СЕМІНАРИ ТА МАЙСТЕР-КЛАСИ

Майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Влаштування перфорованих кутників на гіпсокартонні поверхні з використанням матеріалів «Снєжка».

25 листопада 2021 у рамках проходження  Всеукраїнського тижня професійної освіти, в Державному навчальному закладі  « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» в навчально-практичному центрі «Снєжка» було проведено майстер-клас для здобувачів освіти на тему: «Влаштування перфорованих кутників на гіпсокартонні поверхні з використанням матеріалів «Снєжка». Майстер в/н Попроцька Н.Ю. ознайомила здобувачів освіти з матеріалами, інструментами, обладнанням та показала правильне влаштування кутників на гіпсокартонних поверхнях, вказала на контроль якості при виконанні даних робіт та безпеку праці. Активні здобувачі освіти мали можливість попрацювати сучасними матеріалами з використанням ручного інструмента, відтворивши показані прийоми робіт.

 

28 січня 2021 року в Навчально-практичному центрі «Sniezka»  Державного навчальному закладу «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов майстер-клас на тему «Опорядження поверхонь  самоклеючими велюровими наклейками». Завідуюча навчально-практичного центру «Sniezka», майстер виробничого навчання Попроцька Наталія Юріївна продемонструвала різні види сучасних велюрових наклейок виробництва  ТзОВ «Снєжка-Україна», використання їх в сучасних інтер’єрах, оздоблення ними підготовлених поверхонь. Найактивніші учасники мали змогу попрацювати з цими новими матеріалами включивши своє образно-художнє мислення.