Навчально-виробнича робота

Семінар-практикум «Влаштування карниза з пінополістирольних фризів  з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA»

29 травня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов семінар-практикум для здобувачів освіти на тему: «Влаштування карниза з пінополістирольних фризів  з використанням матеріалів ТМ «SNIEZKA». Під час семінару-практикуму, завідуюча навчально-практичним центром Попроцька Наталя Юріївна, ознайомила всіх присутніх з різновидністю фризів та різними видами шпаклівок ТМ «Снєжка», які використовуються для наклеювання молдингів, карнизів, тощо. Також був продемонстрований технологічний процес підрізання фриза для стикування його у кутах, накладання шпаклівки на фриз та приклеювання його до поверхні, завідуючою НПЦ Наталією Юріївною. В кінці семінару, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

Семінар-практикум: «Виконання обробки швів між ГКЛ різними шпаклівками з використанням різних видів армувальної стрічки»
22 травня 2023р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов семінар-практикум для здобувачів освіти на тему: «Виконання обробки швів між ГКЛ різними шпаклівками з використанням різних видів армувальної стрічки». Під час семінару-практикуму, завідуюча навчально-практичним центром Машталір Наталя Миколаївна, ознайомила всіх присутніх з різними видами шпаклівок для заповнення швів між гіпсокартонними листами та різними видами армувавальних стрічок для армування стиків, внутрішніх та зовнішніх кутів гіпсокартонних листів. Також був продемонстрований технологічний процес заповнення швів між гіпсокартонними листами з використанням клейкої стрічки, завідуючою НПЦ Наталією Миколаївною. Переглянуто відеоролик від соціальних партнерів компанії «Сініат», яка презентувала різновидність армувальних стрічок їхнього виробництва та технологічний процес їхнього використання. В кінці семінару, здобувачі освіти мали змогу перевірити свої знання з даної тематики надавши відповіді на запитання.

 

Контроль  виробничого навчання групи Езв-12

19.04.2023 року в навчальній групі Езв-12 професія «Електрогазозварник», було проведено урок виробничого навчання з теми: «Ручне електродугове повітряне стругання складних деталей з чавуну в різних положеннях» (майстер в/н Шекула О.М.) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу, урок відвідали заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

Контроль  виробничого навчання групи МГШМ-32

18.04.2023 року в навчальній групі МГШМ-32 професія «Маляр», було проведено урок виробничого навчання з теми: «Дефекти покриття та способи їх усунення» (майстер в/н Машталір Н.М.) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу, урок відвідали заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

13 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Слобідського району м. Харкова. На цьому заході були представлені професії: Лицювальник-плиточник. Майстер виробничого навчання Попроцька Наталія Юріївна та викладач біологіі та хімії Ніколенко Наталія Юріївна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

11 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл м. Харкова та Харківської області. На цьому заході була представлена професія: Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Майстер в/н Муханова О.В. та викладач професійно- теоретичної підготовки дисциплін електротехнічного напрямку Пікалов О.О., підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

06 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова та для учнів Малинівського опорного ліцею № 1 Чугуївського району Харківської області. На  цьому заході була представлена професія: Столяр. Майстер в/н Баштовий М.Г. та викладач фізики та астрономіі Слюта Д.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

04 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Перукар (Перукар- модельєр). Майстри в/н Шрамова К.Є., Сінельникова І.Ф. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Маляр. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Відкритий урок виробничого навчання групи П-24

 03 квітня 2023 року в навчальній групі П-24 професія: Перукар, був проведенийвідкритий урок виробничого навчання з теми: « Тонування волосся фізичними барвниками. Пігменти прямої дії» (майстер в/н Сінельнікова І.Ф.).  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідала методист НМЦ ПТО у Харківській області Дуброва І.О. та адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатньому рівні.

  Профорієнтаційний онлайн захід

31березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів Спеціальної загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІ ступені № 2 для дітей з особливими освітніми потребами м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Озеленювач. Майстер в/н Никоненко Т.В. та викладач української мови та літератури Бочко О.В. підготували для учнів презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Випускники нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Озеленювач, також учням було представлено мотивуючий відеоролик « Я ЦЕ – МОЖУ». На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

                                                 Профорієнтаційний онлайн захід

27березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Маляр. Майстер в/н Гончаренко С.М. та викладач історії Губарєва С.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Маляр. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

                              Відкритий урок виробничого навчання групи Езв-22

 27 березня 2023 року в навчальній групі Езв-22 професія: Електрогазозварник, був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми: Ручне кисневе різання сталевого легковагового і важкого брухту  (майстер в/н Штиб О.М.).  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідала методист НМЦ ПТО у Харківській області Назарова Т.С. та адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І.,  старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведений на достатньому рівні.

