Самоврядування

ЗВІТ 

ПЛАН РОБОТИ


 

Засідання активу самоврядування центру

13 березня 2023 року в ДНЗ «РЦПО  інноваційних технологій будівництва та промисловості» у онлайн-форматі відбулося засідання активу самоврядування центру.  Тема: « Застосування сучасного медіапростору у профорієнтаційній роботі центру». Зі словами підтримки у цей складний час до лідерів навчальних груп звернулась заступник директора з виховної роботи Сіпневська Г.Г. Вона наголосила на тому, що у даній ситуації кожен з нас повинен робити свою справу: викладачі навчати, а здобувачі освіти повинні навчатися. Під час зустрічі лідери обмінялися їнформацією, щодо становища у групах, обговорили можливість проведення профорієнтаційної роботи.

Участь в проекті UPSHIFT

Ось і заверишилась третя хвиля проекту UPSHIFT. Таланти здобули нові знання та поради щодо їх втілення. Згідно з правилами проекту, п’ятірка команд отримала до цього фінансову підтримку. Наша творча команда в п’ятірці! Тож попереду реалізація мрії в реальність. Бажаємо наснаги! Пишаємося нашими активістами!

Проект реалізує UNICEF Ukraine та Фонд “Профессиональное развитие Харькова” за підтримки Європейського Союзу.

Збори обласної ради лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)

24 жовтня 2018 року лідер учнівського самоврядування ДНЗ “Харківський ПЛБТ” Пивоварова Карина брала участь у зборах обласної ради лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О за темою: «Розвиток творчого потенціалу лідерів – шлях до успіху». На якому було презентовано учнівську газету «Вісник самоврядування профосвіти».

«МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ – 2018»:  весь п’єдестал пошани – наш!

28 вересня 2018 року в Харківській міській раді пройшла церемонія нагородження переможців та лауреатів конкурсу «Молода людина року – 2018». Конкурс проходив в десяти номінаціях, в ньому взяли участь близько тисячі молодих людей у віці від 18 до 35 років, які представили на розгляд журі свої досягнення та проекти у різних сферах діяльності. За результатами 2 етапів конкурсу було обрано 20 лауреатів і 10 переможців.

Церемонію нагородження провів перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов.

У номінації «Учні професійно-технічних навчальних закладів» весь п’єдестал пошани – наш! Від міського голови Генадія Адольфовича Кернеса, окрім кубків та грамот, грошові винагороди отримали лауреати (відповідно ІІ та ІІІ місце) – Проявка Кирило (випускник гр. Езв-52), Гаращенко Олександр (випускник гр. С-31) та переможець – Невдоха Кирило (учень гр. С-21).

А інакше бути і не могло! Тому що ми – найкращі і завжди перші! Вітаємо наших переможців! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, не боятися ставити перед собою високі цілі, прагнути нових перемог!

ЗАВЖДИ МОЛОДІ – ЗАВЖДИ ПЕРШІ!

Перше в новому навчальному році засідання старостату

27 вересня 2018 року в ДНЗ « Харківський ПЛБТ» відбулося засідання старостату. Головувала на ньому ,як і годиться  президент учнівського самоврядування учениця групи 2-П4 Ярошенко А. Також на ньому була присутня бібліотекар ліцею Данилова Н.Ю., яка нагадала старостам груп про діючу в ліцеї акцію «Подаруй бібліотеці книгу», та про необхідність боротися з боржниками.  На порядок денний було винесено низку питань організаційного характеру: особливості організації освітнього процесу, відвідування учнями навчальних занять, роль та обов’язки старост  груп, нові завдання учнівського активу щодо подальшого розвитку навчально-виховного процесу. Засідання старостату пройшло у формі конструктивного діалогу, з боку учнів звучали різноманітні питання та пропозиції щодо організації освітньої діяльності ліцею.

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

29 травня 2018 року в Будинку культури Основ`янського району відбулося нагородження переможців районного етапу міського конкурсу «МОЛОДА ЛЮДИНА РОКУ», що проводився Комітетом у справах сім’ї, молоді та спорту Основ`янського району.

