Новини та анонси

Майстер-клас з нанесення гіпсової штукатурки ручним способом від ТДВ Siniat

07 жовтня 2021р. в Державному навчальному закладі  « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в навчально-практичному центрі «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» ТДВ Siniat, пройшли два майстер-класи за темами:

1 «Технологія нанесення гіпсової штукатурки ручним способом»

2 «Технологія виконання шпаклювання швів між ГКЛ, встановлення металевого кутника та суцільне шпаклювання поверхонь».

Роботу з матеріалами фірми «Siniat» таких як: штукатурна гіпсова суміш для ручного та машинного нанесення PLATO Multistart, фінішна шпаклівка PLATO Super Finis, гіпсова  шпаклівка  для швів ГКЛ-  PLATO Filler показав представник фірми «Siniat» Євгеній Єфімов. Активні здобувачі освіти мали можливість попрацювати сучасними матеріалами з використанням різних видів ручного інструмента.

Майстер-клас 05.03.2021р.

З 04.03.2021 по 05.03.2021р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулася зустріч з партнерами ТДВ «SINIAT». В процесі зустрічі, 5 березня, керівник навчально-технічного відділу Солоненко Олексій провів майстер-клас для майстрів в/н, викладачів та здобувачів освіти, які навчаються за професією «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» на тему «Монтаж підвісних стель». Також партнерами ТДВ «SINIAT»  було надано ручний та електроінструмент для проведення навчально-виробничих занять.

Внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій».

    18 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Монтажник гіпсокартонних конструкцій». Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Матеріалознавство МГК», «Технологія монтажників гіпсокартонних конструкцій», «Охорона праці», «Будівельне креслення», «Основи електротехніки», а  також завдання, що  передбачають питання на знання як традиційних матеріалів і технологій так і новітніх в кількості  60 тестових завдань.

Практичний етап складався з одного завдання: виконання обличкування стін гіпсокартоном каркасним способом розміром 1200х2500 матеріалами ТМ «SINIAT».Для виконання цього завдання використовується профіль PLATO Prof CW 75,  та  гіпсокартонні плити PLATO Format.

 

20.02.2020    конкурс  фахової майстерності серед  здобувачів професійної освіти  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з професії  Монтажник гіпсокартоних конструкцій

    25.04.2019 семінар-практикум для робітників підприємств, педпрацівників та здобувачів професійної освіти  на тему: «Сухі будівельні суміші ТДВ  «SINIAT» 

 

    09.04.2019  семінар-практикум для робітників підприємств на тему: «Алкідні емалі та фарби фірми «Капарол»

 

 

    28.02.19 Урочисте відкриття  Навчально-практичного центру  за ТДВ  ” Siniat “