 

                                                  Профорієнтаційний онлайн захід
23березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Слобідського району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Майстер в/н Кіяшко О.Л та викладач фізики та астрономіі Слюта Д.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Відкритий урок виробничого навчання групи ТУел

 22 березня 2023 року в навчальній групі ТУел професія: Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми: «Монтаж термоусадочних муфт»  (майстер в/н Муханова О.В.).  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідала методист НМЦ ПТО у Харківській області Назарова Т.С. та адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., методист Ніколаєва Н.С., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведенний на достатньому рівні.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

21березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова.На цьому заході була представлена професія: Штукатур. Майстер в/н Введенська Л.І. та викладач інформатики та інформаційних технологій Якименко О.В. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з професії Штукатур. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Відкритий урок виробничого навчання групи О-3

 21 березня 2023 року в навчальній групі О-3 професія: Озеленювач, був проведений відкритий урок виробничого навчання з теми: «Посів рослин для озеленення територій»  (майстер в/н Засядько О.Л.), урок проходив в групі здобувачів освіти з особливими освітніми потребами.

З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного, поточного та заключного  інструктажу  відкритий урок відвідали методист НМЦ ПТО у Харківській області Діденко О.В. та  адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн з практичним показом технологічного процесу посіву рослин.  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, на якому були використані інтерактивні ігри, та показ відеофрагменту. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на високому рівні.

Профорієнтаційний онлайн захід

16 березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході були представлені професії: Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Електрогазозварник. Викладач спеціальних дисциплін Шекула Олена Володимирівна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційний онлайн захід

  14 березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи  провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Немишлянського району м. Харкова.

На цьому заході були представлені професії: Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів.

Майстер виробничого навчання Кітіціна Карина Віталіївна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи який, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу,  була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи ШМ – 5

  03 березня 2023 року майстер в/н Попроцька Н.Ю. ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» провела відкритий урок виробничого навчання у гр. ШМ – 5 за темою: «Створення структурних, фактурних та венеціанських декоративних штукатурок». Урок був проведений з використанням технологій дистанційного навчання. (презентації, відеоролика, ТК) в синхронному та асинхронному режимі. Відвідали урок заступник директора з НВР Кісь С..П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М.

 

Предметний тиждень професії «Електрогазозварник, Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах»

З 27.02.2023 по 03.03.2023 р. у Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» було проведено предметний тиждень з професії «Електрогазозварник, Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», підготовлений викладачем Шекулою О.В.. В усіх заходах брали участь здобувачі освіти груп Езв-22, Езв-12, Езв-02, Ас-23  разом з майстрами виробничого навчання Шекулою О.М., Штиб О.М., Демяник О.М., Кітіцина К.В. В рамках предметного тижня було проведено конкурс з професійної майстерності серед здобувачів освіти 1 – 3 курсів на якому вони продемонстрували свої фотоколажі,  відео своїх робіт та інструкційно-технологічні карти. Пройшли квест, відвідали конференцію на тему «Сучасні тенденції зварювального виробництва» та відвідали віртуальну екскурсію на підприємство. За результатами  предметного тижня усі здобувачі освіти отримають сертифікати та дипломи.

 

Відкритий урок виробничого навчання групи Езв-02

 24 лютого 2023 року в навчальній групі Езв-02 професія «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», був проведен відкритий урок виробничого навчання з теми: «Виконання напівавтоматом прихвачувань стиків труб різного діаметру»  (майстер в/н Демяник О.М.)      З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу,  відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., методист Ніколаєва Н.С.,  старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.     Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатньому рівні.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи МГШМ-32

22 лютого 2023 року в навчальній групі МГШМ-32 професія «Маляр», було проведено відкритий урок виробничого навчання з теми: «Підготовка та обробка під неводне фарбування металевих поверхонь під  поліпшене фарбування» (майстер в/н Машталір Н.М.) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу, відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший
майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

Відкритий урок  виробничого навчання групи Езв-12

  22 лютого 2023 року в навчальній групі Езв-12  професія «Електрогазозварник», було проведено відкритий урок виробничого навчання з теми: «Ручне кисневе, плазмове і газове фігурне різання деталей з різних сталей за розмітками у всіх просторових положеннях різа» (майстер в/н Шекула О.М.)  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу,  відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б.

Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи ШМ-4

  21 20лютого 23 року в навчальній групі ШМ-4 професія «Штукатур», був проведен відкритий урок виробничого навчання з теми: «Опорядження поверхонь декоративними штукатурками» (майстер в/н Кіяшко О.М.)  З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу,  відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на достатнньому рівні.

