Інформація та фотоматеріали щодо професійної підготовки

                                                                                                           


Профорієнтаційні заходи     в рамках «Дня відкритих дверей»

14-15 березня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» за участі Харківського міського центру зайнятості в рамках «Дня відкритих дверей» відбулися профорієнтаційні заходи, на які були запрошені учні 9-11-х класів шкіл м. Харкова.

Гості змогли отримати вичерпну інформацію про ліцей, ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути, з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів тощо.

В актовій залі на учасників заходу чекали концерт колективів художньої самодіяльності, презентація військово-патріотичного підрозділу «Витязь». Після цього школярі мали можливість взяти участь в екскурсіях по навчальному закладу, майстер-класах з професій,  пройти тестування щодо вибору майбутньої професії.

Позитивна атмосфера заходів, зацікавленість гостей до всього, що відбувалося, дає привід сподіватися на те, що випускники шкіл зрозуміли: професійна освіта, зокрема здобуття конкурентоспроможних спеціальностей у ДНЗ «Харківський ПЛБТ» – це цікаво, престижно і перспективно.

УВАГА!

ДНЗ «Харківський ПЛБТ» гостинно запрошує на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ учнів 8-х, 9-х, 11-х класів загальноосвітніх шкіл та всіх бажаючих, які прагнуть здобути престижну та високооплачувану професію.

Відвідавши День відкритих дверей Ви зможете отримати вичерпну інформацію про ліцей і спеціальності, правила прийому на навчання, а також навчання та дозвілля наших учнів.

Наша адреса:

  • м. Харків, бульвар Богдана Хмельницького, 30. (ст. МЕТРО «АРМІЙСЬКА»)
  • м. Харків, проспект Гагаріна, 11. (ст. МЕТРО «Проспект Гагаріна»)

?Додаткова інформація за телефонами: (057) 392-01-05, (0572) 93-91-63.

⚠До уваги всіх, хто з якихось причин не може відвідати “День відкритих дверей”, але хотів би навчатися в нашому ліцеї — детальна інформація про наш навчальний заклад на сайті: http://strojsoc.ptu.org.ua/

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

14 березня 2017 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» при сприянні Управління освіти Адміністрації Немишлянського району Харківського Міської Ради відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені учні 8-х, 9-х, 11-х класів шкіл Слобідського, Немишлянського, Індустріального районів міста Харкова.

Гості змогли отримати вичерпну інформацію про ліцей та його базове підприємство – АО «Трест Житлобуд – 1», ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути, з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів тощо.

Після екскурсії, яка включала в себе відвідування кабінетів, навчально-виробничих майстерень, виставкової зали декоративного мистецтва, спортивної зали, тиру, в актовій залі на учасників заходу чекали концерт колективів художньої самодіяльності, презентація військово-патріотичного підрозділу «Витязь», майстер-класи від фірми «Sandal» та з перукарського мистецтва.

Позитивна атмосфера заходу, зацікавленість гостей до всього, що відбувалося дає привід сподіватися на те, що випускники шкіл зрозуміли: професійна освіта, зокрема здобуття будівельних та інших спеціальностей у ДНЗ «Харківський ПЛБТ» – це цікаво, престижно і перспективно.

Не просто слова – «День відкритих дверей». –

Немов настіж всі душі відкриті.

Хай говорять повсюди тепер про ліцей,

Що тут вміють гостинно зустріти!

 

День відкритих дверей «Моя майбутня професія»

10 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся День відкритих дверей «Моя майбутня професія» при сприянні: базового підприємства АТ «Трест «Житлобут-1», Управління освіти Адміністрації Фрунзенського району Харківського Міської Ради; Компанії «Caparol» та Міського центру зайнятості.  На заході були присутні випускники 9, 11 класів та вчителі шкіл Фрунзенського, Комінтернівського, Орджонікідзевського (Індустріального) районів. Для гостей свята відбувся концерт художньої самодіяльності. Були проведені майстер-класи з  нанесення рідких шпалер; нанесення штукатурки та з перукарського мистецтва. Усі бажаючі мали можливість пройти тестування щодо вибору майбутньої професії.

Щоб своє майбутнє збудувати

Треба в будівельники іти.

Для навчання наш ліцей обрати –

Завтра стати обраним в житті!