У 2017/2018 навчальному році звання «Молода людина року» в номінації «Учні професійно-технічних навчальних закладів» присуджено представникам ДНЗ «Харківський ПЛБТ». У святковій атмосфері кубки? та грамоти отримали:
– Проявка Кирило, гр. Езв-52 (ІІІ місце) 
– Гаращенко Олександр, гр. С-31 (ІІ місце) 
– Невдоха Кирило, гр. С-11, лідер учнівського самоврядування (І місце)
У номінації «Діяльність у невиробничій сфері» був нагороджений викладач закладу Пікалов Олександр Олександрович.

Молодіжний  форум «Молодіжна столиця. Слобожанський вибір»

25 квітня 2018 р. лідери  учнівського самоврядування  ДНЗ « Харківський ПЛБТ” взяли участь у молодіжному форумі «Молодіжна столиця. Слобожанський вибір», який відбувся за підтримки Управління у справах молоді та спорту ХОДА та Департаменту науки і освіти ХОДА за ініціативою “Харківського центру волонтерів. Форум об`єднав молодь Харківщини задля обміну досвідом, розвитку молодіжного потенціалу, лідерських якостей, розробки молодіжних ініціатив .В рамках форуму виступили: молодіжний театр «На луне», а також пройшли панельні дискусії та майстер-класи.

Фестиваль молодіжних ініціатив

«Толока добрих ідей»

28 березня 2018 року відбувся обласний фестиваль молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, та обласна школа лідерів учнівського самоврядування області. У фестивалі взяли участь заступники директорів з навчально-виховної роботи, 30 лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О області, представники НМЦ ПТО у Харківській області, та представники Харківської обласної бібліотеки для юнацтва

У ході фестивалю проводився заключний етап обласного конкурсу проектів молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів ЗП(ПТ)О. Лідери учнівського самоврядування ДНЗ “Харківський ПЛБТ” гідно представили в номінації “Європа наш спільний дім” проект “В моїх очах – Європи світоч!”.

Завершився фестиваль нагородженням переможців та всіх учасників фестивалю-конкурсу, брейк-кавою, позитивними емоціями.

Семінар-тренінг «Як обрати професію майбутнього»

09 грудня 2017 року лідери учнівського самоврядування ДНЗ «Харківський ПЛБТ» взяли участь у семінарі-тренінзі “Як обрати професію майбутнього”, який відбувся в столиці нашої неньки – Києві, за участю талановитої та мотивованої молоді. Робота семінару-тренінгу розпочалася з виявлення формули вибору професії, після чого учасники намагались проаналізувати свої уподобання і здібності. І зробили це у нестандартній формі: уявили, що потрапили у зруйноване місто, яке потрібно було відновити. Учасники заходу згрупувались у команди і спробували розділити обов’язки у такій незвичайній ситуації. Коли місто вже було майже на завершальній стадії відновлення, спробували знову проаналізувати свої дії. Визначили, які якості є у кожного, у якій професії їх можна застосовувати.  Семінар-тренінг допоміг учням – самостійно розуміти свої бажання і правильно оцінювати свої можливості. Таке вміння допоможе завжди обирати правильний курс розвитку в майбутньому.

Вибори Президента учнівського самоврядування

30 та 31 жовтня 2017 в нашому ліцеї пройшли вибори Президента учнівського самоврядування. На пост президента претендувало чотири кандидати.

Всього проголосувало 255 виборців.

Після підрахунків голосів, згідно з протоколом  виборчої комісії, голоси розприділилися таким чином:

РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ

ПРЕЗИДЕНТА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ 

Ярошенко

Альона

Оболонкова

Вікторія

Таратушка

Данило

Цупріянова

Елизавета

94 69 51 36

Одночасно з  виборами президента відбулися і вибори у гуртожитку. За результатами голосування наш гуртожиток очолює: Правдін Віталій.

