Гурткова робота

У нашому навчальному закладі створені всі умови для здобуття не тільки знань та навичок майбутньої професії, а й всебічного розвитку особистості, реалізації творчих здібностей кожного: 

  • Театр сучасного танцю “Total Answer Dance” – керівник Подоляка Тетяна Андріївна
  • “Театр естрадних мініатюр” – керівник Доля Сергій Євгенович
  • Шумовий оркестр “Under cover” – керівник Варава Наталія Марківна
  • Гурток “Дозвілля” – керівник Іщенко Галина Вікторівна
  • Гурток “Золотий локон” – керівник Шрамова Катерина Євгенівна

Вірші про Україну і Перемогу!

Напередодні 1 вересня, здобувачі освіти ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості», які займаються в гуртку  «Театр естрадних мініатюр» читали вірші про нашу Україну, про любов до своєї Батьківщини. Такі заходи сприяють вихованню у учнів  почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю, формуванню активної життєвої позиції.

 

 

Спортивний флешмоб «ТікТок-руханка».

Здобувачі освіти  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості»  взяли участь у флешмобі «ТікТок-руханка». Усі учні показали приклад спортивного духу та згуртованості! Дякуємо за підтримку флешмобу! Вітаємо переможців!

 

Категорія хлопці :

1 місце Доля Даниїл Е-11 та Алхасов Олексій МШ-23

2 місце Шемідько Денис АС-23 та Штих Владислав АС-13

3 місце Мітрушин Антон АС-13 та Логачов Михайло Е-21

 

Категорія дівчата:

1 місце Таган Дар’я П-34

2 місце Кушпіль Валерія П-24

3.Сотнікова Ганна МГШМ-32

 

Категорія  група здоров’я хлопці:

1 місце Кравчук Руслан 2М-2

2 місце Парницький Дмитро  О-2

3 місце Строженко Евген МГШМ-32

 

Категорія  група здоров’я дівчата:

1 місце Шевченко Олена О-2

2 місце Асєєва Вікторія 2О-3

3 місце Погодіна Аліна 2О-3

 Проникливий вірш про війну від  вихованки гуртка “Театр естрадних мініатюр»

  Вихованка гуртка “Театр естрадних мініатюр”, який діє в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» (керівник Доля С. Є) –  Дар’я Білінська (група П-24)) у авторському вірші  проникливо описує власні почуття та переживання на тлі страшних подій лютневого вторгнення, підступних обстрілів оскаженілим ворогом її рідної домівки.

 

Вихованці гуртка “Театр естрадних мініатюр” читають зворушливий вірш «Балада про нерішучість»

Вихованці гуртка “Театр естрадних мініатюр”, який діє в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» (керівник Доля С. Є.) вирішили підняти тему про героїчну боротьбу заради майбутнього. І Шевченко Олена, здобувачка освіти з групи О – 2, прочитала вірш «Балада про нерішучість», автор Доля С.Є., де йдеться не лише про героїчну боротьбу, заради щасливої долі дітей, а й  про те, що життя швидкоплинне і непередбачуване, що в карколомному вирі подій, намагаючись чогось досягти, ми забуваємо про головне – говорити одне одному найважливіші слова. Бо можна не встигнути…

 

  Танцювальний флешмоб «Єднаймося заради миру в Україні» від гуртка « Total Answer Dance»

 Танцювальний гурток «Total Answer Dance», який діє в ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» не припиняє свою діяльність і працює в онлайн режимі. Під час онлайн тренувань здобувачі освіти продовжують покращувати свою гнучкість, діапазон рухів, витривалість та силу.

Вихованці гуртка влаштували танцювальний флешмоб «Єднаймося заради миру в Україні».  Перебуваючи в різних куточках України та світу, наші танцівники під час віртуального флешмобу  намагалися передати свої тривоги за рідні домівки, Харків, за якими сумують та прагнуть повернутися якомога скоріше.

 

Робота гуртка «Загальнофізична підготовка»

Після напруженого навчального дня є можливість відвідати гурток “Загальнофізична підготовка”. Заняття для всіх скоординовано   у зручному форматі. Є конструктивний зворотній зв’язок. Рухова активність — це невід’ємна частина щоденного режиму , і добре, коли студент свідомо знає та розуміє, що може його тіло, а також які м’язи потрібно розвивати та як це робити. Надважливим є і психологічне розвантаження та гарний настрій.

