Спортивна робота


Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів середньої та професійно-технічної освіти «Challenge Fest»

3 жовтня 2023р. одночасно у регіонах України пройшов Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід серед учнів середньої та професійно-технічної освіти «Challenge Fest» . Центральним місцем проведення заходу було місто Київ. Захід проводився з метою: Залучення молоді до регулярних занять фізичною культурою та спортом;заохочення молоді до занять руховою активністю та формування звички здорового способу життя; популяризації та подальшого розвитку фізичного виховання та спорту серед молоді України.
ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» також долучився до заходу та прийняв участь у двох видах активності: флешмоб-руханка та футбол.
У флешмобі прийняли участь 90 учнів в режимі онлайн та 20 учнів з активності футбол.

 

Спортивний онлайн-челендж

З метою залучення учнів до занять спортом та пропаганди здорового способу життя. До дня фізичної культури та спорту в Україні в ДНЗ РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості з 11 по 15 вересня 2023 року пройшов онлайн-челендж зі «згинання розгинання рук в упорі лежачи від підлоги «серед всіх учнів центру. Участь приймали як юнаки так і дівчата .

Спортивний флешмоб «ТікТок-руханка».

Здобувачі освіти  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»  взяли участь у флешмобі «ТікТок-руханка». Усі учні показали приклад спортивного духу та згуртованості! Дякуємо за підтримку флешмобу! Вітаємо переможців!

Категорія хлопці :

1 місце Доля Даниїл Е-11 та Алхасов Олексій МШ-23

2 місце Шемідько Денис АС-23 та Штих Владислав АС-13

3 місце Мітрушин Антон АС-13 та Логачов Михайло Е-21

 

Категорія дівчата:

1 місце Таган Дар’я П-34

2 місце Кушпіль Валерія П-24

3.Сотнікова Ганна МГШМ-32

 

Категорія  група здоров’я хлопці:

1 місце Кравчук Руслан 2М-2

2 місце Парницький Дмитро  О-2

3 місце Строженко Евген МГШМ-32

 

Категорія  група здоров’я дівчата:

1 місце Шевченко Олена О-2

2 місце Асєєва Вікторія 2О-3

3 місце Погодіна Аліна 2О-3

Товариська зустріч з волейболу

     23 листопада 2021 року в рамках підготовки до обласних змагань з волейболу відбулася товариська зустріч між командами  ДНЗ «Регіональний центр інноваційних технологій будівництва та промисловості» та ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти будівництва та промисловості»» де прийняли участь команди юнаків .

За кількістю виграних партій перемогу здобули наші учні з рахунком 2:1

Спортивне свято «День Здоров‘я»

28 вересня 2021 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося спортивне свято «День Здоров‘я» участь в якому прийняли всі учні I,II,III курсу. З чудовим настроєм адміністрація, педагоги та  здобувачі освіти розпочали  цей день з енергійної та веселої розминки. Кожен із учнів мав змогу випробувати свою силу, витримку та швидкість під час різноманітних завдань. Апогеєм змагань стало перетягування канату між всіма групами по олімпійській системі.. Скільки емоцій! Ніхто не хотів здаватись! Намагались встояти, тягнули, впирались до кінця! Ми ще раз переконалися, що в нашому центрі ростуть сильні, спритні й сміливі учні. Тож бажаємо всім тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами.

Всеукраїнський фізкультурно – оздоровчий захід  «Рух – це здорово!»

8 червня 2021 року адміністрація, викладачі та учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» долучилися до Всеукраїнського фізкультурно – оздоровчого заходу серед учнів «Рух – це здорово!». Одночасно по всій території України було проведено різноманітні акції, які покликані заохотити учнів до занять фізичною культурою та спортом. Наші учні  взяли участь в різних рухових активностях, легкоатлетичному забігу, у показових  виступах з різних видів спорту, а також учасники хореографічної студії Total Answer Dancе провели флеш – моб «Україна – єдина!»

Обласні змагань з волейболу серед учнів ПТНЗ

17 грудня  2019 року на базі центру професійно – технічної освіти №1 проходили змагання серед учнів ПТНЗ м.Харкова та області. В змаганнях прийняло участь 12 команд. Склад команди складає 10 учнів.

Змагання проводились з метою: пропаганда і широке використання засобів фізичної культури та спорту залучення учнів до системних занять фізичною культурою та спортом; формування вміння і навичок здорового способу життя; виявлення рівня фізичної підготовленості учнів.

