Діяльність НПЦ

Результати роботи Навчально-практичного центру сучасних електротехнічних технологій за період з 18.12.19 по 01.09.20

       18.12.19 Урочисте відкриття Навчально-практичного центру  за участі Директора департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Карпової Лариси Георгіївни, також були присутні депутат Харківської обласної ради Володимир Золотарьов, Директор науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області – Русланова Тетяна, представник Тресту Житлобуд-1 –  Калініченко Олександр, начальник відділу  ПАТ «Південкабель» – Белянин Роман.

Презентація робочих місць, знайомство з сучасними інноваційними технологіями, демонстрація  сучасного обладнання, інструментів та пристосувань, майстер-клас учнів.

                                           

10.01.19  Візит колег з “Запорізького машинобудівного  вищого  професійного училища”

Надання консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів і технологій підприємств, знайомство з новим обладнанням, устаткуванням, обмін досвідом. Переймання досвіду щодо створення навчально практичного-центру.

30.01.19  Майстер-клас партнерів  ІЕК «Сучасні технології,  обладнання та матеріали»

 

4.02.19  Майстер клас викладача Пікалова О.О  для учнів ліцею «Сучасний інструмент»

 

18.02.2019  Внутрішньоліцейний  конкурс  фахової майстерності серед учнів ХПЛБТ з професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

 

 14. 03. 19 Обласний семінар-практикум для педагогічних працівників професій електротехнічного напрямку та викладачів предмета «Електротехніка» ЗП(ПТ)О Харківської області.

Презентація Навчально-практичного центру  сучасних електротехнічних технологій,  показ новітніх технологій  обладнання та  матеріалів  з метою впровадження у навчально-виробничий процес.

Майстер-клас «Використання сучасного електротехнічного обладнання під час ЛПР з предметів «Спецтехнологія» та  «Електротехніка»

 

18.03.19 Екскурсія Навчально-практичним центром учнів шкіл Основ’янського району  в рамках профорієнтації  Дня відкритих дверей.

Березень 2019 Візит колег з ПТНЗ Харківської області електротехнічного профілю:   Зміївський професійний енергетичний ліцей, Лозівський професійний ліцей,  Шевченківський професійний аграрний ліцей

Показ робочих місць, сучасного обладнання  та інструменту, знайомство з сучасними іноваційними технологіями в професії, методична допомога навчальним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх технологій і матеріалів.

 

Лютий-березень 2019 Розробка, створення та підготовка робочих місць та обладнання до II (обласного ) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

28.03. 19  Проведено II (обласний ) етап  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

Березень-квітень 2019

Підготовка учня  до (всеукраїнського) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році

Учень центру  Мирний Владислав став призером  (всеукраїнського) етапу  Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування»  у 2018/2019 навчальному році , нагороджений Дипломом ІІІ ступеня 

 

Жовтень- листопад 2019

Створення   робочих місць та  підготовка обладнання центру до проведення І (ВІДБІРКОВОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ»

 

 

14 листопада 2019 проведено І (ВІДБІРКОВИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

грудень 2019 -березень 2020

ПІДГОТОВКА УЧНЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS UKRAINE» ЗА КОМПЕТЕНЦІЄЮ «ЕЛЕКТРОМОНТАЖНІ РОБОТИ

 

Січень-лютий 2020 – модернізація робочих місць, оновлення обладнання, підготовка до конкурсу  фахової майстерності серед учнів Центру

 

13.02.2020  Конкурс  фахової майстерності серед учнів Центру з професії  «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж»

 

17.02.2020 Презентація робочих місць та обладнання НПЦ в рамках круглого  стілу на тему: «Використання європейського досвіду щодо підвищення якості підготовки здобувачів професійної освіти з професій електротехнічного профілю» за участі експерта з професій електротехнічного профілю з Німеччини  Карл-Хайнца ФЛАММЕРСФЕЛЬДА та директора Науково-методичного центру ПТО у Харківській області РУСЛАНОВОЇ Тетяни; коллег з Ізюмського регіонального центру.