Бажаємо успіхів та творчих злетів!

Семінар з питань реалізації державної молодіжної політики у сфері утвердження основ здорового способу життя

8 вересня 2017 року на базі медіацентру “Время” Адміністрація та лідери учнівського самоврядування ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» взяли участь у Обласному інформаційно-просвітницькому семінарі з питань реалізації державної молодіжної політики у сфері утвердження основ здорового способу життя.

З лідерами учнівського самоврядування було проведено цікавий тренінг з груповими завданнями. Учні мали можливість знайти відповіді на безліч питань, укріпили віру в необхідність здорового способу життя та його пропаганди.

ЗЕЛЕНЕ МІСТО – ЗЕЛЕНА ПЛАНЕТА

08 квітня 2017 року в Харкові, у парку Перемоги, відбувся масштабний міський захід: «GreenFest» з висадкою більше 1500 дерев??, створенням пташиного містечка (установка більше 100 шпаківень), концертом, фуд-кортом, майстер-класами і еко-ярмарком. Всі небайдужі мали можливість внести свій посильний вклад у озеленення???? Першої столиці.

ДНЗ “Харківський ПЛБТ” не лишився осторонь цієї визначної події. Ще напередодні учні прийняли участь у конкурсі-розіграші «Хай росте дерево?» і, ставши його переможцями, отримали у якості призу шпаківні та саджанці каштану і берези для висадки в парку Перемоги.

З самого ранку під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Сіпневської Г.Г. члени учнівського самоврядування в якості волонтерів навели лад на території фестивалю, а потім, впродовж майже 7 годин не тільки консультували з питань правильної посадки дерев, а й надавали допомогу практично, отримуючи багато теплих слів подяки на свою адресу. ??
Для учнів це був перший великий досвід поєднання плідної фізичної праці, використання теоретичних знань на практиці, спілкування на фоні насиченої культурної програми. Ліцеїсти, незважаючи на втому, отримали безліч позитивних емоцій від участі у великій, потрібній всім справі.

Майстер-клас з розпису футболок

16 березня 2017 року Президент учнівського парламенту – Пивоварова Карина прийняла участь у майстер-класі з розпису футболок на патріотичну тематику.  Розписана футболка нашим Президентом буде використана, як лот для благодійного аукціону “Баш на баш” пам’яті Дані Дідіка, ініціатором, якого є КЗ «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів» Харківської міської ради Харківської області.

Збори учнівського парламенту

28 лютого 2017 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбулися ЗБОРИ УЧНІВСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ, на яких було змінено склад учнівського парламенту та переобрано Президента. Кожну посаду в учнівському парламенті було обговорено, після чого відбувалось голосування. Президента  Комарову Тетяну було відкликано з посади за її власним бажанням та замінено на Пивоварову Карину. Задля збереження спадкоємності накопиченого досвіду екс-президент Парламенту пообіцяла допомагати команді Пивоварової Карини та зайняла посаду секретаря парламенту. Замість Безручко Анастасії посаду Міністра культури  посіла Олексюк Анна. Мікел Тонян – Міністр дисципліни і порядку – закінчив навчання в ліцеї, в зв’язку з чим його посаду займатиме Байдиков Валентин. З цієї ж причини посаду Міністра внутрішніх справ ліцею замість Потапової Катерини посіла Галанцева Тетяна. Окрім  того, відбулося обговорення питань: поздоровлення працівників та учениць ліцею з Міжнародним Жіночим днем (8 березня), хід профорієнтаційної роботи, а саме: запрошення на навчання до ліцею для здобуття престижних професій, проведення Днів відкритих дверей, участь у Ярмарках вакансій.

Засідання обласної школи лідерів

22 лютого 2017 року лідери  учнівського самоврядування ДНЗ «Харківський ПЛБТ» – Пивоварова Карина та Невдоха Кирило взяли участь у засіданні обласної школи лідерів учнівського самоврядування за темою: «Самооцінка і рівень бажань – як бути успішним».

