ПРО ЦЕНТР

ПРО ЦЕНТР

Навчально-практичний центр «Śnieżka» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти України

   Український ринок праці сьогодні потребує кваліфікованих робітників у різних галузях промисловості. У фахівцях робочої ланки високого рівня зацікавлено чимало вітчизняних підприємств. Тому, враховуючи потреби ринку й орієнтуючись на перспективи розвитку, заклади професійної (професійно-технічної) освіти  шукають шляхи інтеграції навчальних програм із сучасними виробничими процесами. Для цього на базі своїх установ створюють разом з виробниками навчальні осередки для підготовки і підвищення кваліфікації спеціалістів робочих професій.

      Виробники також прагнуть передавати свої знання і новітні технології  майбутньому поколінню кваліфікованих робітників. Тож точка дотику закладів професійної (професійно-технічної) освіти  і виробників збігаються, тому компанія «Снєжка-Україна» за підтримки Міністерства  освіти України, з яким 02 листопада 2016 року підписала Меморандум про співробітництво, спрямовує свої зусилля на відкриття навчально-практичних центрів «Śnieżka» у закладах професійної (професійно-технічної) освіти  України.

      Співпраця закладів професійної (професійно-технічної) освіти  із виробником дозволяє навчати молоді кадри за передовими технологіями, використовуючи  сучасні лакофарбові матеріали. Адже продукція постійно вдосконалюється виробниками і сьогоднішні здобувачі освіти, а завтрашні робітники мають встигати за новими розробками і опановувати спеціальність, спираючись на сучасні навчальні матеріали. Програма створення навчально-практичних центрів «Śnieżka» на базі  закладів професійної (професійно-технічної) освіти України у напрямку якісної підготовки робітників з професії «Маляр».  Для успішного функціонування навчально-практичного центру у  закладах П(ПТ)О облаштовано навчальні кабінети «Śnieżka», «VIDARON», а також виробничі майстерні, що забезпечені необхідними наочно-методичними засобами й матеріалами для занять. Для ефективного засвоєння здобівачами освіти навчальної програми з використанням виробів ТМ ŚNIEŻKA чи VIDARON виробник спільно із закладом освіти облаштовують відповідні кабінети  та майстерні, які забезпечені наочно-методичними матеріалами. У класах слухачі вивчають теоретичні знання, у майстернях набувають практики, безпосередньо використовуючи сучасні будівельні матеріали. Після закінчення  навчання усі слухачі отримають не лише диплом  закладу освіти, але й сертифікат від виробника про освоєння знань і навиків щодо роботи з новітніми матеріалами.

 

     Майстри виробничого навчання та викладачі  закладів професійної (професійно-технічної) освіти заздалегідь здобувають теоретичні знання і практичні вміння щодо застосування  новітніх лакофарбових матеріалів і отримують сертифікати виробника. Таким чином, набуту практику і досвід викладачі й майстри успішно впроваджують у навчальний процес. Здобувачі освіти опановують навчальний матеріал за допомогою сучасних  лакофарбових виробів з інноваційними технологіями та мають змогу перейняти найкращу європейську практику та досвід. Крім того, на  базі НПЦ «Śnieżka»  відбуваються семінари, конференції для викладачів інших закладів професійної (професійно-технічної) освіти області, майстрів будівельних організацій та приватних підприємців.

 

      Соціальне державно-приватне партнерство професійної освіти України та знаного виробника сучасних лакофарбових матеріалів орієнтоване на те, аби підвищити престиж робітничої професії у будівельній галузі та сприяти розвитку закладів  професійної (професійно-технічної) освіти.

Чого здобувач освіти  може навчитися у НПЦ

    У навчальну програму закладу освіти з професії  “Маляр”,  буде інтегровано вивчення матеріалу щодо сучасних лакофарбових виробів з інноваційними технологіями та їх правильне застосування на практиці.

    Адже співпраця закладу освіти з виробником дозволяє здобувачам освіти  не лише теоретично ознайомитися із сучасними матеріалами і технологіями, а й на практиці опанувати їх.

    У ході навчального процесу слухачі освоюватимуть не тільки теоретичні засади застосування сучасних будівельних, лакофарбових матеріалів на основі новітніх технологій, але й  здобуватимуть практичні навики, використовуючи інноваційну продукцію SNIEZKA,  VIDARON, FOVEO TECH, і вдосконалюватимуть свої вміння.