Профорієнтаційна робота

Профорієнтаційний онлайн захід

13 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Слобідського району м. Харкова. На цьому заході були представлені професії: Лицювальник-плиточник. Майстер виробничого навчання Попроцька Наталія Юріївна та викладач біологіі та хімії Ніколенко Наталія Юріївна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали  можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід

11 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл м. Харкова та Харківської області. На цьому заході була представлена професія: Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж. Майстер в/н Муханова О.В. та викладач професійно- теоретичної підготовки дисциплін електротехнічного напрямку Пікалов О.О., підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід

06 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова та для учнів Малинівського опорного ліцею № 1 Чугуївського району Харківської області На цьому заході була представлена професія: Столяр. Майстер в/н Баштовий М.Г. та викладач фізики та астрономіі Слюта Д.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід

04 квітня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Перукар (Перукар- модельєр). Майстри в/н Шрамова К.Є., Сінельникова І.Ф. підготували для учнів шкіл презентацію, переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Маляр. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід

31березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів Спеціальної загальноосвітньої школи- інтернату І-ІІ ступені № 2 для дітей з особливими освітніми потребами м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Озеленювач. Майстер в/н Никоненко Т.В. та викладач української мови та літератури Бочко О.В. підготували для учнів презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Випускники нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Озеленювач, також учням було представлено мотивуючий відеоролик « Я ЦЕ – МОЖУ». На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід

27березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Маляр. Майстер в/н Гончаренко С.М. та викладач історії Губарєва С.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділились своїми враженнями, що до навчання з професії Маляр. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід
23березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Слобідського району м. Харкова. На цьому заході була представлена професія: Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Майстер в/н Кіяшко О.Л та викладач фізики та астрономіі Слюта Д.С. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувачі освіти нашого центру поділилися своїми враженнями, що до навчання з професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід

21березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова.На цьому заході була представлена професія: Штукатур. Майстер в/н Введенська Л.І. та викладач інформатики та інформаційних технологій Якименко О.В. підготували для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професію. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з професії Штукатур. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

Профорієнтаційний онлайн захід

16 березня 2023року педагогічні працівники ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в рамках профорієнтаційної роботи провели онлайн захід для учнів 9-х та 11-х класів шкіл Індустріального району м. Харкова. На цьому заході були представлені професії: Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Електрогазозварник. Викладач спеціальних дисциплін Шекула Олена Володимирівна підготувала для учнів шкіл презентацію, відеоролик переглядаючи які, учні мали можливість ознайомитись з закладом освіти, отримати інформацію про професії. Також, здобувач освіти нашого центру поділився своїми враженнями, що до навчання з цих професій. На завершенні заходу, була проведена інтерактивна гра, в якій діти з задоволенням прийняли участь.

 

Профорієнтаційна екскурсія

29 січня 2020 року у ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» з метою профорієнтації була проведена екскурсія для учнів 119 школи.

Учні 9-х класів познайомились із нашим закладом, пройшлися майстернями, роздивилися навчально-практичні центри та спробували свої сили у стрільбі  під керівництвом ВПО «Вітязь».

Школярі – наші майбутні абітурієнти, ставили запитання, знайомилися з роботою будівельників тощо.

ТЕСТ-ДРАЙВ «ПРОФЕСІЯ ЗА ПОКЛИКАННЯМ»

2 листопада 2019 року ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» приймав участь у профорієнтаційному заході «Професія за покликанням», який проходив на території Арт-Заводу «МЕХАНІКА».

 Організатори заходу  Центр гендерної культури.

Серед 30 Закладів освіти  міста Харкова наш заклад став  єдиним представником професійно-технічної освіти Харківщини.

Учні та майстри Центру знайомили відвідувачів з робітничими професіями, проводили майстер-класи та розповідали про наш навчальний заклад.

Завершився захід запальним виступом команди TOTAL ANSWER DANCE на чолі з хореографом Тетяною Подоляки

Профорієнтаційна екскурсія  до ПРАТ “Тепличний” Зміївської овочевої фабрики

23 січня 2019 року учні ДНЗ “Харківський ПЛБТ” групи О-3 та 2О-3 за професією “Озеленювач” відвідали ПРАТ “Тепличний” Зміївської овочевої фабрики. Учні ознайомилися з роботою тепличного підприємства, методами вирощування рослин, зокрема овочевої культури, а також місцем, де після закінчення ліцею учні зможуть працювати.