Виступ лідера учнівського самворядування на семінарі

17 лютого 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Харківським державним будинком художньої та технічної творчості на базі Професійно-технічного училища № 32 м. Харкова проведено навчально-практичний семінар заступників директорів професійно-технічних навчальних закладів з навчально-виховної роботи за темою: «Місце і роль педагогів у системі роботи навчального закладу з національно-патріотичного виховання».

На семінарі обговорювалися питання завдань та функцій педагогічних працівників в роботі з національно-патріотичного виховання, ролі особистості керівників гуртків у розвитку творчих, інтелектуальних та духовних здібностей учнів.

Учасником семінару був наш учень, лідер  учнівського самоврядування – Невдоха Кирило, який ознайомив усіх присутніх з діяльністю гуртка «Дозвілля» та добровільного об’єднання  військово-патріотичного підрозділу «Витязь» ДНЗ «Харківський ПЛБТ».

Засідання обласної школи лідерів учнівського самоврядування

23листопада 2016  президент та міністр інформації учнівського самоврядування ДНЗ «Харківський  ПЛБТ» взяли участь  у засіданні обласної школи лідерів учнівського самоврядування за темою «Управління часом».  На тренінгу учасники навчалися ефективно планувати, розподіляти і розпоряджатися своїм часом, розуміння основ лідерства і принципів учнівського самоврядування, які дозволять створити команду, правильно організувати її роботу, надихнути людей на досягнення потрібних результатів і постійно підтримувати високий рівень мотивації до роботи.

Затвердження складу учнівського самоврядування

27 вересня 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування, на якому затвердили новий склад учнівського самоврядування на 2016-2017 навчальний рік.

Склад учнівського самоврядування

ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій»

на 2016-2017 навчальний рік

Сонце – в серці. Серце – дітям!

21 березня 2016 року в ліцеї пройшов захід, присвячений Міжнародному дню дітей з синдромом Дауна. Весь світ висловлює свою солідарність з цими унікальними людьми. Небайдужі вдягають у цей день різнокольорові шкарпетки, тим самим даючи зрозуміти, що не треба боятися виглядати інакше, ніж інші. І ми не залишились осторонь: учнівське самоврядування провело акцію «Сонце – в серці. Серце – дітям!».

І, не зважаючи на витівки зими,

Ділилось сонечко теплом своїм із ранку.

У «Сонячних дітей» вчимось і ми

Життя любити й досягати цілей змалку.

Святкування Дня закоханих

12 лютого 2016 року в нашому ліцеї відбувся конкурс на найкраще побажання до Дня Святого Валентина, результати конкурсу будуть оголошені 15 лютого на лінійці. Під час заходу учнівське самоврядування привітали всіх учнів ліцею зі святом.

Склад учнівського самоврядування :

  1. Комарова Тетяна Ігорівна, гр. ШМ-12-

Президент учнівського самоврядування.

Президент учнівського самоврядування

2. Петренко Віталія Віталіївна, гр. П-4-

Віце-президент

Віце-президент

3. Макаров Андрій Станіславович, гр. М-2-

Міністр здоров’я і спорту ліцею

Міністр здоров’я і спорту

4Джабраілов Ян Тажбудінович, гр. МЕ-13-

Міністр інформації ліцею

Міністр інформації

5Потапова Катерина Вікторівна, гр. ШМ-5-

Міністр внутрішніх справ ліцею

Міністр внутрішніх справ

6Кісельов Олександр Євгенович, гр. 1ШМ-11-

Міністр освіти і науки ліцею

Міністр освіти і науки

7Забєлін Олександр Сергійович, гр. МЕ-23-

Міністр дисципліни і порядку ліцею Міністр дисципліни і порядку

8Петренко Анастасія Валерівна, гр. 1ШМ11-

Міністр культури ліцею

Міністр культури

Учнівське самоврядування – підсумки підбито!