 

Відкритий урок  виробничого навчання групи Е-01

20 лютого 2023 року заступник директора з ВР ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідала урок виробничого навчання в групі Е-01 з професії «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» (майстер в/н Муханова О.В.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Виконання монтажу термоусадочних муфт».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Відкритий урок  виробничого навчання групи П-24

13 лютого 2023 року в навчальній групі П-24 професія «Перукар», був проведен відкритий урок виробничого навчання з теми: «Тонування волосся фізичними барвниками» (майстер в/н Сінельнікова І.Ф) З метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу, відкритий урок відвідала адміністрація закладу: заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І., методист Оверчук Р.М., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. Урок виробничого навчання проводився в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання
завдань) в ассинхронному режимі. Урок проведен на високому рівні з практичним показом технологічного процесу майстром в/н та виконанням творчих завдань здобувачами освіти.

Тренінг до Міжнародного дня прав людини

10 грудня 2021року в ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» соціальним педагогом  Дударьок Н.Ш.  та практичним психологом Порунковою Ю.О.  до Міжнародного дня прав людини було проведено тренінг для учнів з особливими освітніми потребами. Під час тренінгу підлітки розширили знання щодо своїх прав та обов’язків, з’ясували з якого віку набувають чинності певні права. Захід закінчився творчою роботою – створенням колажу   “Для кожної дитини – всі права!”

Реалізація Проекту« Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні»

На базі ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з 27 вересня 2021року по 25 жовтня 2021року проходило навчання здобувачів освіти з додаткової компетентності за напрямком «Передові системи термомодернізації будівель та споруд»  в рамках реалізації Проекту « Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні» , який проходив за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ). Навчання пройшли 24 особи, які по завершенню навчання отримали сертифікати.

Відкритий урок виробничого навчання в групі Е-71  16.11.2018

16 листопада 2018 року майстер в/н Карафєтов В.І. провів відкритий урок в/н в групі Е-71 яка навчається за професією «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Тема уроку: «Контактні з’єднання». Для досягнення мети уроку були використані пояснювально-ілюстративні, практичні та наочні методи навчання. Пояснення нового матеріалу проводився  з залученням учнів до прийомів робіт таких як вимірювання та  розрізування проводу, виконання скрутки, зачистка проводу. На етапі закріплення матеріалу були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром, та опорні конспекти. На поточному інструктажі учні відпрацьовували прийоми робіт відповідно теми. Обстановка на уроці була невимушена, відчувався взаємозв’язок між учнями та майстром в/н.

Відкритий урок – конкурс виробничого навчання

30 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» в групах П-4 та 2П-4  майстрами в/н Шрамовою К.Є. та Сінельніковою І.Ф. був проведений відкритий урок – конкурс на тему: «Створення готового образу з урахуванням принципів художнього конструювання». Урок проходив у форматі конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар». На уроці були використані репродуктивні, практичні та наочні методи навчання. На етапі поточного інструктажу учням були запропоновані варіанти  готових образів, які вони з успіхом відтворили та представили на заключному інструктажі. Обстановка на уроці була невимушена, відчувався взаємозв’язок між учнями та майстрами в/н.

Відкритий урок виробничого навчання в групі МШ-13

01 листопада 2018 року майстер в/н Козиренко Вікторія Борисівна провела відкритий урок в/н для молодих майстрів виробничого навчання.  Урок проводився в групі МШ-13 яка навчається за професією «Муляр». Тема уроку: «Кладка глухих стін товщиною в 0,5; 1,5; 2; 2,5 цеглини за однорядною системою перев’язки швів». Для досягнення мети уроку були використані репродуктивні, практичні та наочні методи навчання. Пояснення нового матеріалу проводився  з показом трудових прийомів майстром в/н по кладці  глухих стін товщиною в 0,5; 1,5; 2; 2,5 цеглини.    На етапі закріплення матеріалу були використані картки – завдання, за якими учні повинні були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром, інструкційно-технологічні карти та опорні конспекти. На поточному інструктажі учні відпрацьовували прийоми робіт відповідно теми. Обстановка на уроці була невимушена, відчувався взаємозв’язок між учнями та майстром в/н.