        За підсумками змагань команда нашого центра  посіла:

Дівчата – VІІ місце

Юнаки – V місце

Проведення обласних змагань з баскетболу серед учнів ПТНЗ

19 листопада  2019 року на базі центру професійно – технічної освіти №2 проходили змагання серед учнів ПТНЗ м.Харкова та області. В змаганнях прийняло участь 12 команд.

  Змагання проводились з метою:

 • пропаганда і широке використання засобів фізичної культури та спорту залучення учнів до системних занять фізичною культурою та спортом;
 • формування вміння і навичок здорового способу життя;
 • виявлення рівня фізичної підготовленості учнів.

    За підсумками змагань команда нашого центра  посіла:

     Дівчата – V місце

Юнаки – II місце

Нагородження переможців спортивного свята «День здоров’я»

16 вересня 2019 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулося нагородження переможців та призерів спортивного заходу «День здоров’я». Наша постійні друзі та партнери «Студенський центр «Destiny Center Ukraine» підготували солодкі подарунки.

Тож в запеклій боротьбі місця розподілились таким чином:

1 місце – ШМ- 5

2 місце- Езв-92

3 місце – М-6

Наші «особливі» учні також «не пасли задніх», а гідно виступили на змаганнях, так переможцями стали:

1 місце –М-2

2 місце – О-4

3 місце – О-3

Вітаємо переможців та бажаємо нових успіхів!

Змагання зі спортивного туризму

16 травня  2019 року пройшли заключні обласні щорічні змагання зі спортивного туризму. Команду  нашого  центра відділило від  другого місця 0.32 хвилини у підсумку третє місце.

За навчальний рік пройшли  змагання з таких видів:

Легка атлетика – ІІ місце

Міні-футбол – ІІ місце

Настільний теніс – V  місце

Стрітбол – ІІ місце

Волейбол – ІV місце

Плавання – ІІ місце

Спортивний туризм – ІІІ місце

За підсумками всіх змагань 2018-2019 н.р. наша команда посіла ІІІ загальнокомандне місце.

Обласні щорічні змагання з волейболу серед команд учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Харкова.

19 лютого 2019 року пройшли обласні щорічні змагання з волейболу серед команд учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Харкова. Учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ», юнаки,  вийшли з групи з першого місця де здолали на своєму шляху ПТУ-47 та господарів змагань ЦПТО-1, а в фінальній стадії не змогли поступилися ПТУ-3. У підсумку ІV місце. Дівчата дуже гідно виступили , де в своїй групі поступилися за рівною кількістю очків ВПУ-6, лише за додатковими показниками, хоча і в очній дуелі наші дівчата здобули перемогу над своїми опонентами…У підсумку також  ІV місце.

Товариська зустріч з волейболу

14 лютого 2019 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» в рамках підготовки до обласних змагань відбулася товариська зустріч з волейболу між командами ЦПТО-3 та ДНЗ «Харківський ПЛБТ»

Змагання  з легкої атлетики 

11 жовтня 2018 року  учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» взяли участь в обласнихі змаганнях  з легкої атлетики на стадіоні «Старт». Змагання проводились з метою:

 • пропаганда і широке використання засобів фізичної культури та спорту залучення учнів до системних занять фізичною культурою та спортом;
 • формування вміння і навичок здорового способу життя;
 • виявлення рівня фізичної підготовленості учнів.

Види дисциплін: біг 100,400,800,1500 метрів, естафета 4х100м. та стрибки у довжину з розбігу.Учні ліцею достойно представили свій учбовий заклад.

Змагання «Спорт протягом життя» з настільного тенісу

20 грудня 2018 року відбулися змагання «Спорт протягом життя» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь 28 команд, із  загальною кількістю – 84 спортсмени. За результатами змагань  наш ліцей посів V місце.

Товариська зустріч з міні-футболу

В рамках підготовки до обласних змагань з міні-футболу серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області 12.11.2018 у м.Харкові на спортивній базі ДНЗ «ХарківськийПЛБТ» відбулася товариська зустріч з міні-футболу серед команд ДНЗ «ХарківськийПЛБТ» та «Регіональним центром професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну»

Всеукраїнські спортивні ігри « Козацька наснага»

30 травня 2018 року юні спортсмени нашого закладу гідно виступили на спортивних змаганнях ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага» серед учнів ЗП(ПТ)О Харківської області.

У  змаганнях взяли участь 18 збірних команд ЗП(ПТ)О області загальною кількістю 144 спортсмени. До програми Всеукраїнських спортивних ігор входили такі змагання:

– підтягування у висі – 3 учасника;

– змагання з гирями (поштовх) – 2 учасника, одночасно 2 гирі вагою по 24 кг.;

– піднімання козака – 5 учасників;

– боротьба на пасках – 3 учасника;

– метання довбні – 8 учасників.