Профорієнтаційна екскурсія для школярів

 6 лютого 2019 року у рамках профорієнтаційної роботи до «Харківського професійного ліцею будівельних технологій» завітали учні та викладачі «Харківського спеціального навчально-виховного комплексу № 8″. Було продемонстровано навчальні кабінети та майстерні, екскурсія   супроводжувалася бесідою про становлення навчального закладу, завдання професійної підготовки, учнівське і громадське життя. Присутні мали змогу побачити виробниче навчання і виконання практичних робіт безпосередньо в майстерні.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Сіпневська Г.Г. надала вичерпну інформацію, щодо навчання та здобуття майбутньої професії у державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій».

Міжнародна виставка «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018»

8 листопада 2018 року учні  ДНЗ «Харківський ПЛБТ» з групи П-4 відвідали міжнародну виставку «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2018». Ця виставка презентує для широких кіл населення міста та області досягнення закладів освіти Харківщини, інших регіонів України та Європи, допомагає абітурієнтам зробити свідомий вибір навчального закладу, представити здобутки науково-педагогічних колективів, видавництв та досвід використання інформаційних технологій.

Профорієнтаційні заходи

в рамках «Дня відкритих дверей»

14-15 березня 2018 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» за участі Харківського міського центру зайнятості в рамках «Дня відкритих дверей» відбулися профорієнтаційні заходи, на які були запрошені учні 9-11-х класів шкіл м. Харкова.

Гості змогли отримати вичерпну інформацію про ліцей, ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути, з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів тощо.

В актовій залі на учасників заходу чекали концерт колективів художньої самодіяльності, презентація військово-патріотичного підрозділу «Витязь». Після цього школярі мали можливість взяти участь в екскурсіях по навчальному закладу, майстер-класах з професій,  пройти тестування щодо вибору майбутньої професії.

Позитивна атмосфера заходів, зацікавленість гостей до всього, що відбувалося, дає привід сподіватися на те, що випускники шкіл зрозуміли: професійна освіта, зокрема здобуття конкурентоспроможних спеціальностей у ДНЗ «Харківський ПЛБТ» – це цікаво, престижно і перспективно.

Ярмарок професій

«МІСТО МАЙСТРІВ СЛОБОЖАНЩИНИ»

02 лютого 2018 року вперше у Харківському міському центрі зайнятості проходив ярмарок професій «Місто майстрів Слобожанщини», у якому брали участь Харківський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та провідні навчальні заклади м. Харкова. В цей день центр зайнятості перетворився на місто, а його поверхи – на вулиці, алеї та площі. У шкільної молоді була змога ознайомитися із професіями у сфері харчування, металообробки, будівництва, краси та поліграфії, спробувати себе у майстер-класах у цих галузях. Тут школярі – цільові групи з числа випускників шкіл Новобаварського, Слобідського, Шевченківського, Київського та Московського району, які виявили бажання ознайомитись з професіями, які затребувані на сучасному ринку праці – мали змогу посмакувати ласощі, приготовлені учнями закладів, спробувати щось нове або відточити свою майстерність. Презентував професії та провів майстер-клас і наш навчальний заклад. Школярі у черговий раз впевнилися, що за спеціалістами, яких готують у нас в ліцеї – майбутнє.

День відкритих дверей

в Харківському Національному університеті

міського господарства ім. О.О. Бекетова

16 грудня 2017 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» разом з викладачами та директором, відвідали Харківський Національний університет міського господарства ім. О.О.Бекетова.

Відбулася презентація університету, а саме: наукове шоу, фестиваль спеціальностей, прес-конференція з ректором ХРЦОЯО, квест-знайомство з університетом та подорож до своєї професії. Учні приймали активну участь в вікторинах, а переможцем інтелектуальної вікторини серед абітурієнтів м. Харкова став учень центру Боровий Микита за що отримав з рук ректора академії подарунковий сертифікат на безкоштовні підготовчі курси до ЗНО.