Відкритий урок виробничого навчання в групі М-6

15 березня 2018 року майстер в/н Полехін Микола Федорович провів відкритий урок виробничого навчання з професії «Муляр» в групі М-6 за темою: «Кладка кутів в 1,5 цеглини за однорядною системою перев’язки швів». Для досягнення мети уроку були використані імітаційні ігрові методи навчання. Урок проводився і вигляді ділової гри за бригадною формою навчання. Під час актуалізації були використані кросворд, тестові завдання, умови ділової гри «Виробнича нарада» та виконання практичного завдання: кладки стовпа, у вигляді змагання між бригадами. Пояснення нового матеріалу проводилося  з використанням презентації та показом трудових прийомів майстром в/н по кладці кута в 1,5 цеглини. На етапі закріплення матеріалу були використані електронні питання, та практичний показ учнями нового матеріалу.  Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром в/н та учнями за рахунок дружнього спілкування.

Відкритий урок виробничого навчання в групі Ас -54

12 березня 2018 року майстер в/н Кітіцина Карина Віталіївна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» в групі Ас -54 за темою: «Збирання та розбирання газорозподільного механізму». Для досягнення мети уроку були використані пояснювально-ілюстративні, практичні та наочні методи навчання з використанням стенду, інструкційно-технологічних карт, тестових завдань, інструкції з охорони праці та показу трудових прийомів майстром в/н по розбиранню та збиранню ГРМ. На закріпленні нового матеріалу був використаний відеоролик «Будова та принцип дії газорозподільного механізму». Урок був проведений в невимушеній дружній атмосфері.

Відкритий урок виробничого навчання в групі ТУел

21 грудня 2017 року майстер в/н Сотніков Андрій Миколайович провів відкритий урок виробничого навчання з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» в групі ТУел за темою: «Монтаж вимикачів, розеток та підключення їх до мережі освітлення». Для досягнення мети уроку були використані пояснювально-ілюстративні, практичні та наочні методи навчання. Пояснення нового матеріалу проводилося  з використанням відеоролику та показом трудових прийомів майстром в/н по демонтажу та монтажу розеток, вимикачів.    Урок був проведений в невимушеній дружній атмосфері.

Відкритий урок виробничого навчання в групі МШ-13

15 грудня 2017 року майстер в/н Козиренко Вікторія Борисівна провела відкритий бінарний урок виробничого навчання з професії «Муляр» разом з викладачем предмету «Технології мулярних робіт» Григор’євою Галиною Дмитрівною в групі МШ-13 за темою: «Мурування стовпів квадратного перетину 2х2 цеглини за трирядною системою перев’язки швів». Для досягнення мети уроку були використані репродуктивні, практичні та наочні методи навчання. Під час актуалізації були використані кросворд, криптограма, умови завдань та метод Бліц-опитування. Пояснення нового матеріалу проводився  з використанням презентації, відеоролику та показом трудових прийомів майстром в/н по кладці стовпа традиційним способом та сучасним методом під пруток. На етапі закріплення матеріалу були використані картки – завдання, за якими учні повинні були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром, інструкційно-технологічні карти та опорні конспекти.

Відкритий урок виробничого навчання в групі 2О-2

28 листопада 2017 року майстер в/н Засядько Олена Леонідівна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Озеленювач», 4-го розряду в закріпленій за нею групі за темою: «Виготовлення мініатюрних композицій». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи. Пояснення нового матеріалу проводився  з використанням інформаційно-комунікативних технологій, та показом трудових прийомів майстром в/н по виготовленню бутоньєрок з натурального матеріалу та використанням допоміжних засобів.    На етапі закріплення матеріалу були використані картки – завдання, за якими учні повинні були показати нові прийоми і способи виконання операцій показаних майстром.   Психологічна атмосфера протягом всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром в/н та учнями за рахунок дружнього спілкування.

Пробні кваліфікаційні роботи в групі П-4

28 лютого 2017 року група П-4 (майстер виробничого навчання Шрамова Катерина Євгеніївна) виконала пробні кваліфікаційні роботи в салоні краси «Неффертіті», де учні групи проходили виробничу практику.  Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Перукар (перукар-модельєр)» без розряду. По результатам робіт учні одержали сертифікати майстра перукарського мистецтва за напрямком чоловічі та жіночі стрижки і колорування.

Урок виробничого навчання в групі Ш-1

27 грудня 2016 року майстер в/н Попроцька Наталя Юріївна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Штукатур», 2-3-го розряду в закріпленій групі за темою: «Розрівнювання розчину півтерками». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи. З не імітаційних методів – бесіда, пояснення нового матеріалу, імітаційних не ігрових – показ трудових прийомів майстром в/н нанесення розчину на поверхню ковшем «Шаульського» та розрівнювання його півтерками.