Рекреаційні ігри «У волі- сила!»

22 травня 2018 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» пройшли традиційні рекреаційні ігри серед інвалідів різних нозологій під девізом «У волі – сила!».

Загальне керівництво та проведення ігор здійснювалось Харківською громадською спортивною організацією інвалідів «Афродіта» – голова Юкляєвська Наталія Вікторівна та представництвом «Конфедерації громадських організацій інвалідів України в Харківській області» – голова Родіонов Олександр Васильович.

На заході були присутні: Золотарьов В.В. – депутат обласної ради, Курцев Олексій – голова Громадської ради при ХОДА, Прішев Ю.В. – головний спеціаліст Департаменту соціального захисту, Новікова З.А. – голова Харківської обласної організації інвалідів ВОІ СОІУ.

У змаганнях з футболу, боче, гольфу, баскетболу, стрибків у довжину та бігу брали участь команди з Харкова та Харківської області.

Учнівський загін волонтерів ліцею «Пліч-о-пліч» супроводжував команди на різних етапах змагань, а учениці групи П-4 надали перукарські послуги.

І організатори, і учасники були нагородженні Подяками, грамотами, кубками.

«Kharkiv International Marathon»

29 квітня 2018 р. відбувся V-й Харківський Міжнародний марафон, на який з’їхалось понад 10 тисяч любителів спорту з 25 країн світу та різних куточків України️. У спортивному заході взяли участь учні та педагоги нашого ліцею. 7 учнів разом з викладачем фізичної культури Красилею С.І. долали дистанцію в 10 км, продемонструвавши прекрасну фізичну підготовку, витривалість та гідні результати.

Щира підтримка представниками нашого навчального закладу та глядачів, фізичні вправи та гарна погода забезпечили усіх учасників бадьорим настроєм та енергією для нових звершень!

Щорічні обласні змагання “Спорт протягом життя” з волейболу

13 лютого 2018 року на базі центру професійно – технічної освіти №1 м. Харкова проходили щорічні обласні змагання “Спорт протягом життя”  з волейболу серед учнів ПТНЗ м.Харкова та області.

 В змаганнях прийняло участь 12 команд.

    За підсумками змагань команда ДНЗ ХПЛБТ посіла:

          Дівчата – VI місце

          Юнаки – IV місце

Обласні  змагання  з  настільного тенісу серед учнів ПТНЗ

14 грудня 2017 року на базі Харківського вищого професійного училища будівництва  №25 проходили змагання з настільного тенісу серед учнів ПТНЗ  м.Харкова  та області.

 В змаганнях прийняло участь 12 команд

    За підсумками змагань команда ДНЗ ХПЛБТ посіла: IV місце

Обласні  змагання  зі стрітболу серед учнів ПТНЗ

21 листопада 2017 року на базі центру професійно–технічної освіти №3 проходили змагання серед учнів ПТНЗ м.Харкова та області зі стрітболу.  В змаганнях прийняло участь 12 команд.   Змагання проводились з метою:

 • пропаганда і широке використання засобів фізичної культури та спорту залучення учнів до системних занять фізичною культурою та спортом;
 • формування вміння і навичок здорового способу життя;
 • виявлення рівня фізичної підготовленості учнів.

За підсумками змагань команда ДНЗ ХПЛБТ посіла:

     Дівчата – V місце

Юнаки – IV місце

Вітаємо наших спортсменів!

Першість із силових видів спорту

12 лютого 2018 року відбулась першість ДНЗ “Харківський ПЛБТ” (корпус на просп. Гагаріна, 11) із силових видів спорту.
Призові місця в змаганнях розділились наступним чином:
1 місце – гр. Езв-72
2 місце – гр. Ас-74
3 місце – гр. Езв-52
Вітаємо переможців!

Товариська зустріч зі стрітболу

9 листопада 2017 року в спортивному залі ЦПТО № 3, в рамках підготовки до Обласних змагань зі стрітболу, відбулася чергова товариська зустріч між командами нашого ліцею  та ЦПТО №3.

Змагання з настільного тенісу

01 листопада 2017 року серед учнів відбулися змагання з настільного тенісу.

Підсумки Першості наступні:

1 місце – Малявін Руслан (гр. Е – 61);

2 місце – Усачов Андрій (гр. Ас – 54);

3 місце – Завалишин Микита (гр. Ас – 73).

