Новини та анонси

                                                           ОГОЛОШЕННЯ 

 

                 КУРСИ ЕЛЕКТРИКІВ, НАВЧАННЯ ЕЛЕКТРИКІВ (5.5 місяців)

РОЗПОЧАТО НАБІР ГРУПИ ОСІБ З ЧИСЛА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ  НА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ НАВЧАННЯ 

ПРОФЕСІЯ:   “ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ ТА ОСВІТЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖ”

Кваліфікація -3 розряд

Початок навчання:   квітень -травень  2024,  вересень 2024.

Термін навчання : 5,5 місяців

Вартість навчання 9100 грн.

Форма проведення занятть:  теорія –  дистанційно  (у вечірній час 2 рази на тиждень),  практика очно-дистанційно (в майстерні по суботам)

По закінченню навчання слухачі отримають свідоцтво  державного  зразку. (надає право офіційного працевлаштування в Україні та за кордоном) 

          

 

 

                                                      КОРОТКОСТРОКОВІ КУРСИ (1,5 місяць)

Розпочато набір на  курси електриків для дорослого населення у 2024 році

ПРОВЕДЕННЯ ЧАСТКОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ З ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ:  

 

“МОНТАЖ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ

 «РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ»

« МОНТАЖ ВНУТРІШНЬОКВАРТИРНИХ  ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ»

“Монтаж та підключення електричних двигунів”

Термін навчання: 1 місяць (75 годин)

Форма навчання: вівторок, четверг теорія дистанційно у вечівній час. Субота -практика у майстерні

Місце навчання:  Проспект  Гагагіна, 11

По закінченню навчання слухачі отримають сертифікат  встановленого зразку.

Набір груп:  постійно, протягом року 

Звертатися за телефоном  392-01-05

Для більш детальною інформацією про зміст курсу  +380669565156 Олександр.

 

 

НОВИНИ

 

Навчальний вебінар від компанії Bosch. “Вимірювальний інструмент”

12 квітня 2024 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» для здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення було проведено навчальний вебінар від компанії Bosch.
Доповідач: Андрій Богачук – тренер з навчання Bosch Ukraine, познайомив присутніх з основними лінійками вимірювального інструменту для виконання електромонтажних робіт, їх будовою, особливостями конструкцій, призначенням та технічними характеристиками.

 

 

Майстер клас з монтажу сонячних станцій

2 березня 2024 р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулась зустріч з представниками компанії Teplodom.net.ua , які провели з слухачами освіти центру майстер-клас на тему: «Особливості монтажу та підключення обладнання  автономних сонячних станцій». Під час заходу присутні дізналися про особливості будови та оснащення сонячних станцій , практично здійснили підключення фотомодулів, інверторів, контролерів та акумуляторних батарей.
Присутні отримали безцінний досвід з монтажу та підключення сучасного обладнання.
Дякуємо за змістовний захід, плануємо подальшу співпрацю з Teplodom.net.ua

Навчальний вебінар від компанії Bosch.

          23 лютого 2024 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» для здобувачів освіти та слухачів з числа дорослого населення було проведено навчальний вебінар від компанії Bosch.
Доповідач: Андрій Богачук – тренер з навчання Bosch Ukraine, познайомив присутніх з історією компанії Bosch, її структурою та напрямами діяльності в Україні та світі.
Здобувачі освіти, слухачі, викладачі та майстри виробничого навчання були ознайомлені з основними лінійками мережевого та акумуляторного інструменту для виконання електромонтажних робіт, їх будовою, особливостями конструкцій, призначенням та технічними характеристиками.
Висловлюємо щиру подяку компанії Bosch, Андрію та Дмитру , з нетерпінням чекаємо наступної зустрічі.

 

Майстер-клас на тему:  «Монтаж систем заземлення»
17 лютого 2024 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» для груп дорослого населення відбувся майстер-клас на тему «Монтаж систем заземлення»
Захід відбувся за участі досвідченого електромонтажника, професіонала своєї справи  та випускника закладу Худік Віталія, який поділився власним досвідом виконання монтажу систем заземлення, розповів про досвід використання сучасних технологій, обладнання, матеріалів  та інструменту у своїй професійній діяльності.

