Нормативно-правова база

Нормативно-правові документи:

  1. Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.06.2012 № 694 «Про затвердження Положення про навчально-практичний центр (за галузевим спрямуванням) професійно-технічного навчального закладу».

 

      2.Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.09.2017 № 1265 «Про затвердження Змін до Положення про навчально-практичний центр (за галузевим спрямуванням) професійно-технічного навчального закладу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.06.2012 № 694».

 

          3.Наказ Міністерства освіти і науки України від 30.04.2014 № 535 «Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів».

 

            4 Наказ Міністерства освіти і науки України від 06.06.2014 №688 «Про затвердження Порядку проведення вхідного контролю знань, умінь та навичок для осіб, які приймаються на навчання за програмами перепідготовки або підвищення кваліфікації до професійно-технічних навчальних закладів»

    5. ПОЛОЖЕННЯ про навчально-практичний центр Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»

         6. Наказ  ДНЗ “Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості” від 23 березня 2018р № 34 Про створення Навчально-практичного центру “Siniat”  

 

 

Документи з діяльності навчально-практичного центру:

Інформація щодо потреби у стажуванні майстрів виробничого навчання на базі навчально-практичних центрів на поточний рік (зразок).

Довідка про проходження стажування (зразок).

Звіт про стажування(зразок).

Типова форма договору про стажування педагогічних працівників ЗП(ПТ)О (зразок).

Щоденник проходження стажування майстром виробничого навчання (зразок).

Алгоритми дій:

Алгоритм дій педагогічного працівника

Алгоритм дій ПТНЗ –виконавця

Алгоритм дій ПТНЗ –замовника

Алгоритм дій регіонального НМЦ ПТО

Алгоритм організації роботи навчально-практичного центру