Напрями підготовки

Увага!  Розпочато набір на курси електриків для дорослого населення у 2023році

ПРОВЕДЕННЯ ЧАСТКОВОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ З ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ:

 

 «МАЙСТЕР З РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ»

Детальна програма 

 

«МАЙСТЕР  З  МОНТАЖУ ВНУТРІШНЬОКВАРТИРНИХ  ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ  »

Детальна програма 

 

“ЕЛЕКТРОМОНТЕР З РЕМОНТУ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ”

Детальна програма

 

Термін навчання: 1 місяць (75 годин)

Форма навчання: вечірня

Місце навчання:  Проспект  Гагагіна 11,

По закінченню навчання слухачі отримають сертифікат  встановленого зразку.

Початок занять: 

березень 2023року

Звертатися за телефоном  392-01-05

Для більш детальною інформацією про зміст курсу  +380669565156 Олександр

 

 

                                                                    КУРСИ ЕЛЕКТРИКІВ, НАВЧАННЯ ЕЛЕКТРИКІВ 

РОЗПОЧАТО НАБІР ГРУПИ ОСІБ З ЧИСЛА ДОРОСЛОГО НАСЕЛЕННЯ  НА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНЕ НАВЧАННЯ 

ПРОФЕСІЯ:   “ЕЛЕКТРОМОНТАЖНИК З ОСВІТЛЕННЯ ТА ОСВІТЛЮВАЛЬНИХ МЕРЕЖ”

Кваліфікація -3 розряд

Початок навчання: вересень  2023року

Термін навчання : 5,5 місяців

Форма навчання: денна   

Форма проіедення занятть:  теорія –  дистанційно,  практика очно-дистанційно (у залежності від безпекової ситуації в регіоні)

 

 

Професійно-технічне навчання


Підвищення кваліфікації


 

 

НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ НПЦ

– Співробітництво з виробничими підприємствами, організаціями, установами (далі – підприємства), навчальними закладами, місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, державними і громадськими організаціями, іншими заінтересованими органами щодо впровадження інноваційних підходів до здійснення системного комплексного, орієнтованого на практику освітнього процесу в системі професійно-технічної освіти.

– Реалізація завдань щодо впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів.

– Створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду та його впровадження в інших навчальних закладах і установах.

– Інформатизація і комп’ютеризація процесу професійного навчання.

 

ФУНКЦІЇ НПЦ

    – Сприяння підвищенню якості професійної підготовки слухачів Центру, перепідготовка незайнятого населення, підвищення кваліфікації, стажування робітників підприємств із використанням технологічних і виробничих інновацій.

– Організація стажування майстрів виробничого навчання, викладачів професійно-теоретичної підготовки навчальних закладів на базі НПЦ.

– Формування пропозицій щодо вдосконалення робочих навчальних програм із предметів професійно-теоретичної підготовки і виробничого навчання, спрямованих на вивчення та оволодіння слухачами новітніми матеріалами і технологіями.

– Надання тренінгових, маркетингових, інформаційних, виробничих послуг з метою вирішення поточних і програмних завдань, що стоять перед навчальним закладом слухачами новітніми матеріалами і технологіями.

– Надання навчальним закладам консультативної, інформаційної та посередницької допомоги з питань використання інноваційних матеріалів і технологій підприємствами и новітніми матеріалами і технологіями.

– Надання практичної та методичної допомоги професійно-технічним навчальним закладам з питань впровадження у навчально-виробничий процес новітніх технологій і матеріалів німи матеріалами і технологіями.

– Розроблення інформаційно-методичного супроводу, спрямованого на підвищення якості професійної підготовки, а саме: підручників, навчальних посібників, методичних рекомендацій, педагогічних програмних засобів, дидактичних матеріалів та інше.

– Організація та проведення семінарів-практикумів, конференцій, засідань методичних секцій та інших заходів з питань впровадження новітніх технологій і матеріалів у процес підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних навчальних закладах.