Виробниче навчання

02 грудня 2015 року старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою перевірки якості навчання та використання новітніх прийомів і технологій праці відвідала навчальну групу 2ШМ–1 (майстер виробничого навчання Машталір Наталя Миколаївна) на робочих місцях під час виконання виробничих завдань.

Вітаємо з нагоди 75-річчя заснування ліцею

1 грудня 20115 року – 75-річний ювілей з дня заснування Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»

Бажаємо всім працівникам і учням ліцею міцного здоров’я, щастя, благополуччя, достатку та здійснення творчих задумів.

Виробнича практика 09.11.2015

09 листопада 2015 року група 2ШМ – 1 (майстер виробничого навчання Машталір Наталя Миколаївна) виконала пробні кваліфікаційні роботи на базовому підприємстві АТ «Трест Житлобуд – 1» по вулиці Велозаводській, де учні групи проходили виробничу практику. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Штукатур» кваліфікації ІІІ розряду: підготовка під оштукатурювання та оштукатурювання поверхонь стін, кутів, оброблення швів. Про результат проходження виробничої практики групою на базовому підприємстві свідчить грамота, що вказує на значущі показники майстра виробничого навчання у роботі з групою.

Виробниче навчання

04 листопада 2015 року майстер в/н Машталір Наталя Миколаївна провела відкритий урок виробничого навчання з професії «Маляр», 2-го розряду за темою: «Згладжування поверхонь торцем дерева та шліфування шліфувальною шкуркою». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи. З не імітаційних методів – бесіда, дискусія, пояснення нового матеріалу, імітаційних не ігрових – показ трудових прийомів та вирішення виробничих завдань під час виконання операцій.

Виробниче навчання

30 жовтня 2015 року майстер в/н Козиренко Вікторія Борисівна провела відкритий урок виробничого навчання за інтерактивними технологіями з професії «Штукатур», 2-3-го розряду за темою: «Накидання розчину штукатурною лопаткою «з ліва на право». Для досягнення мети уроку були використані не імітаційні та імітаційні не ігрові методи та засоби навчання: презентація уроку, інструкційно-технологічні карти, навчальні елементи, картки завдання гра «Бригадири», робочий інструмент штукатура. Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром в/н та учнями за рахунок дружнього спілкування.

Виробниче навчання

23 жовтня 2015 року майстер в/н Шрамова Катерина Євгеніївна провела відкритий урок виробничого навчання за інтерактивними технологіями з професії «Перукар», без розряду за темою: «Чоловіча стрижка «Напівбокс»». Урок відбувався за умови активної взаємодії всіх учнів у процесі навчання з використанням інформаційних комунікативних технологій, технологічних карт, опорних конспектів та особистої демонстрації трудових прийомів майстром виробничого навчання.

02 жовтня 2015 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» група 2КО – 3 виконала пробні кваліфікаційні роботи. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Озеленювач» кваліфікації 4 розряду: способи розмноження, садіння та догляд за декоративними деревами, чагарниками, трояндами, захист зелених насаджень від хвороб і шкідників.

02 жовтня 2015 року група ШМ – 32 (майстер виробничого навчання Солодюк Віра Андріївна) виконала пробні кваліфікаційні роботи на базовому підприємстві АТ «Трест Житлобуд – 1», де учні групи проходили виробничу практику. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Маляр» кваліфікації ІІІ розряду: пофарбування поверхонь водними і неводними сумішами, підготовка та обробка поверхонь під пофарбування. Про результат проходження виробничої практики групою на базовому підприємстві свідчить похвальний лист, що вказує на значущі показники майстра виробничого навчання у роботі з групою.

18 вересня 2015 року Королович О.І. старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відвідала навчальну групу ШМ–22 (ІІ підгрупу) на будівництві базового підприємства ПАТ «Трест Житлобуд-1», де учні проходять виробничу практику.

Мета контролю: організація виробничої практики, створення безпечних умов праці та відвідування занять учнями,

09 вересня 2015 року директор та старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відвідали навчальні групи ШМ–32, ШМ–22, 2ШМ–1 на будівництві базового підприємства ПАТ «Трест Житлобуд-1», де учні проходять виробничу практику. Адміністрація ліцею постійно веде контроль за навчально-виробничим процесом з метою організації виробничої практики, створення безпечних умов праці та станом успішності, відвідуванням занять учнів.

Пробні кваліфікаційні роботи з професії «Маляр»

03 квітня 2015 року група ШМ–22 виконала пробні кваліфікаційні роботи. Учні виконували роботи відповідно програми з професії «Маляр» кваліфікації ІІ розряду: підготовка поверхонь під водяне та неводяне пофарбування, шпаклювання та ґрунтування поверхонь під обклеювання шпалерами.