Конкурси

Конкурс “Молода людина року 2022”.

26 листопада 2022року відбулося нагородження переможців та лауреатів міського конкурсу “Молода людина року 2022”.Мета конкурсу – підтримати обдаровану молодь, відзначити вагомі досягнення молодих людей у різних сферах суспільного життя та нагородити найкращих молодих спеціалістів у галузі виробничої, навчальної, громадської та творчої діяльності. Взяли участь 150 осіб. У номінації «Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти» перемогу здобула – учениця групи Езв-12 Сулім Поліна Сергіївна, а лауреатом став учень 2ШМ-5 Кукурука Олександр. Вітаємо!

 

 

 

Конкурс «Найкращий знавець з питань охорони праці»

21 грудня 2016 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся конкурс серед учнів ліцею  «Найкращий знавець з питань охорони праці».

Тема конкурсу: «Навчаємося цінувати життя»

Мета: підвищити цікавість до вивчення предмета «Охорона праці», сприяти розвитку логічного мислення, уміння працювати в колективі команди; повторити, удосконалити і закріпити знання учнів з питань охорони праці; визначити найкращого знавця з питань охорони праці; сприяти вихованню дисциплінованості, культури поведінки, співпраці та відповідальності за власне життя та життя інших під час виконання будь-якого виду роботи.

Головне завдання конкурсу – об’єднати всіх учасників, подружити їх, виявити рівень знань з охорони праці, виявити кмітливість, винахідливість, творчість, швидкість мислення в умовах конкурсу, уміння приймати рішення надзвичайних ситуаціях.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Озеленювач»

22 квітня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з розумовими вадами з професії «Озеленювач». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальної групи, які  навчалися за професією «Озеленювач» та здобули кваліфікацію  3–го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 20 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: створення композиції в масивному стилі. Для виконання цього завдання використовувався штучний, рослинний та допоміжний матеріал і аксесуари. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей.

«ШМ & КЕ-бум»

5 квітня 2016 року в ліцеї відбулась розважальна конкурсна гра «ШМ & КЕ-бум». В грі хлопці змагалися проти дівчат. Під час гри учасники виконували різні завдання ведучих, відповідали на питання вікторини. Конкурсна гра пройшла позитивно з гарним настроєм. Переможцями конкурсу стали дівчата. Вітаємо!

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр»

28 березня 2016 року в актовій залі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професій: «Штукатур» та «Маляр».

Конкурс з професії «Штукатур» проходив у два етапи.

Переможцями першого етапу стали:

  • І місце – Босаченко Антон (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІ місце – Тарасенко Андрій (гр. 2М-2) – майстер Козаренко В.Б.
  • ІІІ місце – Кобяков Микита (гр. Ш-1) – майстер Козаренко В.Б.

Переможцями другого етапу стали:

  • І місце – Бакулін Сергій (гр.ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІ місце – Єрмолаєв Євген (гр. ШМ-5) – майстер Попроцька Н.Ю.
  • ІІІ місце – Шаповал Тарас (гр. ШМ-12) – майстер Гончаренко С.М.

Переможцями конкурсу з професії «Маляр» стали:

  • І місце – Харьков Микола (гр. ШМ-22) – майстер Кіяшко О.М.
  • ІІ місце – Куспляк Артур (гр. ШМ-32) – майстер Солодюк В.А.
  • ІІ місце – Кузьменко Євген (гр. 2ШМ-1) – майстер Машталір Н.М.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

24 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Штукатур». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп І курсу, які  навчалися за професією «Штукатур» та здобули кваліфікацію 2-3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань з професійно-теоретичної підготовки з предметів: «Матеріалознавство», «Охорона праці» «Технологія штукатурних робіт» розроблених викладачем Королович О.І., а практична частина складалася з одного завдання: просте обштукатурювання стін, лузгів, усенок по раніше підготовленій поверхні. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності з професії «Маляр»

17 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Маляр». У  конкурсі брали участь кращі учні навчальних груп, які  навчалися за професією «Маляр» та здобули кваліфікацію 2, 3 – го розряду відповідно ДС ПТО. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної. Теоретична частина передбачала чіткі відповіді на 40 тестових завдань, а практична частина складалася з одного завдання: приготування водної суміші та нанесення її на поверхню ручним інструментом. Конкурс  проводився  з метою виявлення обдарованих учнів, розвитку творчих здібностей та освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

Звітній концерт

15 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов звітний концерт художньої самодіяльності в рамках огляду-конкурсу художньої самодіяльності закладів професійної освіти Харківської області «Народжені вільними».

Концертна програма була цікавою, просякнута щирим патріотизмом, пов’язана з подіями в зоні АТО на сході України. Кожен виступ супроводжувався фото і відеоматеріалами, які були переконливою ілюстрацією того, що намагалися донести учасники заходу.

Нагородження переможців конкурсу читців

29 лютого 2016 року в актовій залі ліцею відбулось нагородження переможців конкурсу читців, присвячений 145 річниці з Дня народження Лесі Українки.

