Ми волонтери

18 травня  2018 року учні ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій», які проживають у гуртожитку,  долучилися до заходів з нагоди Дня сім`ї  організованими ХОМСО «Харківський центр волонтерів», яку очолює Світлана Багрич.

Свято проходило у ресторані «Вечірні зорі» на території Немишлянського району

Учні ліцею допомагали волонтерам центру створювати атмосферу свята та радості для родин соціально-незахищених категорій. Також  свято було наповнено виступами учасників талант-шоу «Голос країни» та «Україна має талант», дитячих танцювальних колективів, цирковими номерами. Закінчилося свято нагородження подарунками волонтерських родин та солодощами.

ХОМСО «Харківський центр волонтерів» був вдячний нашим учням за допомогу  та постійну участь у різноманітних заходах Центру.

Квест протидія рекламі наркотиків

15 червня 2018 р. 4 команди небайдужих харків`ян (у тому числі  і учні ДНЗ « Харківський ПЛБТ») взяли участь у Квесті протидії реклами наркотиків, який проходив у Основ`янському районі. За результатами заходу (а оцінювалися вміння орієнтувати по карті, швидкість пересування, кількість знайдених і знешкоджених написів на стінах) Кубок отримав ДНЗ «Харківський ПЛБТ». Тепер на замальованій рекламі – яскраві заклики «ЖИВИ».

Участь у благодійній акції « Великодній сніданок»

1.04.2018 року учні  ДНЗ « Харківський ПЛБТ» долучились до благодійної акції «Великодній сніданок», метою якої є  збір продовольчих товарів для дітей-сиріт та багатодітних сімей. Адже наші учні переконані, що з настанням Пасхальних днів, пробуджується не лише земля, а й усі людські надії та сподівання на добробут.

Нагородження активних учасників загальноміської волонтерської акції  «ЯЛИНКА БАЖАНЬ»

25 січня 2018 року відбулась церемонія нагородження активних учасників загальноміської волонтерської акції «ЯЛИНКА БАЖАНЬ» з метою збору подарунків для дітей соціально-незахищених категорій, дітей з функціональними обмеженнями, вихованців дитячих будинків та інтернатних закладів. Учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ», а саме:

– Докукін Володимир (гр. МЕ-23);

– Невхорошев Максим (ШМ-32);

– Кушнарьов Юрій (2ШМ-5);

– Лебідь Кирило (гр. МГШМ-12);

– Ярошенко Альона (гр. П-4);

– Лузанов Руслан (3ШМ-11) ;

– Семенович Дмитро (гр. МГШМ-12);

– Таран Владислав (гр. МЕ-23),

не залишились осторонь шляхетної справи і протягом певного часу допомагали збирати солодощі, іграшки – все те, що потім було передано тим, хто як ніхто цього потребув. За доброту та милосердя Подяки ХОМГО «Харківський центр волонтерів» отримали Юкляєвська Н. В., директор ДНЗ «Харківський ПЛБТ» та її заступник Сіпневська Г.Г.  Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між волонтерами ліцею та Харківським центром волонтерів – свідому діяльність на благо інших!

ЗЕЛЕНЕ МІСТО – ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА

08 квітня 2017 року в Харкові, у парку Перемоги, відбувся масштабний міський захід: «GreenFest» з висадкою більше 1500 дерев??, створенням пташиного містечка (установка більше 100 шпаківень), концертом, фуд-кортом, майстер-класами і еко-ярмарком. Всі небайдужі мали можливість внести свій посильний вклад у озеленення???? Першої столиці.

ДНЗ “Харківський ПЛБТ” не лишився осторонь цієї визначної події. Ще напередодні учні прийняли участь у конкурсі-розіграші «Хай росте дерево?» і, ставши його переможцями, отримали у якості призу шпаківні та саджанці каштану і берези для висадки в парку Перемоги.

З самого ранку під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Сіпневської Г.Г. члени учнівського самоврядування в якості волонтерів навели лад на території фестивалю, а потім, впродовж майже 7 годин не тільки консультували з питань правильної посадки дерев, а й надавали допомогу практично, отримуючи багато теплих слів подяки на свою адресу. ??
Для учнів це був перший великий досвід поєднання плідної фізичної праці, використання теоретичних знань на практиці, спілкування на фоні насиченої культурної програми. Ліцеїсти, незважаючи на втому, отримали безліч позитивних емоцій від участі у великій, потрібній всім справі.

P. S. розпізнати учнів-волонтерів можна по жилетам, салатового кольору.

ПОДЯКА ЗА ПОДВИГ воїнам АТО

Боротьба за Україну тривала багато століть і продовжується дотепер. Кожна історична доба має своїх героїв – тих, хто свою працю, здоров’я, навіть життя жертвує на благо рідного народу та держави.