Профорієнтаційний захід для учнів школи-інтернат № 8

22 квітня 2015 року в рамках профорієнтаційної роботи ліцею пройшла ознайомча екскурсія для учнів–випускників загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернат № 8. Хлопці і дівчата познайомилися із спеціальністю «квіткар-озеленювач», подивилися презентацію, підготовлену учнями груп КО-3 та 2КО-3, зустрілися із учнями ліцею – колишніми випускниками свого навчального закладу, відвідали навчальні та виробничі майстерні.

На пам’ять про відвідування ліцею учні школи-інтернат отримали маленькі сувеніри. Плідна співпраця ліцею та інтернату триватиме і далі.

Нове життя та нові можливості у Харкові

17 квітня 2015 року у приміщенні ФК «Металіст» відбувся Ярмарок можливостей для внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей «Нове життя у Харкові», ініціаторами якого стали громадське об’єднання «Автомайдан» та Харківський обласний центр зайнятості.

Наш ліцей теж взяв участь у цьому масштабному заході, презентувавши спеціальності, за якими можуть навчатися мешканці із зони АТО та можливість подальшого працевлаштування. Стенд ліцею відвідав і голова Державної служби зайнятості Ярослав Кошуба та директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко. Взагалі, за час заходу умовами навчання та працевлаштування зацікавилися більше 70 осіб.

 

Моя майбутня професія

17 березня 2015 року на базі ліцею пройшов районний профорієнтаційний захід на випускників загальноосвітніх шкіл Фрунзенського району. Більше 300 школярів стали гостями цього найстарішого в районі учбового закладу. Вони дізналися про спеціальності, за якими навчаються в професійному ліцеї, умови вступу та позакласну діяльність закладу. Завдяки партнерській допомозі Харківського міського центру зайнятості учні 9-11-х класів мали змогу пройти комп’ютерне тестування про професійну прихильність, подивилися номери художньої самодіяльності. Також гості ліцею взяли участь у майстер-класах із нанесення рідких шпалер, виготовлення виробів з деревини, рослинних та штучних матеріалів, плетіння косичок. Для бажаючих було організовано екскурсію до навчально-виробничих майстерень.

Метою заходу було: пропаганда робітничих спеціальностей, презентація спеціальностей, за якими навчаються учні у закладі та допомога учням у визначенні своєї професійної кар’єри.

Профорієнтаційна робота у прямому ефірі

13 березня 2015 року директор ліцею Н.В.Юкляєвська була гостем передачі «Харків он-лайн вечір» під час прямого ефіру на Харківському обласному телебаченні. Тема передачі – попит спеціалістів будівельних професій на сучасному ринку праці, зростання престижності робітничих спеціальностей та особливості національно-патріотичного виховання молоді на сучасному етапі.

Керівник закладу розповіла телеглядачам про багаторічну співпрацю навчального закладу із своїм базовим підприємством ВАТ «Житлобуд-1», про особливості соціально-трудової адаптації учнів з особливими потребами навчання та співпрацю із громадськими організаціями. Також було порушено питання особливостей національно-патріотичного виховання молоді у сучасних умовах. Разом із Наталією Вікторівною гостями студії були заступник директора ліцею з навчально-виховної роботи Тетяна Дроздова, голова профспілкового комітету базового підприємства Лариса Яровая та керівник військово-патріотичного об’єднання «Динамо» Віталій Завгородній.

Посилання на ефір: https://www.youtube.com/watch?v=QRW1C5fPKuo

 

 

Будівельник – професія майбутнього

11 березня в ліцеї відбувся День профорієнтації. До нас завітали випускники 9-х класів ЗОШ№ 113 та ЗОШ№145. Випускники мали змогу ознайомитися із виставкою-презентацією за спеціальностями «штукатур-маляр», «плиточник-лицювальник», «муляр, електрозварник ручного зварювання», «квітникар-озеленювач», «перукар-модельєр», «столяр будівельний, паркетник», їм була організована екскурсія до навчальних майстерень, виставкової зали ліцею із кращими зразками робіт учнів, гості побачили найкращі номери художньої самодіяльності, організованої силами учнів ліцею. Найзахоплюючими були майстер-клас із нанесення рідких шпалер та з виготовлення прикрас інтер’єру з штучного матеріалу, які підготували учні гр..ШМ-22 та 2КО-3.