Переможцями стали учні першого курсу:

І місце – Лузанов Роман та Лузанов Руслан

ІІ місце – Лісанов Дмитро

Нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр»

29 лютого 2016 року в актовій залі ліцею відбулось нагородження переможців внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності з професії «Муляр».

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Забєлін О. група «МЕ-23»

ІІ місце – Антонов А. група «МЕ-23»

ІІІ місце – Різченко Д. та Цимбал В. група «МЕ-13»

 

Внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності  з професії «Штукатур»

25 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов перший етап внутрішньоліцейного конкурсу фахової майстерності серед учнів ліцею з особливими потребами з професії «Штукатур», який сприятиме підготовці учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь, професійних навичок. Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної, та проводився з метою виявлення обдарованих учнів і підвищення рівня їх професійної майстерності.

Кращий снайпер

З 15 по 20 лютого 2016 року в рамках військово-патріотичного виховання було проведено чергові змагання на звання «Кращого снайпера ліцею». Високі результати показали учні групи «ШМ-22» Андрєєва А., Андрєєва В., Братковський О., Петько Ю.

Так тримати! Рівняння на переможців!

Оберігаємо життя

Державний навчальний заклад «Харківське професійне училище будівельних технологій» приймає участь у конкурсі дитячого малюнка – «Оберігаємо життя».

18 лютого 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов внутрішньоліцейний конкурс фахової майстерності серед учнів ліцею з професії «Муляр». Конкурс проводився з метою виявлення обдарованих учнів, підвищення рівня професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння учнями високопродуктивних методів праці.

14 травня 2015 року в актовiй залi ЦПТО-2 відбувся фінальний тур обласного конкурсу “Учень року ПТНЗ – 2015” під назвою “Травневий зорепад”. Майже 30 учнів закладів профтехосвіти області продемонстрували свої таланти в 5 номінаціях. Дмитро Яковенко учень групи ШМ-22 став лауреатом конкурсу в номінації “Волонтер року”. Його виступ було відмічено журі особливо як такий, що вразив та розчулив найбільше. Дмитро одержав звання лауреата конкурсу.

13 лютого, напередодні Дня усіх закоханих у ліцеї із самого ранку панувала святково-лірична атмосфера: святково прикрашений хол, музичні перерви. Учні групи ШМ-32 організували «Пошту кохання», усі бажаючі взяли участь у літературному конкурсі на кращу «валентинку». Найкращі освідчення у коханні (вони були анонімними) були оцінені неупередженим журі і нагородженні пам’ятним призами.

З 1 по 9 лютого 2015 року в ліцеї пройшов конкурс малюнка під гаслом «Страшне десятиліття. Страшна ціна. Ніколи знову!», присвячений річниці виведення військ Радянського Союзу з Афганістану. В рамках національно-патріотичного виховання молоді було організовано перегляд фільму «Дев’ята рота», оновлена експозиція у музею, присвячена Гусєву В.А. – випускнику ліцею, що загинув в Афганістані, проведена низка виховних годин та годин спілкування. Найкращі малюнки було передано на виставку, що почала свою роботу у «Будинку вчителя» 9 лютого. Кращими стали роботи Самаріна Євгена (гр..ШМ-22), Андреєвої Ніки (гр..ШМ-12) та Морозова Микити (гр.М-2)

16 квітня 2014 року на базі Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професії «Маляр».
У конкурсі взяли участь 5 учнів  ПТНЗ  м. Харкова та Харківської області. Учасників конкурсу привітали Бєлкіна Н.В., головний спеціаліст відділу професійної освіти управління освіти і науки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, член оргкомітету  Назарець З.О., методист Науково-методичного центру  ПТО у Харківській області та Арабов Ю.П., директор Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій».
Конкурс проводився у 2 тури:
І теоретичний ¬– тестування учасників на персональному комп’ютері з предметів професійно-теоретичної підготовки;
ІІ практичний – виконання 2-х завдань, що відповідають рівню кваліфікації з професії «Маляр» 4-го розряду.
Переможцями конкурсу стали:
– I місце – Гуді Михайло, учень Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»;
– II місце – Демченко Антон, учень Куп’янського професійного ліцею»;
– III місце – Сотніков Максим, учень Красноградського професійного ліцею.

k1_1 k2_1

 

k4 k3_1

 

26.02.2014 в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»  відбувся військово- патріотичний конкурс «Козацький ГАРТ»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

З 23 по 25 лютого 2014 р. в ДНЗ «Харківський ліцей будівельних технологій» відбувся конкурс малюнків присвячений  «Дню Захисника Вітчизни»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

В ліцеї 22жовтня 2013 року відбулось свято Осені під назвою “Осінь чудова пора»

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

21.02.2013р. був проведений конкурс патріотичної пісні «Низький уклін вам, ветерани!!!»

Small_image009

 

«Зігрівала душу пісня – оберіг….»

Small_image011

Куплети дуетом.

Small_image013

Хор ліцею.

Участь у обласному конкурсі-огляді художньої самодіяльності «Низький уклін вам, ветерани!!!» 19.03.2013р.

Small_image023

Медсанбат.

Small_image025

«Діалог матері з сином».

Small_image027

Застосування мультимедійного обладнання.

Small_image029

Ми переможці!

Small_image031