У наші дні маємо чимало прикладів героїзму серед побратимів, які зі зброєю в руках боронять нашу державу. Багато солдатів, які були пораненні в бою, повернувшись додому, потребують як медичної допомоги, так і моральної підтримки. Тож 06  квітня 2017 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» разом з практичним-психологом – Порунковою Ю.О. відвідали Український науково-дослідний інститут протезування, протезобудування та відновлення працездатноті (м. Харків). Учні побували у палатах терапевтичного та хірургічного відділень, спілкувалися з хворими, висловлювали подяку, бажали швидкого одужання,  дарували листівки, які виготовили своїми руками та м`які іграшки, смачні подарунки, а головне – свою підтримку. Мужність і витримка бійців справила на учнів велике враження. Зустріч запам`яталася душевним теплом, щирістю. Допомога від нашого ліцею – це частинка великої доброї справи. Ми всі вдячні бійцям за подвиг, мужність і стійкість у боротьбі за наше щасливе майбутнє, за Мирне небо над нашою країною.

Майстер-клас з розпису футболок

16 березня 2017 року учениця гр. П-4 – Кімнатна Наталія, учениця гр. 2ШМ-11 – Пивоварова Карина та учень гр. 2ШМ-11 – Лузанов Роман разом з практичним психологом ліцею – Порунковою Ю.О. прийняли участь у майстер-класі з розпису футболок на патріотичну тематику.
Розписані футболки нашими талановитими учнями будуть використанні, як лоти для благодійного аукціону “Баш на баш” пам’яті Дані Дідіка, ініціатором,  якого є КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів» Харківської міської ради Харківської області.

Рекреаційні ігри серед інвалідів різних нозологій

3 червня 2016 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшли чергові рекреаційні ігри серед інвалідів різних нозологій під девізом «У волі – сила!». Загальне керівництво та проведення ігор здійснювалось Харківською громадською спортивною організацією інвалідів «Афродіта» – голова Юкляєвська Наталія Вікторівна та представництвом «Конфедерації громадських організацій інвалідів України в Харківській області» – голова Родіонов Олександр Васильович (Голова громадської ради при Харківській обласній державній адміністрації.)

На захід були запрошені:

–    Золотарьов Володимир Володимирович – депутат обласної ради

–    Гончарова Надія Володимирівна – президент інституту соціально-політичних ініціатив

На відкритті рекреаційних ігор виступив Олександр Кварта – відомий автор і виконавець пісень. А також спортивна команда «Сонячні промінці» з смт Червоний Оскіл – тренери Погоріла Юлія Михайлівна та Папірна Наталія Вікторівна продемонструвала флеш-моб.

У змаганнях з футболу, боче, гольфу, стрибків у довжину та бігу приймали участь 12 команд із Харкова, Куп’янську, Лозової та Первомайського. Ліцей теж підготував дві команди від учнів ліцею та членів «Афродіти». Студентський загін волонтерів ліцею «Пліч-о-пліч» супроводжував команди на різних етапах змагань, в їдальні та допомагав у суддівстві. Спортсмени які перемогли у змаганнях отримали дипломи.

Зустрілись, сподіваюсь, не востаннє…

Саме життя підтверджує слова:

«У волі – сила!» Щастя – в спілкуванні.

Ви – особливі. Честь вам і хвала!

Раділи перемогам, наче діти,

Відчувши справжній олімпійський дух.

Створити свято вміє «Афродіта»,

Вже стільки років наднадійний друг.

                                                (Доля С.Є.)

Зустріч волонтерських загонів студентської молоді

28 травня 2016 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулась зустріч волонтерських загонів студентської молоді, на яку були запрошені учні ліцею. Зустріч була цікавою та показовою.

Мир у країні

17 лютого 2016 року волонтери нашого ліцею спільно з молодшими класами ЗОШ № 32 м.Харкова провели акцію «Мир у країні». В рамках акції волонтери з дітьми намалювали малюнки для подальшого передання їх військовим, що перебувають у зоні АТО.

Від серця своїми руками.

     У волонтерських заходах з метою надання моральної підтримки військовослужбовцям АТО, брали участь учні О-3 та 2КО-3 групи. Учні склали зворушливі листи, малювали патріотичні малюнки і робили обереги для українських захисників. Вироби учнівської творчості були відправлені на передову.

     Учні пишуть про те, що мріють жити під мирним небом і без війни. Вони щиро переживають за воїнів і бажають ім якнайшвидшого повернення додому.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

З 30 квітня по 6 травня 2015 року, в рамках декади національно-патріотичного виховання, присвяченої 70-річчю перемоги над нацизмом в Європі, в ліцеї пройшла акція «Тепло наших сердець бійцям АТО». Під час акції волонтери ліцею зібрали листи та обереги для бійців, що проходять службу в зоні АТО військової частини, в якій служить мобілізований у січні 2015 року вихователь ліцею Котенко Сергій Олександрович. Учні у своїх листах розповіли як вони навчаються та побажали скорішого повернення додому, в мирне життя. Листи були передані волонтерам, які повезуть гуманітарну допомогу на передову.