 

 Електротехнічний вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ

15 лютого  2024р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся черговий  вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ – одного із лідерів  ринку електротехнічної продукції України  на тему: «Модульне обладнання  серії  UTrust  та UProfi»

Доповідачі: технічний експерт Корпорації АСКО-УКРЕМ Пушкар Юрій Вікторович та Сергій Рудий менеджер асортиментного відділу які під час заходу познайомили  здобувачів освіти, слухачів з числа дорослого населення, викладачів та майстрів виробничого навчання  з різними новинками які зявились на ринку.  Були розглянуті  автоматичні вимикачі та вимикачі диференційного струму нових серій, їх  призначення , особливості конструкції та характеристики.

Розпочато професійно-технічне навчання дорослого населення

       05 лютого 2024  В Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочато професійно-технічне навчання чергової групи слухачів  ЕМ-3  за професією: “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж” Кваліфікація: 3 розряд.
Теоретичні заняття

Практичні заняття

3. лютого 2024р  Майстер-клас на тему «Монтаж та підключення інтернет-обладнання».
Спеціаліст з монтажу телекомунікаційних мереж та систем відеоспостереження – Харківський Владислав розповів слухачам про види, будову, особливості монтажу та підключення різноманітного обладнання телекомунікаційних мереж.
Під час мастер -классу було вивчено основи побудови та існуючі топології локальних комп’ютерних мереж, наочно продемонстровано та закріплено на практиці роботу з інтернет кабелем, конектором RJ-45, патч-панелями, мережевими інтернет розетками. Владислав поділився досвідом роботи з сучасним ручним інструментом для виконання монтажу обладнання телекомунікаційних мереж.

 

З 8.01.2024. Розпочато професійне навчання дорослого населення за частковою кваліфікацією “Монтаж сонячних фотоелектричних станцій”

З метою просування інноваційного навчання у сфері енергоефективності та надання професійних вмінь та навиків різним верствам населення в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» проходить короткотермінові курси група із 12 слухачів за напрямком «Монтаж сонячних фотоелектричних систем», яке відбуватиметься  у межах Проекту HELVETAS Swiss Intercooperation, який реалізується за фінансової підтримки Федерального Міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Під час такого навчання слухачі опановують знання та вміння з монтажу та підключення обладнання сонячних станцій (фотомодулів, інверторів, контролерів, акумуляторних батарей, захисних апаратів та приладів), тощо, під керівництвом досвідченого викладача Пікалова О.О.

Приєднуйтесь до нас у цьому  надважливому навчанні з енергозбереження та енергоефективності.

Практичні заняття

З 11.12.2023. Розпочато професійне навчання дорослого населення за частковою кваліфікацією “Монтаж сонячних фотоелектричних станцій”

З метою реалізації заходів з розширення можливостей та підтримки вразливих верст населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки та доступі до ринку праці як у Харківському регіоні так і в країні в цілому Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочав проведення навчання одного з багатьох розроблених напрямків короткотермінових курсів: «Монтаж сонячних фотоелектричних станцій».
Курс спрямований на набуття навичок з монтажу та підключення обладнання сонячних станцій (фотомодулів, інверторів, контролерів, акумуляторних батарей, захисних апаратів та приладів).

Проведення теоретичних занять

Практичні заняття «Монтаж сонячних фотоелектричних станцій».

 

     Електротехнічний вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ

28 листопада  2023р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся черговий  вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ – одного із лідерів  ринку електротехнічної продукції України  на тему: «Електротехнічні новинки і інновації»

Доповідач: технічний експерт Корпорації АСКО-УКРЕМ Пушкар Юрій Вікторович під час заходу познайомив здобувачів освіти, слухачів з числа дорослого населення, викладачів та майстрів виробничого навчання  з різними новинками які зявились на ринку.  Були розглянуті різноманітні модульні вимірювальні прилади, реле контролю напруги,  реле часу.