Підписано Угоду про співпрацю

з Харківським національним університетом ім. О.М. Бекетова

25.10.2017 року за ініціативи ректора Харківського національного університету ім. О.М. Бекетова, професора В.М. Бабаєва, директора Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» Юкляєвської Н.В. було підписано Угоду про співпрацю навчальних закладів з метою надання можливості студентам Університету освоювати робочі спеціальності, а нашим учням – використовувати для навчання матеріально-технічну базу, навчальні лабораторії та згодом продовжити здобувати вищу освіту за вже обраними професіями у ВУЗі.
Перед присутніми учнями з привітальним словом, екскурсом в історію і пріоритетними напрямками розвитку Університету виступив ректор, професор Бабаєв В.М.
В ході обговорення напрямків співпраці директор ліцею  Юкляєвська Н.В. запропонувала розробити та втілити у життя спільну програму безперервної інклюзивної освіти для учнів з особливими потребами. Декан будівельного факультету Яковлєв Є.А., декан факультету електропостачання і освітлення міст Поліщук В.М. познайомили учнів зі спеціальностями, які можна отримати в Університеті, а також із застосуванням на практиці нових освітніх технологій, сучасних інформаційних технологій, вдосконаленням індивідуального підходу до студента. Заступник декана заочного відділення Яцюк М.В. зазначив, що на сьогодні заочна і дистанційна форми навчання набувають особливого актуального значення у зв’язку з переходом до єдиної системи безперервної освіти. Центр заочно-дистанційного навчання проводить освітню діяльність та веде підготовку фахівців за 27 освітніми програмами навчально-кваліфікаційного рівня «бакалавр» і 30 освітніми програмами навчально-кваліфікаційного рівня «Магістр». Учасники заходу мали змогу познайомитися з лабораторіями світлового дизайну, релейного електрозахисту, лабораторіями будівельних конструкцій. У червоному холі Університету була презентована виставка до 95-річчя будівельного факультету. Про можливості фізичного розвитку і занять спортом у Спортивному комплексі Університету познайомив завідувач кафедри фізичного виховання Безкоровайний Д.О. Сподіваємося на майбутню співпрацю.

Профорієнтаційний захід «Ярмарок професій»

16 березня 2017 року у Палаці дитячої та юнацької творчості «Істок» відбувся профорієнтаційний захід «Ярмарок професій». Понад 500 дітей із 19 шкіл дізнались про професії, затребувані на ринку праці. Тому і ДНЗ «Харківський ПЛБТ» отримав запрошення від організаторів заходу – Харківського обласного центру зайнятості та управління освіти Індустріального району Харківської міської ради.

Керівник гуртка – Доля С.Є. та група учнів, які навчаються професії  «Перукар» на чолі з майстром в/н – Шрамовою К.Є. розповіли про спеціальності, які можна здобути   у ліцеї, ознайомили з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів,  тощо. Майбутні випускниці провели майстер-клас з перукарської майстерності “косоплетіння”.

Підводячи підсумки, можна зазначити зацікавленість відвідувачів до професій, які надає ДНЗ «Харківський ПЛБТ», тому що навіть школярі розуміють: людина, яка вміє робити будівельні ремонти або працює в сфері побуту, зокрема перукарем, ніколи не залишиться без заробітку і навіть у наш досить нелегкий час почувається впевнено.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

14 березня 2017 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» при сприянні Управління освіти Адміністрації Немишлянського району Харківського Міської Ради відбувся профорієнтаційний захід «День відкритих дверей», на який були запрошені учні 8-х, 9-х, 11-х класів шкіл Слобідського, Немишлянського, Індустріального районів міста Харкова.

Гості змогли отримати вичерпну інформацію про ліцей та його базове підприємство – АО «Трест Житлобуд – 1», ознайомитися зі спеціальностями, які можна здобути, з правилами прийому, умовами навчання, дозвілля учнів тощо.

Після екскурсії, яка включала в себе відвідування кабінетів, навчально-виробничих майстерень, виставкової зали декоративного мистецтва, спортивної зали, тиру, в актовій залі на учасників заходу чекали концерт колективів художньої самодіяльності, презентація військово-патріотичного підрозділу «Витязь», майстер-класи від фірми «Sandal» та з перукарського мистецтва.

Позитивна атмосфера заходу, зацікавленість гостей до всього, що відбувалося дає привід сподіватися на те, що випускники шкіл зрозуміли: професійна освіта, зокрема здобуття будівельних та інших спеціальностей у ДНЗ «Харківський ПЛБТ» – це цікаво, престижно і перспективно.

Не просто слова – «День відкритих дверей». –

Немов настіж всі душі відкриті.

Хай говорять повсюди тепер про ліцей,

Що тут вміють гостинно зустріти!

Профорієнтація випускників ліцею

09 лютого 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ»  представником  Української інженерно-педагогічної академії, проведено профорієнтаційну роботу  з випускниками ліцею, щодо подальшого  навчання.  Учні переглянули відео-екскурсію по академії та детальніше ознайомилися зі  спеціальностями.  Важливим стало те, що було названо вдосталь спеціальностей, зокрема, таких що цікавлять наших майбутніх випускників: автотранспорт, будівництво, зварювання  і дизайн.