23 червня 2015 року лідери учнівського самоврядування підбили підсумки своєї роботи та спланували її на наступний рік. Активісти заслухали звіт Президента учнівського самоврядування Миколи Кутащука та обговорили нагальні проблеми ліцею, а саме: причини зростання підліткової жорстокості серед учнів ліцею, зростання кількості правопорушень, що скоєні учнями та шляхи подолання цих явищ. Крім того, лідери обговорили заходи, що були проведені в ліцею протягом навчального року та запропонували форму проведення виборів учнівського самоврядування на наступний рік. Наприкінці засідання адміністрація подякувала діючого Президента за роботу та пригостила активістів чаєм та солодощами.

Волонтери лікують гумором

1 квітня 2015 року у Всесвітній День гумору волонтер нашого ліцею Андрій Криворучка виступив перед дітьми переселенців із Донецької та Луганської областей. Ці діти вже майже півроку в Харкові, але, за їх словами, ще добре пам’ятають жахіття військового життя. Тому жартівливі гуморески у виконанні Андрія були їм до вподоби. Дітей гостинно зібрав дитячий центр «Компас» Благодійного фонду «Благо», що вулиці Котлова, 7. Серед глядачів були і учні профтехучилищ, і діти із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Після концертної програми, організатори підготували ще багато цікавих та веселих конкурсів, солодкий стіл та дискотеку. Впевнені, що волонтерська допомога сміхом допомогла ранам на душах дітей стати меншими. Наступний маршрут волонтерів ліцею – ФК «Металіст», куди вони запрошені 9 квітня на святкування 2-річниці пара-Фан клубу.

Під таким гаслом 20 грудня на базі ліцею відбулися традиційні обласні рекреаційні ігри для людей з фізичним обмеженнями здоров’я. У змаганнях з футболу, баскетболу та боче взяли участь понад 60 спортсменів-аматорів з Харкова, Куп’янску, Лозової, Первомайського. Організаторами змагань стали Харківська спортивна громадська організація «Афродіта» та представництво ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів в Харківській області». Ліцей підготував 2 команди спортсменів – від учнів груп КО-3, 2КО-3 та від членів «Афродіти». Крім того волонтери ліцею забезпечили супровід команд, допомогу у суддівстві, проведення фінальної дискотеки. Чудовим подарунком для усіх став виступ танцювального колективу, який було запрошеноі «Фондом добрих людей», а вокалісти ліцею розважали учасників змагань, поки ті чекали підбиття підсумків. Спортсмени, що перемогли в особистій першості отримали грамоти, а абсолютні переможці грамоти та медалі.
igru1 igru2
igru3 igru4
11 грудня відбулося засідання круглого столу лідерів учнівського самоврядування ліцею та учнів Харківського професійного електротехнічного ліцею, на якому було презентовано проект “Що таке щастя” та інтелектуальна гра “Від знання до безпеки”, присвячена виявленню знань учнів щодо загальнолюдських цінностей, здорового способу життя, знань законодавства і права. Цей захід став традиційним і проходить вже 3-й рік. За підсумками круглого столу учасники дійшли згоди щодо необхідності продовжувати  виховну роботу учнівського самоврядування з популяризації толерантного ставлення до оточуючих та спланували подальшу співпрацю учнівського самоврядування двох учбових закладів.
krugstol 2 krugstol1
5 грудня, з нагоди Міжнародного дня добровольців, волонтери учнівського самоврядування ліцею були запрошені Харківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра» на міський урочистий захід «Подаруй світло». Ліцей було відзначено грамотою та пам’ятними подарунками за значний внесок у розвиток волонтерського руху.
volonteer
6 лютого 2014 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбувся круглий стіл «Розвиток волонтерського руху через учнівське самоврядування». На засіданні були присутні учнівське самоврядування ліцею, волонтери  Харківської обласної молодіжної громадської організацій «Харківський центр волонтерів». Основним питанням круглого столу було, розвиток волонтерського руху в Харківському регіоні. Волонтери ліцею та центру обмінялись досвідом та  презентували свою роботу.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA