Новини та анонси

Увага!  Розпочато набір на курси електриків для дорослого населення 

ПРОВЕДЕННЯ ЧАСТКОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ З ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ:

 

 «МАЙСТЕР З РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ»

Детальна програма 

 

«МАЙСТЕР  З  МОНТАЖУ ВНУТРІШНЬОКВАРТИРНИХ  ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ»

Детальна програма 

 

“ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБЛСУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ”

Детальна програма 

 

Термін навчання: 1 місяць (75 годин)

Форма навчання: вечірня

Місце навчання:  Проспект  Гагагіна 11,

По закінченню навчання слухачі отримають сертифікат  встановленого зразку.

Набір груп:  постійно, протягом року 

 

Для запису на курс звертатися за телефоном +380669565156 Олександр.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ 

 

 

Лекція за участі  представників  компанії  Teplodom.net.ua  «Особливості будови та роботи сонячних станцій»

4 березня 2021 р. В нашому закладі освіти , відбулась зустріч з представниками компанії Teplodom.net.ua в особі Денисенко Дмитра Вікторовича та Терещенко Артема, які під час лекції «Особливості будови та роботи сонячних станцій» розповіли про сонячні станції, їх види , характеристики та принцип роботи, детально розглянули різні види сонячних панелей , інверторів, контролерів та способи їх кріплення . Дякуємо за змістовний захід та плануємо подальшу співпрацю)

 

Внутрішній конкурс  фахової майстерності серед здобувачів освіти  з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

23 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

     Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Електроматеріалознавство», «Технологія електромонтажних робіт», «Охорона праці», «Технічне креслення», «Основи електротехніки»,  в кількості  60 тестових завдань.

  Практичний етап складався з одного завдання: Складання  ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійної схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту

 

   18. лютого 2021 Залік та  вручення сертифікатів, другій групі, освіти дорослих за частковою кваліфікацією «Робітник з ремонту побутової техніки» в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)

 

 

 

  22 грудня  2020 року Майстер-клас на тему «Сучасні технології електромонтажу» за участі  представників ХАРКІВ ЕЛЕКТРОМОНТАЖ  Худік Віталія та Ісакова Олександра  які розповіли учням про власний досвід використання сучасних технологій, обладнання, матеріалів  та інструменту під час виконання електромонтажних робіт.

         4 грудня 2020.  Залік та  вручення сертифікатів, першій в нашому закладі групі, освіти дорослих за частковою кваліфікацією «Робітник з ремонту побутової техніки» в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” разом з Німецьким товариством  міжнародного співробітництва (GIZ)

 

 

        Листопад 2020 Розпочато навчання другої групи дорослого населення   за частковою кваліфікацією  ”Робітник з ремонту побутової техніки” в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” . Проєкт реалізується за всебічної підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), в співпраці з Освітнім центром баварської економіки (bbw)

 

   16.листопада 2020 За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Розпочато роботу зі створення двох повноцінних  сонячних станцій: автономної та мережевої

 

 

       Жовтень  2020 Учень центру Петрушкевич Юлій став призером (3 місце) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2020»  за компетенцією «Електромонтажні роботи»

     

       Вересень-грудень 2020 Навчання першої групи дорослого населення за  частковою кваліфікацією  ”Робітник з ремонту побутової техніки” в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” . Проєкт реалізується за всебічної підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), в співпраці з Освітнім центром баварської економіки (bbw)

 

 

 17.02.2020 Презентація робочих місць та обладнання НПЦ в рамках круглого  стілу на тему: «Використання європейського досвіду щодо підвищення якості підготовки здобувачів професійної освіти з професій електротехнічного профілю» за участі експерта з професій електротехнічного профілю з Німеччини  Карл-Хайнца ФЛАММЕРСФЕЛЬДА та директора Науково-методичного центру ПТО у Харківській області РУСЛАНОВОЇ Тетяни; коллег з Ізюмського регіонального центру.

 

 13.02.2020  Конкурс  фахової майстерності серед учнів Центру з професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

 

 Січень-лютий 2020 – модернізація робочих місць, оновлення обладнання, підготовка до конкурсу  фахової майстерності серед учнів Центру

 

грудень 2019 -березень 2020

ПІДГОТОВКА УЧНЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

 

    14 листопада 2019 проведено І (ВІДБІРКОВИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

 

    Жовтень- листопад 2019

Створення   робочих місць та  підготовка обладнання центру до проведення І (ВІДБІРКОВОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ»

 

   Березень-квітень 2019  Підготовка учня  до (всеукраїнського) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

   Учень центру  Мирний Владислав став призером  (всеукраїнського) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році , нагороджений Дипломом ІІІ ступеня 

 

   28.03. 19  Проведено II (обласний ) етап  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

 

  Лютий-березень 2019 Розробка, створення та підготовка робочих місць та обладнання до II (обласного ) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

 

    Березень 2019 Візит колег з ПТНЗ Харківської області електротехнічного профілю:   Зміївський професійний енергетичний ліцей, Лозівський професійний ліцей,  Шевченківський професійний аграрний ліцей

Показ робочих місць, сучасного обладнання  та інструменту, знайомство з сучасними іноваційними технологіями в професії, методична допомога навчальним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх технологій і матеріалів.

 

 18.03.19 Екскурсія Навчально-практичним центром учнів шкіл Основ’янського району  в рамках профорієнтації  Дня відкритих дверей.

 

   14. 03. 19 Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка» ЗП(ПТ)О Харківської області.

Презентація Навчально-практичного центру  сучасних електротехнічних технологій,  показ новітніх технологій  обладнання та  матеріалів  з метою впровадження у навчально-виробничий процес.

Майстер-клас «Використання сучасного електротехнічного обладнання під час ЛПР з предметів «Спецтехнологія» та  «Електротехніка»

 

   18.02.2019  Внутрішньоліцейний  конкурс  фахової майстерності серед учнів ХПЛБТ з професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

 

     4.02.19  Майстер клас викладача Пікалова О.О  для учнів ліцею «Сучасний інструмент»

 

    30.01.19  Майстер-клас партнерів  ІЕК «Сучасні технології,  обладнання та матеріали»

 

 10.01.19  Візит колег з “Запорізького машинобудівного  вищого  професійного училища”

   Надання консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів і технологій підприємств, знайомство з новим обладнанням, устаткуванням, обмін досвідом. Переймання досвіду щодо створення навчально практичного-центру.

 

 18.12.19 Урочисте відкриття Навчально-практичного центру  за участі Директора департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпової Лариси Георгіївни, також були присутні депутат Харківської обласної ради Володимир Золотарьов, Директор науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області – Русланова Тетяна, представник Тресту Житлобуд-1 –  Калініченко Олександр, начальник відділу  ПАТ «Південкабель» – Белянин Роман.

Презентація робочих місць, знайомство з сучасними інноваційними технологіями, демонстрація  сучасного обладнання, інструментів та пристосувань, майстер-клас учнів.