                       

ЕКСКУРСІЯ  ДО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ КУЛЬТУРИ

25 лютого 2017 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» у супроводі майстра виробничого навчання Шрамової К.Є., відвідали дивовижний світ мистецтва – Київський національний університет культури і мистецтв.

Учні побували на кафедрі журналістики і міжнародних відносин; факультетах: дизайну та реклами, індустрії моди, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу, видавничої справи та редагування, міжнародних економічних відносин, соціології.

Після екскурсії по університету між учнями-абітурієнтами та ректором університету, Народним артистом України – Михайлом Поплавським відбулася драйвова зустріч.

Профорієнтаційна робота з учнями

28 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулась зустріч з представником Національного університету цивільного захисту України з метою профорієнтаційної роботи. Під час зустрічі учні дізнались, що університет готує фахівців для органів та підрозділів ДСНС України, установ, організацій різних форм власності. Студенти мають можливість навчатись на військовій кафедрі підготовки офіцерів запасу. Також учням повідомили повну інформацію щодо вступу до вищого навчального закладу та надали найменування спеціальностей і спеціалізацій університету.

Майбутні професії

18 березня 2016 року ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» був запрошений Міським Центром зайнятості на профорієнтаційний захід, який проходив в стінах Палацу дитячої та юнацької творчості «Істок». 470 школярів 9-11 класів мали можливість поринути у чарівний світ майбутніх професій, отримати відповідь на безліч питань з приводу подальшого навчання, пройти тестування.

Міський Центр зайнятості як круг рятувальний

В морі професій, наче компас незамінний

З його спеціалістами й надалі

Співпрацюватиме ліцей наш неодмінно!

День відкритих дверей «Моя майбутня професія»

10 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся День відкритих дверей «Моя майбутня професія» при сприянні: базового підприємства АТ «Трест «Житлобут-1», Управління освіти Адміністрації Фрунзенського району Харківського Міської Ради; Компанії «Caparol» та Міського центру зайнятості.  На заході були присутні випускники 9, 11 класів та вчителі шкіл Фрунзенського, Комінтернівського, Орджонікідзевського (Індустріального) районів. Для гостей свята відбувся концерт художньої самодіяльності. Були проведені майстер-класи з  нанесення рідких шпалер; нанесення штукатурки та з перукарського мистецтва. Усі бажаючі мали можливість пройти тестування щодо вибору майбутньої професії.

Щоб своє майбутнє збудувати

Треба в будівельники іти.

Для навчання наш ліцей обрати –

Завтра стати обраним в житті!

10 березня 2016 року День відкритих дверей

ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»

запрошує випускників 9, 11 класів

Фрунзенського, Комінтернівського,

Орджонікідзевського (Індустріального) районів

м. Харкова

на День відкритих дверей:

«Моя майбутня професія»

що відбудеться 10 березня 2016 року о 14:00

У програмі заходу :

  • презентація ліцею;
  • концерт художньої самодіяльності;
  • майстер-клас перукарського мистецтва;
  • екскурсія по ліцею;
  • майстер-клас із нанесення рідких шпалер;
  • майстер-клас із нанесення штукатурки;
  • тестування випускників шкіл, щодо вибору майбутніх професій міським центром зайнятості.

Профорієнтаційна робота з учнями в ліцеї

4 лютого 2016 року до ДНЗ «Харківський професійний ліцею будівельних технологій» завітали представники Української інженерно-педагогічної академії (УІПА) з метою профорієнтаційної роботи. Засідання відбулось в конференц-залі ліцею, учасниками засідання були випускні групи.  Українська інженерно- педагогічна академія – сучасний освітній та науковий центр, який відкриває свою скарбницю знань, світових та національних цінностей науки і культури перед молоддю.

Профорієнтаційна робота в ліцеї

ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» впородовж року проводить профорієнтаційну роботу. Головне завдання профорієнтаційної роботи: надання допомоги школярам у визначенні їх життєвого шляху за допомогою діагностичної оцінки особистості. Професійна орієнтація гарантується Конституцією, отже законодавча профорієнтація є одним із видів соціальної допомоги людині в її самовизначенні. Підготовка молоді до свідомого вибору професії- важлива проблема з точки зору соціальних та психолого-педагогічних аспектів.