Цивільний захист

ЗАПОБІГТИ. ВРЯТУВАТИ. ДОПОМОГТИ.


ПЛАН реагування на надзвичайні ситуації в ДНЗ “Харківський професійний ліцей будівельних технологій”.doc

Навчально-методичний посібник “Цивільний захист в професійно-технічних навчальних закладах”.doc

Сигнал оповіщення цивільного захисту “УВАГА ВСІМ!”.doc

НАДЗВИЧАЙНА СИТУАЦІЯ. ЩО РОБИТИ?.PDF


Зустріч з представниками патрульної поліції

30 квітня 2024 року в рамках тижня цивільного захисту в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»  відбувся виховний онлайн  захід з представниками патрульної поліції для  учнів 2 та 3 курсу, який провели    інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Клименко Дмитро Вячеславович та старший лейтенант поліції Філіппова Марина Олександрівна – інспектор з рекрутингу  відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції.

Тема: ” Правила поведінки під час сигналу повітряна тривога”

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх ” Диверсія – злочин проти своєї держави”

26 лютого 2024 року відбулася зустріч здобувачів й здобувачок освіти ДНЗ “РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості” з старшим інспектором СЮП ХРУП 2 ГУНП в Харківській області капітаном поліції Шинкаренко Ігорем Олеговичем на тему: “Диверсія – злочин проти своєї держави”. У ході зустрічі були обговорені важливі питання про вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із підпалом обладнання, що забезпечує безпеку руху залізничного транспорту та можливі негативні наслідки для обороноздатності держави і безпеки
пасажирських перевезень через виконання «завдань» з пошкодження обладнання
залізниці, а також обговорили тяжкість кримінальної
відповідальності за вчинення таких діянь.
Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.

День цивільного захисту

27 квітня 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» проведено День цивільного захисту. Для всіх працівників та учнів ліцею проведено комплексне тренування по евакуації із будівлі та заняття з особовим складом невоєнізованих формувань «Забезпечення протипожежного захисту об′єктів з масовим перебуванням людей».

Мета заходу – навчити учнів правилам поводження при виникненні надзвичайних ситуацій.

Харківська пожежно-технічна виставка

19 квітня 2017 року учні ДНЗ “Харківський ПЛБТ” на чолі з викладачем охорони праці – Баструковою Н.П. та майстром в/н – Засядько О.Л. відвідали Харківську пожежно-технічну виставку (музей). Під час екскурсії учні дізналися про історичні факти виникнення пожежної охорони в нашому краї та про сучасну роботу підрозділів МНС, про будні рятівників, про принципи роботи блискавкозахисту та про систему інженерного протипожежного захисту, познайомилися з пожежною автоматикою, технікою і устаткуванням. Особливо учням сподобались макети та діарами, які дозволили на власні очі побачити як у приміщеннях розповсюджується полум’я, та були вражені наслідками пожеж.

ВИХОВНИЙ ЗАХІД

 «Причини виникнення пожеж та засоби боротьби з ними»