СОЦІАЛЬНО – ПСИХОЛОГІЧНА СЛУЖБА

Соціально-психологічна служба  представлена соціальним педагогом та практичним психологом.

Мета діяльності соціально-психологічної служби:

Соціально-педагогічна підтримка учасників освітньо – виховного процесу, створення сприятливих соціально – психологічних умов, що забезпечують психологічний комфорт і успішність для всебічного розвитку особистості

 

Телефон для зв`язку 

93-91-63

Соціальний педагог 

ДУДАРЬОК НАІЛЯ ШАМІЛІЙОВНА

Практичний психолог

ПОРУНКОВА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

 

Домашнє насильство – це злочин!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ФЛЕШМОБ “ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ”

МОЇ ПРАВА – МОЯ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Тренінг до Міжнародного дня прав людини

     10 грудня 2021року в ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» соціальним педагогом  Дударьок Н.Ш.  та практичним психологом Порунковою Ю.О.  до Міжнародного дня прав людини було проведено тренінг для учнів з особливими освітніми потребами. Під час тренінгу підлітки розширили знання щодо своїх прав та обов’язків, з’ясували з якого віку набувають чинності певні права. Захід закінчився творчою роботою – створенням колажу   “Для кожної дитини – всі права!”

 

Соціальний захід присвячений профілактиці домашнього насильства «Те, про що мовчать…»

       6 жовтня 2021 року на   базі Соціального будинку Центра денного перебування «Компас» Благодійної організації «ХБФ «Благо» у межах проєкту «Подорож заради прав та гендерної рівності» відбувся соціальний захід присвячений профілактиці домашнього насильства – Фестиваль «Те, про що мовчать…». Учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»  мали змогу дізнатися про права дитини, отримати алгоритм дій з протидії домашньому насиллю, за якими ознаками можна визначити, що над людиною вчиняється насилля, зняти соціальні ролики, спритно працювати в команді та вивчити фрагмент танцю символу Journey4life.

Модераторами локацій стали Чемпіони4life, Andrey Stadnik – провідний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради, Артем Лихоманов інспектор відділу зав’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Харківської області та студенти Харківського національного медичного університету.

 

«Сучасні тенденції у вербуванні українців та українок до ситуації торгівлі людьми»

16 грудня 2021 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках Всеукраїнського тижня правознавства відбулася зустріч з  Ігорем Тридубом, координатором проекту з протидії торгівлі людьми БО БФ “Карітас Україна». Було розглянуто визначення торгівлі людьми, види вербування та форми експлуатації як на території України так і за кордоном. Проговорені правила безпечного працевлаштування. Та ознайомлено з можливостями отримання комплексної реінтеграційної допомоги особам, що постраждали від торгівлі людьми.