Вітаємо учасників Першості , бажаємо здоров’я, натхнення, спортивних звершень і перемог!

Змагання з футболу

5 жовтня 2017 р., в м. Харків на спортивній базі ЦПТО№3 відбулися обласні щорічні спортивні змагання під гаслом «Спорт протягом життя» серед учнівської молоді професійно-технічних навчальних закладів м.Харкова та області з міні-футболу. Збірна команда нашого ліцею  зайняла 3 місце.  Вітаємо команду з цим успіхом і, звичайно, бажаємо не зупинятися на досягнутому!
Від щирого серця бажаємо футболістам нових перемог і успіхів!

Всеукраїнські спортивні ігри

«Козацька наснага»

З 15 по 18 вересня 2017 року у смт Лазурне Скадовського району Херсонської області на території бази відпочинку «Чорноморська хвиля» відбулися Всеукраїнські спортивні ігри «Козацька наснага» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України. Усього в іграх взяли участь 80 юнаків з 10 збірних команд міст та областей України.

Харківську область гідно представив і наш спортсмен, учень групи С-31 ГАРАЩЕНКО ОЛЕКСАНДР. Підтвердженню цьому є: ІІ місце у естафеті “Герць казацьких джур” та ІІ місце у змаганях з гирями.

Ці змагання спрямовані на формування в учнів фізичного, соціального та духовного здоров’я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки, ведення активного способу життя, професійної діяльності, підготовці до служби в Збройних силах України та захисті Вітчизни.

Вболіваємо за своїх⚽!

10 вересня 2017 року учні ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відвідали  ОСК “Металіст”, де відбувся матч Другої Ліги Чемпіонату України з Футболу “Металіст 1925 (Харків) – Інгулець-2 (Петрово)”.

Учні разом з педагогами так, вболівали за свою команду, що і не помітили, як сплинув час. Було дуже цікаво спостерігати за грою своїх, а тим паче, коли вони є ще лідерами матчу, як це сталося цього разу. Наш Харківський “Металіст-1925” здобув перемогу над ФК “Інгулець-2” (Петрово) з рахунком 2:1.

Спортивне свято «ДЕНЬ ЗДОРОВ`Я»

12 вересня 2017 року в ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов виховний захід «ДЕНЬ ЗДОРОВ`Я», приурочений до Дня фізичної культури і спорту України, який традиційно відзначається в другу суботу вересня.

В ході урочистої частини свята присутні мали можливість подивитися виступ театру сучасного танцю «Total Answer Dance» – танцювальну виставу, агітуючу за активний та здоровий спосіб життя, направлену проти залежності від комп`ютера.

Суть змагань полягала в тому, що команди – до речі, кожна з них мала креативну назву та девіз – повинні були пройти «станції» з різноманітними завданнями: бути спритними спортсменами, знатися на стилях танців, співати, малювати, тощо… Вінцем свята став перегляд відеоролика на тему: «Я обираю здоровий спосіб життя!»

Змагання пройшли при сприянні соціального партнера – БФ «Студентський центр «Destiny Center».

Втомлені, але щасливі від можливості поспілкуватися, позмагатися в дружній та доброзичливій обстановці, розходилися учні по домівкам, обговорюючи яскраві, незабутні моменти дня…

Впевнені, що кожен зробить правильний вибір в житі, буде піклуватися про своє здоров`я не день, а рік.

Обласні спортивні змагання з волейболу

01 березня 2017 року команди юнаків і дівчат ДНЗ «Харківський ПЛБТ» прийняли участь в обласних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з волейболу на базі ЦПТО № 1 м. Харкова серед учнів професійно – технічних закладів. Внаслідок напружених ігор між командами ПТНЗ м. Харкова і області, команди юнаків і дівчат ДНЗ «Харківський ПЛБТ» посіли   IV місце.

Спорт – це життя!

26 лютого 2017 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ»  разом з майстром в/н – Никоненкто Т.В. відвідали стадіон «Металіст», де відбувся футбольний матч «Шахтар-Ворскла».

Вболівальники нашого ліцею  незважаючи на холод, одержали масу позитивної енергії, заряд бодрості та чимало радісних вражень від гри, бо всіх їх об`єднувала та гріла любов до футболу та спорту.

Наші вболівальники

15 листопада 2016 року  учні  ДНЗ «Харківський ПЛБТ» вболівали за збірну команду України з футболу на стадіоні «Металіст». Вболівальники мали нагоду не тільки побачити тренування гравців, але і взяти у них автограф. До речі, товариські матчі між Україною та Сербією проводилися двічі у 2008 р. та 2009 р. Сербія супротивник-сильний, але  збірна України двічі одержувала перемогу. Учні ліцею отримали задоволення від гри нашої команди.

