» реалізується Міністерством юстиції України спільно з Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Під час тренінгу учні професійно-технічних училищ дізналися про основоположні права людини  та дитини, гарантовані державою, і вчилися навичкам відстоювання активної життєвої позиції та попередження конфліктних ситуацій.

У рамках тренінгу учасники розробили попередній план заходів, спрямований на попередження правопорушень, який  зможуть провести на рівні свого навчального закладу для своїх однолітків.

Фестиваль Healthy Fest

 26 травня  2019 року року   учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва тапромисловості» прийняли участь у фестивалі Healthy Fest.по залученню молоді до  здорового способу життя  біля Центру «ДК ХТЗ»
Молодь Індустріального району зібралася на захід, аби підтримати ідею створення «Нового ХТЗ», району в якому здоровим бути модно.

Не дивлячись на дощ, всі залюбки приймали участь у квестах та майстер-класах.

Наша команда долучилася до квесту зі знищення реклами наркотиків на районі ХТЗ,  квесті з профілактики розповсюдження ВІЛ-інфекцій, до запальної ЗУМБИ та майстер-класів

Вишиванкова хода

16 травня 2019року з нагоди Всесвітнього Дня вишиванки у Харкові відбулася Вишиванкова хода. У заході взяли участь сотні мешканців Харкова та гостей міста, долучилися до ходи й учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості». Різнобарвна символіка вишиванки тішила око і водночас доносила до харків’ян і гостей міста якесь дивне ностальгічне повідомлення від далеких наших пращурів. Також учні мали змогу подивитися святковий концерт, на якому звучали українські народні пісні, бандура; танцювали народні колективи міста та області. Вишиванка-це традиція,краса та оберіг!

Свято вишиванки

16  травня 2019 року  Україна святкує  Всесвітній день вишиванки.  Це свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу, зберігає споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Свято відзначається в третій четвер травня.  Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються.

У цей день в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося свято  вишиванки. Спочатку бібліотекар Данилова Н.Ю. ознайомила всіх присутніх з книжковою виставкою « Вишивана моя Україна», потім  учні створили символічну «вишивану карту»,  яка представлена  з візерунків  відповідно до кожної  області  України.

Адміністрація центру також долучилася до свята, і подвір’я центру  замайоріло  різнобарвними візерунками української вишивки.

Проведення такого свята продемонструвало, що  учні  відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.

Участь у  Всеукраїнському відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе» приуроченому до святкування Дня Європи в Україні

15 травня 2019 року учні  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» взяли участь у  Всеукраїнському відкритому онлайн-уроці «Європа починається з тебе» приуроченому до святкування Дня Європи в Україні та спрямованому на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнівства, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.

Флешмоб з нагоди Дня Матері

Найміцніші обійми, найлагідніша усмішка, найсолодші слова – це все вона, єдина та незамінна, яка вчить нас долати будь-які складнощі, що виникають по життю, заспокоює та загоює душевні і фізичні рани. Дуже велику роль в успішному вихованні дитини відіграє МАМА. На світі не вистачить слів, щоб виказати всю любов, яка поєднує дітей та матерів. На честь ДНЯ МАТЕРІ, який відзначається 12 травня учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» придумали оригінальне привітання для наших матерів, і провели  маленький флешмоб, присвячений цьому дню.

 Тож зі святом вас, дорогі матері!

Урочистості з нагоди  Дня пам’яті та примирення

Адміністрація та учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» взяли участь  в урочистостях до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які пройшли  у Немишлянському районі. У заході взяли участь ветерани, керівництво районної адміністрації, мешканці району.  В пам’ять про загиблих була оголошена хвилина мовчання, пролунав триразовий залп, присутні  поклали квіти до братської могили воїнів.

Участь у цивільній панахиді  з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 травня 2019 року учні та викладачі ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» прийняли участь у цивільній панахиді  з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка пройшла  у парку станції Основа. У ній взяли участь ветерани Другої світової війни, голова Адміністрації Основ’янського району, депутати міської та обласної рад, школярі, представники підприємств, організацій та установ, жителі району.

Присутні поклали квіти до Вічного вогню та пам’ятника загиблим воїнам і вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Інсталяція «Дерево  пам’яті» до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом

До Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  учні  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»  створили інсталяцію «Дерево  пам’яті». Учні з підрозділу «Витязь» разом з бібліотекарем Даниловою Н.Ю. виготовили паперових журавликів, які  є паперовим символом миру, та маки, які  символізують кров, яку проливали українці під час боротьби з нацизмом у Другій світовій війні. З кожним роком віддаляє нас історія від часів війни. Та ми не маємо морального права забувати тих, хто поліг на фронтах Другої світової війни 1939-1945років, загинув від тортур у нацистській неволі та намагався вижити і боротися на окупованій землі, хто здобував Велику Перемогу.

Шана та слава Героям !!!

Вічна пам’ять загиблим !!!

Історичний квест «Сторінками минулого»

3 травня 2019 року для учнів ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» викладачем історії  Губарєвой С.С. було проведено історичний квест «Сторінками минулого». Учні змогли удосконалити свої знання з історії під час виконання різноманітних  завдань на шести станціях : «Історичний», « Логічний» , «Теоретичний», «Іноземний», «Мовний», та «Професійний». Для учасників були підготовлені різноманітні завдання, пов’язані з історією їх професії, історичні загадки та завдання з історії відкритів. Також учні змогли розв’язати  цікаві історичні ребуси, позмагатись у знанні історичних висловів та іноземних назв. У квесті прийняли  участь команди груп Е -81, Е-71, Езв -72, Ас-73.  Перемогу здобула команда групи Е -71.

Урочиста лінійка «Ми пам’ятаємо»

6 травня 2019 року  в  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» ,з метою вшанування подвигу українського народу в Другій Світовій війні, відбулась  урочиста лінійка, присвячена  74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дню пам’яті та примирення. Заступник директора з навчально-виховної роботи  Сіпневська Г.Г.  познайомила учнів зі сторінками історії періоду Другої світової війни, розповіла про роки окупації в Україні та про героїчні подвиги наших дідів та прадідів, про  подвиг  Українського народу в Другій світовій війні. Висвітлила  «ціну» війни – реальні людські та матеріальні втрати України в результаті Другої світової війни.  А також нагадала, що ми  завжди повинні  пам’ятати , якою дорогою ціною завойоване наше щастя.