ДУАЛЬНА ОСВІТА

Наказ МОНУ 12.12.2019 -1551 Про затвердження Положення про дуальну форму здобуття професійної(професійно-технічної) освіти

Наказ НМЦ ПТО від 06.09.2017 №83 Про забезпечення методичного супроводу впровадження дуальної форми

Наказ по ліцею № 85 Дуальна форма навчання

Наказ ДНО № 254 від 05.09.2017 Про впровадження елементів дуальної форми навчання в ПТНЗ

Наказ МОНУ № 916 від 23.06.2017 дуальна освіта

Лист на виконання наказу МОН 916 від 23.06.2017


ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ДУАЛЬНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ У ПРОФЕСІЙНУ ПІДГОТОВКУ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ.pptx

 

Контроль  виробничої практики групи ШМ-5

20 грудня 2018 року заступник директора з виробничої роботи (Королович О.І.) Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою перевірки безпечних умов праці та виконання освітньої програми складеної  за робочим навчальним планом з елементами дуальної освіти відвідала учнів групи ШМ-5 (майстер виробничого навчання Попроцька Наталя Юріївна), на будівництві житлового будинку по вулиці Миру, де роботи ведуться ЧП «Каліна-дизайнстрой», під час проходження учнями виробничої практики.

Контроль  виробничого навчання на підприємстві групи М-6

19 грудня 2018 року заступник директора з виробничої роботи (Королович О.І.) Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою організації виробничого навчання на підприємстві, перевірки безпечних умов праці та виконання робочої навчальної програми складеної  за робочим планом з елементами дуальної освіти відвідала учнів групи М–6 (майстер виробничого навчання Полехін Микола Федорович), на будівництві житлового будинку ХТЗ-2 базовим підприємством  АТ «Трест Житлобуд-1», де учні проходять виробниче навчання. Учні виконували розмітку поверхні під кладку стін, кутів, простінків з цегли на розчинах з протиморозними добавками за однорядною та трирядною системою перев’язки швів з перевіркою якості.

Засідання круглого столу

за темою: «Дуальна форма навчання – успішна кар’єра в майбутньому»

02 листопада 2018 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбулося засідання круглого столу  за темою: «Дуальна форма навчання – успішна кар’єра в майбутньому». До участі в роботі круглого столу були запрошені заступники директорів з НВР ЗП (ПТ)О Харківської області де впроваджують елементи дуальної форми навчання.

Гостей привітала директор ліцею, Юкляєвська Н.В., й поділилася досвідом роботи та перспективами з даної теми. Заступник директора       Кісь С.П. та майстер виробничого навчання Полєхін М.Ф. також надали інформацію з демонстрацією презентацій щодо впровадження елементів дуальної форми навчання з професії «Муляр».  Учасники обговорювали перспективи, проблеми та шляхи їх вирішення щодо впровадження елементів дуальної форми навчання.

Контроль  виробничої практики  групи М-6

16 листопада 2017 року директор (Юкляєвська Н.В.) та старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою перевірки відвідування занять учнями, організації виробничої практики, додержання  безпечних умов праці та навчальної програми складеної  за робочим планом з елементами дуальної освіти відвідали навчальну групу М–6 (майстер виробничого навчання Полехін Микола Федорович) на робочих місцях під час виконання виробничих завдань на будівельному об’єкті по вулиці Миру, де роботи ведуться базовим підприємством АТ «Трест Житлобуд-1». Учні виконували роботи  відповідно до професії «Муляр»: мурування стін, кутів, перегородок в 1; 1,5; 2 цеглини.

Майстер-клас

         27 вересня 2017 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» було проведено майстер-клас з професії «Муляр» на тему «Кладка простих конструкцій з використанням сучасних технологій», який проводив майстер виробничого навчання Полехин Микола Федорович.

Микола Федорович розповів коротку історію мурування стін. Показав за допомогою яких інструментів та пристосувань виконується мурування стін та розшивка вертикальних та горизонтальних швів. Продемонстрував на макеті способи розшивки швів  традиційними розшивками: випуклою й ввігнутою, а також з використанням форм при розстиланні постільного розчину.

Також був показ мурування стін за допомогою прутків, сучасних шаблонів для вертикальних та горизонтальних швів та кутників для шнура-причалки.

Контроль  виробничого навчання на підприємстві групи М-6

08 листопада 2017 року старший майстер (Королович О.І.) Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою організації виробничого навчання на підприємстві, перевірки безпечних умов праці та виконання навчальної програми складеної  за робочим планом з елементами дуальної освіти відвідала учнів групи М–6 (майстер виробничого навчання Полехін Микола Федорович), на будівництві житлового будинку по вулиці Миру базовим підприємством  АТ «Трест Житлобуд-1», де учні проходять виробниче навчання. Учні виконували такі роботи, як розмітку конструкцій, кріплення шнура причалки, кладку стін, простінків з цегли товщиною в 0,5, 1 та 1,5 цеглини за однорядною системою перев’язки швів, кладку кутів, перевірка правильності кладки та інше.