 

Майстер-клас на тему:  «Сучасні технології електромонтажу»

25 листопада   2023 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся майстер-клас на тему «Сучасні технології електромонтажу»

Захід відбувся за участі досвідченого електромонтажника, професіонала своєї справи  та випускника закладу Худік Віталія, який поділився власним досвідом виконання електромонтажних робіт, розповів про досвід використання сучасних технологій, обладнання, матеріалів  та інструменту у своїй професійній діяльності.

 

Майстер-клас на тему: «Монтаж та підключення обладнання телекомунікаційних мереж »
11.11.2023 В групі дорослих слухачів з професії: “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж”   відбувся майстер-клас   на тему «Монтаж та підключення інтернет-обладнання».   
Спеціаліст з монтажу телекомунікаційних мереж  та систем відеоспостереження  –   Харківський Владислав  розповів слухачам про види, будову, особливості монтажу та підключення різноманітного обладнання  телекомунікаційних мереж.
  Під час мастер -классу було вивчено  основи побудови та існуючі топології  локальних комп’ютерних мереж, наочно продемонстровано та закріплено на практиці роботу з інтернет кабелем, конектором RJ-45, патч-панелями, мережевими інтернет  розетками.  Владислав поділився досвідом роботи з сучасним ручним інструментом для виконання монтажу обладнання  телекомунікаційних мереж.

 

Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення

6.11.2023.
В рамках Проекту «Розвиток трудового потенціалу для України”, що реалізує ГО “Міжнародна фундація розвитку” за сприяння Проекту USAID “Економічна підтримка України”

Розпочато професійне навчання дорослого населення за частковою кваліфікацією “Монтаж  внутрішньоквартирних електричних мереж” з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж”

        З метою реалізації заходів з розширення можливостей та підтримки вразливих верст населення шляхом проведення навчання часткових кваліфікацій з розвитку навичок у пріоритетних галузях економіки та доступі до ринку праці як у Харківському регіоні так і в країні в цілому Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочав проведення навчання одного з багатьох розроблених напрямків короткотермінових курсів «Монтаж  внутрішньоквартирних електричних мереж».
Проведення теоретичних занять в дистанційному режимі.
11.11.2023
Практичні заняття у групи дорослого населення, які навчаються за частковою кваліфікацією “Монтаж внутрішньоквартирних електричних мереж” з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж”

 

Розпочато професійно-технічне навчання 

18 вересня 2023 р.  В Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочато професійно-технічне навчання чергової групи слухачів  ЕМ-2  за професією: “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж” Кваліфікація: 3 розряд.

28. жовтня 2023р Триває навчання групи слухачів ЕМ-2 за професією: “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж” Кваліфікація: 3 розряд.

11.11.2023 Практичні заняття групи слухачів ЕМ-2 за професією: “Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж” Кваліфікація: 3 розряд.

 

Електротехнічний вебінар  від  компанії «Hager» на тему «Модульні апарати»

20 квітня 2023 р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся вебінар за участю електротехнічної компанії «Hager»

Представник «Hager» Zhylenkov Yevgen розповів про компанію та основні напрями її діяльності в Україні та світі.

Присутні були ознайомлені з продукцією компанії «Hager». Було детально розглянуто технічні характеристики, види, призначення, конструкцію та область використання сучасного модульного обладнання: Автоматичні вимикачі, таймери, імпульсні реле, реле часу, контактори, диференційні автоматичні вимикачі.

Здобувачі освіти, слухачі, викладачі та майстри виробничого навчання були ознайомлені з новинками електротехнічної продукції на ринку України, перспективами розвитку та проблемами в галузі.

 

Вебінар  від  ПАТ ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ

10 квітня 2023 р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся вебінар від  лідера  виробництва кабельної продукції в Україні ПАТ ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ.

Спікер заходу– заступник головного технолога Антонец Тарас,  розповів про основні напрями  діяльності і виробництва ЗАВОДУ ПІВДЕНКАБЕЛЬ.

Здобувачі освіти, слухачі, викладачі та майстри виробничого навчання були ознайомлені з перспективними напрямки в розвитку технологій з виробництва кабеле-провідникової продукції.

Детально було розглянуто види, будову, характеристики  та призначення  проводів та кабелів для монтажу  в житлових приміщеннях. (ВВГ, NYM, ПВС, ШВВП)

Розглянуто нормативно правову базу, що діє  в Україні на виготовлення кабелю ВВГ, проводу ПВС, шнурів ШВВП.

Присутні були ознайомлені з інформацією як відрізнити якісну провідникову продукцію від підробки.

Присутні були ознайомлені з веб сайтом заводу  https://yuzhcable.com.ua/  який містить багато корисної  інформації про види, будову та призначення різноманітних видів кабелів, проводів та шнурів

 

     

                 Електротехнічний вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ

4 квітня 2023р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся черговий  вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ – одного із лідерів  ринку електротехнічної продукції України  на тему: «Комутаційне та захисне силове обладнання»

Доповідач: технічний експерт Корпорації АСКО-УКРЕМ Пушкар Ю.В. Юрій Вікторович під час заходу познайомив здобувачів освіти, слухачів з числа дорослого населення, викладачів та майстрів виробничого навчання  з різноманітними   видами  комутаційного та захисного обладнання.

Під час заходу присутні мали змогу дізнатися про види, конструктивні особливості, принцип роботи, маркування, характеристики  та область використання такого сучасного силового  обладнання як :  автоматичні вимикачі, запобіжники, контактори, теплові реле та силові роз’єми. Розглянули основні схеми керування та захисту електричними двигунами.

 

                   Вебінар OBO Bettermann по блискавкозахисту

24 березня 2023р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся черговий  вебінар  від ТОВ “ОБО Беттерманн Україна”

Доповідач: Консультант з систем блискавкозахисту  Євген Баранник  розповів здобувачам освіти про:

–          старовинні міфи та сучасні знання про блискавки

–          як часто бувають грози – світ та Україна

–          якої шкоди завдають блискавки будинкам, літакам та кораблям

–          «брудні грози» під час виверження вулканів – Пліній Молодший та картина Карла Брюллова «Загибель Помпеї»

–          як правильно оцінювати ризики від блискавок та яка вартість грозових пошкоджень житла та підприємств

–          які таємниці блискавок відкриває нам швидкісна відеозйомка

–          докладний розгляд причин та наслідків травмування людей спалахами блискавок

–          як вчасно дізнатися про наближення грози у нашому цифровому світі, де і як берегтися від неї

–          як зробити будинок безпечним укриттям під час грози.

 

                 Електротехнічний вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ

14 березня 2023р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся черговий  вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ – одного із лідерів  ринку електротехнічної продукції України  на тему: «Системи для прокладання кабелю АСКО-УКРЕМ»

Доповідач: технічний експерт Корпорації АСКО-УКРЕМ Пушкар Ю.В. Юрій Вікторович під час заходу познайомив здобувачів освіти, слухачів з числа дорослого населення, викладачів та майстрів виробничого навчання  з різноманітними   видами  систем для прокладання кабелю. Детально було розглянуто  види, конструкція та галузь використання  пластикових коробів, гофрованих та пластикових труб, металорукавів.

 

 

                     Розпочато професійно-технічне навчання  дорослих

13 березня 2023 року в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»    Розпочато професійно-технічне навчання групи слухачів з числа дорослого населення  за професією: «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж». Кваліфікація: 3 розряд.

 

 

                               Практичний майстер- клас від E.NEXT-Україна.

3 березня  2023 р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся практичний майстер-клас за участю електротехнічної компанії E.NEXT-Україна.

Керівник технічного навчання Віталій Побігайло, продемонстрував лабораторні стенди для перевірки працездатності  та знімання характеристик апаратів та приладів. Здобувачі освіти мали змогу  переглянути як відбувається випробування автоматичних вимикачів та запобіжників на спрацювання під час виникнення струму короткого замикання та перевантаження.

 

                                Поглиблений технічний  вебінар    електротехнічної компанії E.NEXT-Україна.

28 лютого  2023 р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся поглиблений технічний  вебінар за участю електротехнічної компанії E.NEXT-Україна.

Спікер – керівник технічного навчання Віталій Побігайло, який ознайомив учнів з призначенням, видами та принципом дії сучасного модульного обладнання а саме: автоматичних вимикачів, пристроїв захисного відключення, диференційних автоматичних вимикачів. Здобувачі освіти  мали змогу ознайомитися з особливостями   конструкції апаратів їх   технічними характеристиками та умовами вибору.  Також були розглянуті різноманітні реле, таймери та датчики.

 

                             Електротехнічний вебінар  від  електротехнічної компанії E.NEXT-Україна.

23 лютого 2023 р. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся вебінар за участю електротехнічної компанії E.NEXT-Україна.

Спікер – керівник технічного навчання Віталій Побігайло розповів про компанію E.NEXT-Україна та основні напрями її діяльності. Присутні були ознайомлені з веб сайтом компанії  https://enext.ua/, який має потужній освітній ресурс та містить, відео, презентації, електротехнічну бібліотеку та багато матеріалів з електромонтажної тематики.

Здобувачі освіти, викладачі та майстри виробничого навчання були ознайомлені з новинками електротехнічної продукції на ринку України, перспективами розвитку та проблемами в галузі.

 

                                       Електротехнічний вебінар  від  корпорації АСКО-УКРЕМ

21 лютого 2023. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся перший із серії запланованих вебінарів  від  корпорації АСКО-УКРЕМ – одного із лідерів  ринку електротехнічної продукції України  на тему: «Сучасне модульне обладнання».

Доповідач: технічний експерт Корпорації АСКО-УКРЕМ Пушкар Юрій Вікторович під час заходу познайомив    учнів, викладачів та майстрів виробничого навчання з компанією  та її спеціалізацією. Під час заходу були розглянуті    види, призначення, будову та технічні характеристики сучасного модульного електротехнічного обладнання.

                                                                               

 

Вебінар  за напрямком «Енергозбереження та енергозберігаючі технології» 

31.01.2023 року в рамках роботи  закладу освіти за напрямом «Енергозбереження та енергозберігаючі технології»  відбувся   вебінар на тему «Особливості впровадження альтернативної енергетики в контексті енергетичної кризи». В заході приймали участь  педагогічні працівники, здобувачі освіти; головним спікером виступив керівник компанії  ТОВ «ТЕПЛОДОМ.НЕТ.ЮА» – Денисенко Дмитро. Під час лекції Дмитро ознайомив присутніх  з видами та будовою сонячних станцій, розповів про їх характеристики та принцип роботи. Також було детально розглянуто різні види сонячних панелей та інверторів. Висловлюємо щиру подяку Дмитрові та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

 

 

Семінар від  партнерів  ІЕК «Україна»

25 січня 2022. в  Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся семінар від  партнерів  ІЕК «Україна»  на тему: «Сучасні технології,  обладнання та матеріали».

Під час заходу учні, викладачі та майстри виробничого навчання  були ознайомлені з видами, призначенням, будовою та технічними характеристиками сучасного електротехнічного обладнання.

 

 

Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності«Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Електромонтажні роботи»

11 листопада 2021 року на базі  ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»* (далі – Центр) відбулося урочисте відкриття I (регіонального) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «Worldskills Ukraine» 2021 за компетенцією «Електромонтажні роботи» (далі – Конкурс).
Здобувачі професійної освіти Центру привітали конкурсантів, майстрів виробничого навчання та гостей святковим концертом у виконанні Театру сучасного танцю ?«Total Answer Dance», теплими словами та найкращими побажаннями перемоги.
Вітання від Президента України передала Тетяна НАЗАРОВА,методист Науково-методичного центу професійно-технічної освіти у Харківській області.Тетяна Станіславівна побажала конкурсантам впевнено йти до перемоги, а майстрам виробничого навчання висловила вдячність за підготовку учнів до змагань.
Також найщиріші побажання учасники Конкурсу отримали від Романа БІЛЯНІНА, начальника виробничо-диспетчерського відділу ПАТ «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»,– голови журі.
Матеріально-технічному забезпеченню Конкурсу за компетенцією «Електромонтажні роботи» сприяли стейкхо́лдери та роботодавці: Об’єднання організацій роботодавців Харківської області «Граніт»;
Приватне Акціонерне Товариство «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ»;
Навчально-практичний центр ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».
Переможцями змагань стали:
? I місце- ПЕТРУШКЕВИЧ Юлій, робітник ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»;
?II місце– ЛЕБІДЬ Данило, здобувач П(ПТ)О ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»;
?III місце– ГАРМАШ Максим,здобувач П(ПТ)О ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості».
Переможців нагороджено дипломами I, II та III ступенів, золотою, срібною та бронзовою медалями відповідно й цінними подарунками від спонсорів Конкурсу.
Усі учасники отримали сертифікати та подарунки.
Спонсорами даної компетенції були:
* Харківська книжкова фабрика «Глобус».
* Приватне Акціонерне Товариство «Харківська бісквітна фабрика».
* Акціонерне Товариство «Ефект».
?Вітаємо переможців!?
*Щиро вдячні майстрам в/н, які підготували учасників і переможців, стейкхолдерам, спонсорам та соціальним партнерам за участь у популяризації професій електромонтажного напряму та підтримку сучасної талановитої молоді.

 

 

Розпочато навчання  групи здобувачів освіти з числа дорослого населення
8 листопада   2021року В ДНЗ “РЦПО інноваційних технології будівництва та промисловості” розпочато навчання  групи здобувачів освіти з числа дорослого населення з отриманням часткової кваліфікації з професійної підготовки :
«МАЙСТЕР З МОНТАЖУ ВНУТРІШНЬОКВАРТИРНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ»
Термін навчання: 1 місяць (75 годин)
Особливість курсу: практична направленість занять, сучасне обладнання та інструмент.
Під час навчання слухачі :
-Отримають базові знання про електромонтажні роботи .
-Навчаться здійснювати вибір та монтаж комутаційно-захисної апаратури в електричні щити (автоматичні вимикачі, реле напруги, електричні лічильники, пристрої захисного відключення).
-Отримують теоретичні знання та практичні навички з монтажу електричних проводок та навчаться здійснювати з’єднання провідників різними способами (зварювання, паянні , опресування, Wago затискачами)
-Здійснювати складання схем керування освітленням за допомогою прохідних вимикачів, імпульсних реле, датчиків рухів , фото-реле, Wi-Fi вимикачів , таймерів та реле часу
Місце навчання: м. Харків, Проспект Гагагіна 11,

 

Підсумкова кваліфікаційна атестація з часткової кваліфікації

Завершено навчання першої групи, здобувачів освіти з числа ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ з отриманням часткової кваліфікації з професійної підготовки: «МАЙСТЕР З МОНТАЖУ ВНУТРІШНЬОКВАРТИРНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ»
Підсумкова кваліфікаційна атестація з часткової кваліфікації
В Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»
По закінченню навчання слухачі отримали найголовніше – знання та професійні навички з монтажу сучасного обладнання. , а також сертифікат встановленого зразку.
З понеділка, 8 листопада, розпочинає навчання друга група за цим же напрямом.

 

 

Майстер-клас на тему: «Особливості монтажу та підключення обладнання сонячних станцій»

8 жовтня 2021 р. в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбулась зустріч з представниками компанії Teplodom.net.ua , які провели з учнями центру майстер-клас на тему: «Особливості монтажу та підключення обладнання сонячних станцій». Під час заходу учні дізналися про особливості будови та оснащення сонячних станцій , практично здійснили підключення фотомодулів, інверторів, контролерів та акумуляторних батарей.
Учні та викладачі отримали безцінний досвід з монтажу та підключення сучасного обладнання.
Дякуємо за змістовний захід, плануємо подальшу співпрацю  з  Teplodom.net.ua

 

 

 Навчання групи здобувачів освіти з числа дорослого населення з отриманням часткової кваліфікації з професійної підготовки :
«МАЙСТЕР З МОНТАЖУ ВНУТРІШНЬОКВАРТИРНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ»
    20 вересня 2021року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» розпочато навчання групи здобувачів освіти з числа дорослого населення з отриманням часткової кваліфікації з професійної підготовки :
«МАЙСТЕР З МОНТАЖУ ВНУТРІШНЬОКВАРТИРНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ»
Під час навчання слухачі :
-Отримають базові знання про електромонтажні роботи .
-Навчаться здійснювати вибір та монтаж комутаційно-захисної апаратури в електричні щити (автоматичні вимикачі, реле напруги, електричні лічильники, пристрої захисного відключення).
-Отримують теоретичні знання та практичні навички з монтажу електричних проводок та навчаться здійснювати з’єднання провідників різними способами (зварювання, паянні , опресування, Wago затискачами)
-Здійснювати складання схем керування освітленням за допомогою прохідних вимикачів, імпульсних реле, датчиків рухів , фото-реле, Wi-Fi вимикачів , таймерів та реле часу
Термін навчання: 1 місяць (75 годин)
Особливість курсу: практична направленість занять, сучасне обладнання та інструмент.
набір груп здійснюється постійно
Місце навчання: м. Харків, пр. Гагаріна, 11

 

Лекція за участі  представників  компанії  Teplodom.net.ua  «Особливості будови та роботи сонячних станцій»

4 березня 2021 р. В нашому закладі освіти , відбулась зустріч з представниками компанії Teplodom.net.ua в особі Денисенко Дмитра Вікторовича та Терещенко Артема, які під час лекції «Особливості будови та роботи сонячних станцій» розповіли про сонячні станції, їх види , характеристики та принцип роботи, детально розглянули різні види сонячних панелей , інверторів, контролерів та способи їх кріплення . Дякуємо за змістовний захід та плануємо подальшу співпрацю)

 

Внутрішній конкурс  фахової майстерності серед здобувачів освіти  з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

23 лютого  2021 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов внутрішній конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти закладу з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж».

     Метою заходу було виявлення обдарованих здобувачів освіти та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини. Теоретична частина передбачала перевірку знань  з предметів «Електроматеріалознавство», «Технологія електромонтажних робіт», «Охорона праці», «Технічне креслення», «Основи електротехніки»,  в кількості  60 тестових завдань.

  Практичний етап складався з одного завдання: Складання  ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійної схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту

 

   18. лютого 2021 Залік та  вручення сертифікатів, другій групі, освіти дорослих за частковою кваліфікацією «Робітник з ремонту побутової техніки» в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” разом з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ)

 

 

 

  22 грудня  2020 року Майстер-клас на тему «Сучасні технології електромонтажу» за участі  представників ХАРКІВ ЕЛЕКТРОМОНТАЖ  Худік Віталія та Ісакова Олександра  які розповіли учням про власний досвід використання сучасних технологій, обладнання, матеріалів  та інструменту під час виконання електромонтажних робіт.

         4 грудня 2020.  Залік та  вручення сертифікатів, першій в нашому закладі групі, освіти дорослих за частковою кваліфікацією «Робітник з ремонту побутової техніки» в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” разом з Німецьким товариством  міжнародного співробітництва (GIZ)

 

 

        Листопад 2020 Розпочато навчання другої групи дорослого населення   за частковою кваліфікацією  ”Робітник з ремонту побутової техніки” в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” . Проєкт реалізується за всебічної підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), в співпраці з Освітнім центром баварської економіки (bbw)

 

   16.листопада 2020 За підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) Розпочато роботу зі створення двох повноцінних  сонячних станцій: автономної та мережевої

 

 

       Жовтень  2020 Учень центру Петрушкевич Юлій став призером (3 місце) Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2020»  за компетенцією «Електромонтажні роботи»

     

       Вересень-грудень 2020 Навчання першої групи дорослого населення за  частковою кваліфікацією  ”Робітник з ремонту побутової техніки” в рамках проекту “Ідентифікація, мотивація, часткова кваліфікація та професійна інтеграція ВПО у Cхідній Україні” . Проєкт реалізується за всебічної підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), в співпраці з Освітнім центром баварської економіки (bbw)

 

 

 17.02.2020 Презентація робочих місць та обладнання НПЦ в рамках круглого  стілу на тему: «Використання європейського досвіду щодо підвищення якості підготовки здобувачів професійної освіти з професій електротехнічного профілю» за участі експерта з професій електротехнічного профілю з Німеччини  Карл-Хайнца ФЛАММЕРСФЕЛЬДА та директора Науково-методичного центру ПТО у Харківській області РУСЛАНОВОЇ Тетяни; коллег з Ізюмського регіонального центру.

 

 13.02.2020  Конкурс  фахової майстерності серед учнів Центру з професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

 

 Січень-лютий 2020 – модернізація робочих місць, оновлення обладнання, підготовка до конкурсу  фахової майстерності серед учнів Центру

 

грудень 2019 -березень 2020

ПІДГОТОВКА УЧНЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

 

    14 листопада 2019 проведено І (ВІДБІРКОВИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

 

    Жовтень- листопад 2019

Створення   робочих місць та  підготовка обладнання центру до проведення І (ВІДБІРКОВОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ»

 

   Березень-квітень 2019  Підготовка учня  до (всеукраїнського) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

   Учень центру  Мирний Владислав став призером  (всеукраїнського) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році , нагороджений Дипломом ІІІ ступеня 

 

   28.03. 19  Проведено II (обласний ) етап  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

 

  Лютий-березень 2019 Розробка, створення та підготовка робочих місць та обладнання до II (обласного ) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

 

    Березень 2019 Візит колег з ПТНЗ Харківської області електротехнічного профілю:   Зміївський професійний енергетичний ліцей, Лозівський професійний ліцей,  Шевченківський професійний аграрний ліцей

Показ робочих місць, сучасного обладнання  та інструменту, знайомство з сучасними іноваційними технологіями в професії, методична допомога навчальним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх технологій і матеріалів.

 

 18.03.19 Екскурсія Навчально-практичним центром учнів шкіл Основ’янського району  в рамках профорієнтації  Дня відкритих дверей.

 

   14. 03. 19 Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка» ЗП(ПТ)О Харківської області.

Презентація Навчально-практичного центру  сучасних електротехнічних технологій,  показ новітніх технологій  обладнання та  матеріалів  з метою впровадження у навчально-виробничий процес.

Майстер-клас «Використання сучасного електротехнічного обладнання під час ЛПР з предметів «Спецтехнологія» та  «Електротехніка»

 

   18.02.2019  Внутрішньоліцейний  конкурс  фахової майстерності серед учнів ХПЛБТ з професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

 

     4.02.19  Майстер клас викладача Пікалова О.О  для учнів ліцею «Сучасний інструмент»

 

    30.01.19  Майстер-клас партнерів  ІЕК «Сучасні технології,  обладнання та матеріали»

 

 10.01.19  Візит колег з “Запорізького машинобудівного  вищого  професійного училища”

   Надання консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів і технологій підприємств, знайомство з новим обладнанням, устаткуванням, обмін досвідом. Переймання досвіду щодо створення навчально практичного-центру.

 

 18.12.19 Урочисте відкриття Навчально-практичного центру  за участі Директора департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпової Лариси Георгіївни, також були присутні депутат Харківської обласної ради Володимир Золотарьов, Директор науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області – Русланова Тетяна, представник Тресту Житлобуд-1 –  Калініченко Олександр, начальник відділу  ПАТ «Південкабель» – Белянин Роман.

Презентація робочих місць, знайомство з сучасними інноваційними технологіями, демонстрація  сучасного обладнання, інструментів та пристосувань, майстер-клас учнів.