Спорт протягом життя

12 жовтня 2016 року пройшли змагання  з легкої атлетики. Змагання проводилися серед ліцеїв  м. Харкова  та  Харкiвської  областi  на стадiонi «Старт». Честь нашого ліцею захищала команда учнів із 10 чоловік.

Участь у обласних змаганнях з плавання

07 квітня 2016 команда нашого ліцею прийняла участь у обласних щорічних  спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з плавання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Чекаємо на результати змагань. Склад команди:

 1. Самарін Євгеній
 2. Березун Владислав
 3. Шихов Євгеній
 4. Мельничук Сергій
 5. Соболев Ілля
 6. Задорожній Дмитро
 7. Калітін Олексій
 8. Присакар Юрій
 9. Тонян Мікель

Участь у обласних змаганнях з волейболу

23 квітня 2016 команда нашого ліцею прийняла участь у обласних щорічних  спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з волейболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів та зайняла І місце. Вітаємо учасників змагань  з перемогою!

 1. Куліш Руслан – група ШМ-5
 2. Плужник Дмитро – група ШМ-5
 3. Невхорошев Максим – група ШМ-12
 4. Чижиков Олег – група ШМ-12
 5. Наталенко Михайло – група ШМ-5
 6. Присакар Юрій – група ШМ-5
 7. Макаров Андрій – група М-2
 8. Гайдаш Владислав – група С-11
 9. Бондаренко Володимир – група ШМ-5

Товариська зустріч з волейболу

01 березня 2016 року в рамках підготовки до обласних щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» з волейболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів команда нашого ліцею провела товариську зустріч з ЦПТО№3.

Семінар керівників фізичного виховання

25 лютого 2016 у актовій залі нашого ліцею пройшов семінар для керівників фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів за темою: «Концепція фізичного виховання: професійна спрямованість викладання фізичної культури»

з/п Час Хід роботи семінару Відповідальний
1. 09.30-10.00 Реєстрація Черговий викладач
2. 10.00-10.30 Ознайомлення з планом семінару. Презентація ліцею. Методист НМЦ ПТОСухілін В.В.Директор ДНЗ ХПЛБТЮкляєвська Н.В.
3. 10.30-11.00 Доповідь: „Взаємодія духовного і фізичного виховання у формуванні гармонійно розвиненої особистості”(Робота з дітьми з особливими потребами) Викладач фізичного виховання Юкляєвська О.С.
4. 11.00-11.30 Фрагмент відкритого уроку з професійно-прикладної фізичної підготовки Викладач фізичного виховання Юкляєвська О.С.
5. 11.30-12.00 Виступ за темою „Оцінка фізичної підготовленості учнівської молоді ПТНЗ” Заступник Голови Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, кандидат педагогічних наук Павленко В.О.
6. 12.00-12.30 Доповідь „Соціалізація учнів на основі оволодіння професійно-прикладними фізичними навичками, необхідними для майбутньої професійної діяльності” Методист НМЦ ПТОСухілін В.В.
7. 12.30-13.30 Вимоги до інформаційно-методичного супроводу Всеукраїнського огляду0конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України Головний спеціаліст Харківського обласного відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ Лук’янченко Н.П.
8. 13.30-14.00 Різне. Підведення підсумків семінару Всі присутні

Обласні змагання зі стрітболу

18 лютого 2016 року в м. Харків на базі Державного навчального закладу освіти Центру професійно-технічної освіти №2 пройшли обласні щорічні спортивні змагання зі стрітболу «Спорт протягом життя». Команда нашого ліцею у складі 5 учнів посіла І місце.

Загальноліцейні змагання зі стрітболу

8-10 лютого 2016 року у спортивній залі ліцею у рамках підготовки до обласних щорічних спортивних змагань зі стрітболу «Спорт протягом життя» серед учнів ПТНЗ, що відбудуться 18 лютого пройшли загальноліцейні змагання зі стрітболу.

Обласні змагання з настільного тенісу

09 грудня 2015 року в м. Харків базі ДПТНЗ «Харківське вище професійне училище будівництва» відбулись обласні щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з настільного тенісу. Команда нашого ліцею прийняла участь у складі трьох учнів: Головінов Іван, Кімлик Станіслав, Куриленко Лариса. Чекаємо на результати змагань.

Щорічні обласні змагання з легкоатлетичного кросу

15 жовтня 2015 року в м. Харків на центральній алеї Парку культури та відпочинку імені Артема, за адресою: вул. Плеханівська, 134 пройшли обласні щорічні змагання «Спорт протягом життя» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з легкоатлетичного кросу. Команда нашого ліцею приймала участь у складі 10 учнів (9 юнаків, 1 дівчина). Чекаємо на результати змагань.

Загальноліційний захід «Ну-мо, хлопці»

12 жовтня 2015 року в рамках тижня фізичної культури та Захисту Вітчизни, та до свята Дня захисника України у спортивному залі ліцею відбулось загальноліцейне свято «Ну-мо, хлопці». Учні змагались у різноманітних конкурсах на силу та витривалість, важливим критерієм був командний дух. Прийняло участь 10 команд. Команда переможець буде нагороджена грамотою на лінійці.

День здоров’я 

22 вересня 2015 року у ліцеї пройшов щорічний захід «День здоров’я». Учні ліцею та майстри виробничого навчання охоче приймали участь у різноманітних конкурсах та естафетах. Найцікавішим етапом було перетягування канату під назвою «Битва професій». Найсильніша професія: «штукатур, лицювальник-плиточник, маляр». Всього прийняло участь 16 груп.

Відзначення Дня фізичної культури та спорту

08 вересня 2015 року у рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту відбулись загальноліцейні змагання з легкоатлетичного кросу. Змагання проходили на базі стадіону «ХТЗ».

Дистанції: хлопці – 1000 м; дівчата – 500 м.

Переможці будуть нагороджені грамотами.

14 травня 2015 року на лижній базі «Динамо» команда нашого ліцею посіла І місце в обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області зі спортивного туризму.

23 квітня 2015 року на базі ПС «Зміна» учні нашого ліцею прийняли участь в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» з плавання серед учнів ПТНЗ.

02 квітня 2015 року команда нашого ліцею прийняла участь у обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з волейболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

25 лютого у ліцеї пройшли щорічні змагання «Ну-мо, хлопці». Прийняло участь 10 команд. Результати будуть оголошені 2 березня на лінійці. Змагання проводились у рамках тижня фізичної культури та захисту Вітчизни.

24 лютого у тирі нашого навчального закладу пройшли загальноліцейні змагання зі стрільби та збірки, розбірки автомату АК-47. Змагання пройшли в рамках предметного тижня з фізичної культури та захисту Вітчизни.

23 лютого у ліцеї провели турнір з шашок для учнів з обмеженими можливостями. Турнір був проведений у рамках тижня фізичної культури а захисту Вітчизни.

19 лютого на базі стадіону «ХТЗ» відбулись обласні змагання серед дітей з обмеженими можливостями «Повір у себе». Команду нашого ліцею представили такі учні: Шихов Євген, Новосєльцев Максим, Косяк Олександр, Марченко Андрій. Команда показала себе на високому рівні. Змагання відбулись у рамках предметного тижня з фізичної культури.

12 лютого 2015 року у ЦПТО № 2 пройшли щорічні обласні змагання «Спорт протягом життя» зі стрітболу серед учнів ПТНЗ. Команда нашого ліцею зайняла І місце. Склад команди: Юрченко Дмитро, Сиромятников Євген, Шагаров Владислав, Посмітний Микола.

5 лютого команда нашого ліцею прийняла участь у турнірі міні-футболу «Спорт проти наркотиків», який проводився на базі спорткомплексу «Вірта» .

4 лютого у рамках підготовки до обласних змагань зі стрітболу серед учнів ПТНЗ, що відбудуться 12 лютого у спортивній залі нашого ліцею відбулась товариська зустріч з командою Вищого професійного училища №25. Наша команда здобула перемогу.

10 грудня на базі Вищого професійного училища будівництва пройшли обласні змагання з настільного тенісу. Наша команда у складі: Посохова Івана, Куриленко Лариси та Головінова Івана представляла ліцей на змаганнях.

tenisobl4 tenisobl3

 

tenisobl2 tenisobl1

 

2-4 грудня в рамках підготовки до обласних змагань у ліцеї пройшли змагання з настільного тенісу. Прийняло участь 9 груп. І місце – Посохов Іван; ІІ- місце Самарін Євген; ІІІ місце – Головінов Іван; І місце серед дівчат – Куриленко Лариса. Кращі 2 хлопці і 1 дівчина будуть представляти честь ліцею на обласних змаганнях серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з настільного тенісу 10 грудня у Професійному технічному училищі №25

tennis1 tennis2

 

tennis3 tennis4 tennis5

 

27 листопада на базі ВПУ№6 пройшли обласні змагання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з міні-футболу. Учні ліцею прийняли участь у змаганнях та захистили честь навчального закладу

minifoot1 minifoot4

 

minifoot3 minifoot2

 

6 листопада 2014 почались загальноліцейні змагання з футзалу. Прийняло участь 8 команд. Кращі спортсмени будуть представляти наш ліцей на щорічних обласних змаганнях з футзалу серед учнів ПТНЗ, які пройдуть 13-14 листопада 2014 на базі ВПУ№6

footzall1 footzall2

 

footzall3 footzall4

 

16 жовтня 2014 року в м. Харкові на центральній алеї Парку культури та відпочинку імені Артема, за адресою: вул. Плеханівська, 134 відбулись обласні щорічні змагання з легкоатлетичного кросу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Команда ДНЗ «Харківський ПЛБТ» прийняла участь у  складі 11 чоловік: Ворончіхін Олександр, Ярцев Антон, Куриленко Вікторія, Братковський Олександр, Куриленко Лариса, Никоненко Сергій, Анопрієнко Серій, Тутов Дмитро, Щєтінін Євген, Гнатюк В’ячеслав, Міафуна Альберт.

LA1 LA2

 

LA3 LA4

 

09 жовтня 2014 року в м. Харкові н базі стадіону «Старт», за адресою: вул. Сумська, 130 відбулись відбулись обласні щорічні змагання з легкої атлетики серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Команда ДНЗ «Харківський ПЛБТ» прийняла участь у  складі 10 чоловік: Ворончіхін Олександр, Пащенко Олег, Посохов Іван, Братковський Олександр, Куриленко Лариса, Никоненко Сергій, Попов Анатолій, Тутов Дмитро, Янін Максим, Лещенко Ілля.

19.09.2014  в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» пройшов «День здоров’я». В рамках дня здоровья учні ліцею отримали маршрутний лист з 10-тю випробуваннями. Команди переможці отримали торти, а всі учасники пакети з буклетами про здоровий спосіб життя та солодощами. Захід пройшов за підтримки БО «Студентський центр» та БФ «Благо».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

11 червня  проводилось фізкультурно-оздоровче свято “Ми за здроровий спосіб житяя”. Прийняло участь 5 команд. Переможці та призери були нагороджені грамотами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

В ДНЗ «Харківський ПЛБТ» стало вже доброю традицією вболівати за улюблену футбольну команду «Металіст».  Учні ліцею мали можливість вболівати за свою команду під час матчу «Металіст» – «Зоря» який відбувся 17.04.2014 на Харківській арені.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

12 квітня 2014 року учні Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» прийняли участь у І Харківському Міжнародному марафоні  на дистанції 3 кілометри.

gg1 gg2 gg3

 

З 3 по 11 лютого 2014 року в ліцеї проводився турнір з шахів та шашок. В змаганнях прийняли участь 13 груп ліцею.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

В м. Київ p 30.05.- 02.06 2013 року пройшов ІІ Всеукраїнський фізкультурний захід з бадмінтону серед осіб з інтелектуальною недостатністю в межах діяльності Всеукраїнської програми «Сприяння розвитку громадського руху молоді з фізичними можливостями в Україні! Через фізичну культуру до інтеграції»
В змаганнях прийняло участь команди з різних регіонів України.
В упорній боротьбі команда ліцею посіла ІІІ загальнокомандне місце.
Small_image039_1 Small_image041_1
Small_image043 Small_image045
Small_image047

 

 

 

 

 

 

 

 У ліцеї 29.04.2013р. сумісно з фондом «Добрих людей» був проведений  «День Здоров’я».  

Участь ліцею у «Слобожанській Олімпійській милі – 2013».

 

Small_image015_3 Small_image017_2

Small_image019_2 Small_image021_2

Small_image023_1 Small_image025_1

Small_image027_1 Small_image029_1

Small_image001_2 Small_image003_1

 

Small_image005_1 Small_image011_1

Small_image013_1 Small_image015_2

Small_image017_1 Small_image019_1

 

 

Small_image021_1

 

 

 

 

 

 

 

Спортивне свято «Козацькі розваги» відбулося 27.02.2013р.

Рекордсмен ліцею.

Small_image015_1 Small_image019

Санітари діяли рішуче!  Час пішов!

Small_image017 Small_image033

Команда «Гази!»

Small_image035 Small_image021

Ми за здоровий спосіб життя!!!

Small_image041 Small_image039

Small_image037

 

 

 

 

 

 

Група підтримки.

« Па м ‘ я т а й   п р о   к о ж н о г о   у ч н я »

Так думаємо ми: рада колективу фізичної культури ліцею.
Ми завжди будемо раді  допомагати їм бігти швидше,
приземлятися м’якше, і завжди почувати себе легко й комфортно незалежністю від того  де й за якими правилами йде гра.

« З і   с п о р т о м   н а з а в ж д и ! »

Головною метою у вихованні учнів ліцею є формування прагнення до здорового способу життя.
Повсякденна робота в ліцеї спрямована  на фізичний розвиток підлітків  та молоді. Удосконалення фізичної та  технічної підготовки до активного повноцінного життя, праці й захисту Батьківщини, подальший розвиток учнівського спорту, фізичну реабілітацію  учнів, які мають відхилення у фізичному розвитку.
Безпосереднє керівництво фізичним вихованням в ліцеї здійснюється  керівником фізичного виховання Юкляєвською Наталією Вікторівною, що створює умови для реалізації потенціалу учнів направляє їх на духовний , фізичний розвиток самовдосконалення з допомогою  фізичного виховання та спорту.
У ліцеї створені необхідні умови для проведення фізично – оздоровчих  та спортивних заходів в режимі навчального дня й  позаурочний час.

cbornaya_2

В ліцеї працюють секції:

• Легка атлетика
• Футбол
• Боротьба
• Оснащена тренажерам кімната лікувальної фізичної культури  в якій для  учнів  ліцею  проходять заняття з  загальної  фізичної  підготовки, атлетизму, а також реабілітаційні заходи для  учнів. які мають  відхилення  у здоров’ї.

Завдяки спонсорам:

• учні ліцею два рази на тиждень ковзаються в Палаці Спорту « Ювілейний»
• Вівторок та неділю плавають у басейні « Гарт»

Untitled-3_1

SSL21863_S

НАШІ  ДОСЯГНЕННЯ :

    І місце – в Обласній Спартакіаді ПТНЗ

ІІ місце – в районних  змаганнях з міні – футболу.

ІІ місце – по баскетболі  в обласних  змаганнях по програмі «Спеціальної Олімпіади України» в рамках Європейської баскетбольного тижня на Україні.

І місце – у складі збірної Області по баскетболі  у Всеукраїнських змаганнях по програмі  «Спеціальної Олімпіади України» в рамках Європейського тижня баскетболу на Україні, які проходили 1- 2 грудня 2006р. в  м. Дніпропетровську.

І місце –   по футболу  на обласних  змаганнях по  програмі «Спеціальної Олімпіади України» у рамках Європейської тижня футболу  на Україні.

І місце –   У всеукраїнському турнірі  по футболу  по програмі «Спеціальної Олімпіади України» у рамках Європейської тижня футболу на Україні, які пройшли у квітні 2007 р. у м. Київі.

 0085_S

Участь у  Національному турнірі з  легкої  атлетики   по програмі «Спеціальної Олімпіади України» у м. Миколаїв під час якого учні ліцею завоювали 5 золотих   4 срібних 5  бронзових медалей і виступили з показовими стартами по спортивної ходьбі на 1 км.

PICT0629_S    PICT0672_S

PICT0682_S

 

Участь в 8 традиційному  Міжнародному турнірі по плаванню  по програмі    «Спеціальної Олімпіади України» який проходив з 20 – 25 серпня 2007 р. у м. Одеса  під час яких учні ліцею завоювали 6 золотих 3 срібних 2 бронзових медалей.

PICT0201_S  PICT0216_S

PICT0249_S

Участь в 3 Міжнародних змаганнях  з легкої атлетики  для учнів з відхиленням у розумовому розвитку які  проходили з 19  – 25 жовтня  2007 р. у м. Калиш ( Польща)   під час яких учні ліцею в особистому заліку завоювали 1 золоту  2 срібних 2 бронзових медалей і зайняли ІІ місце в загальнокомандному заліку.

0045_S

А як прекрасно разом із друзями відпочити на морі!
І це бажання здійсненне в стінах нашого ліцею.

Під час літніх канікул наші учні можу оздоровитися   в наметовому містечку, що розташоване в п. Коктебель на березі Чорного моря. Де можливо вперше, скоряють гірські вершини Коктебеля. Беруть активну участь у різноманітних  конкурсах, змаганнях, які проводяться в наметовому містечку .

PICT0199_S 0083_Sb