Зворушливі вірші – звернення до наших військовослужбовців

Здобувачі освіти ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» вирішили підтримати  захисників та захисниць  України та записали зворушливі відео, віршів-звернення, в яких подякували військовослужбовцям за мир та спокій і побажали повернутися додому живими. Автор віршів –  керівник гуртка «Театр естрадних мініатюр» Доля С. Є., читають – Христенко О., Шевченко К. та Білінська Д.

 

 

Виступ Долі С.Є. “Імідж керівника гуртка як запорука якісного освітнього процесу”

22 грудня 2022 року на засіданні педагогічної ради керівник гуртка Доля С. Є. презентував свій досвід роботи на тему :”Імідж керівника гуртка як запорука якісного освітнього процесу”

Виступ Долі С.Є.

Топ-10 найкращих віртуальних екскурсій в Україні

https://www.unian.ua/tourism/lifehacking/10922969-top-10-naykrashchih-virtualnih-ekskursiy-v-ukrajini.html?fbclid

Завдання від Тетяни Андріївни для тих, хто відвідує танцювальний гурток «TOTAL ANWER DANCE»

Как научиться делать волну руками и телом. Хип-хоп урок https://cloud.mail.ru/stock/9aXjxkUZ2FDZeBrFG4B7FgC7

Как научиться танцевать хип хоп дома

https://cloud.mail.ru/stock/44QXVxnjaJXWXCCVQK6rBghX

Уроки танцев 1. Хип хоп.

https://cloud.mail.ru/stock/5Goa1kKfhyPF6kmTu5noF1K5

Похід до кінотеатру

13 листопада 2019 року учні ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» відвідали кінотеатр «Київ» переглянувши фільм в 3D зображенні “Чаклунка. Володарка темряви”. Після перегляду фільму емоції у учнів  просто зашкалювали.  Дуже цікавий фільм рекомендуємо переглянути.

Похід до Харківського національного  академічного театру опери та балету імені М. Лисенка

21 листопада 2018 року  учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету імені   М. Лисенка. Яскрава, видовищна і надзвичайно добра вистава «Панночка та хуліган» сподобалась учням.  Вразили  прекрасна гра акторів, їх костюми, музичний супровід. Саме балет залишив  в учнів  незабутне враження,  сподіваємося на наступну зустріч з театральним мистецтвом

Похід на 1/8 фіналу Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК

5 листопада 2018 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали 1/8 фіналу Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК. Учні весело та гарно провели час.

Концерт “Залізна ластівка” гурту THE HARDKISS

31 жовтня  2018 року учні ліцею побували на концерті “Залізна ластівка” гурту THE HARDKISS. «Залізна ластівка» — це історія однієї планети, на якій серед руїн і монументальних залишків вічного, у мить, коли все перетворюється на пил — з’являється місце для нового та глибокого простору, що заповнюється  музикою. Це було неймовірно драйвово й круто!

Похід на концерт Олега Винника

23 травня 2018 р. учні нашого ліцею побували на концерті  українського співака, композитора, улюбленця  публіки,  харизматичного і талановитого Олега Винника.

Живий звук, чудове світлове шоу, прекрасний вокал артиста, проста манера спілкування з людьми – це те, чим підкорював  Олег Винник глядачів, зокрема наших учнів, даруючи хвилини неймовірного захоплення, щастя і радості від зустрічі на концерті.

Похід на прощальний матч  Олександра Горяїнова

23 травня 2018 року учні та працівники ліцею стали частиною унікальної спортивної події. Це був футбольний матч на ОСК “Металіст”, приурочений до завершення кар’єри легендарним українським голкіпером Олександром Горяїновим. Матч  між збірною друзів воротаря  і збірної футбольних зірок  України пройшов в рівній і впертій боротьбі і завершився внічию 1:1

Театр сучасного танцю “Total Answer Dance”

В час пік ізранку поспішають всі.
Є безліч способів, в наш Центр щоб дістатись.
Мініатюра з назвою “Таксі” –
Майстерна гра. Яскраві образи. – Овації!

Концерт гурту  MOZGI

Неймовірний драйв, купу позитивних емоцій подарував  13 травня 2018 року учням ДНЗ «Харківський ПЛБТ» концерт гурту MOZGI. На учнів чекав грандіозний концерт,  де запальні виконавці подарували масу емоцій та справжнє свято, а також  на нас чекало вражаюче світлове шоу, потужний звук та неперевершені виступи найбрутальнішої  групи країни MOZGI.

Дякуємо організаторам за прекрасну подію, та за змогу наших учнів  відвідати цю мегаподію!

Концерт «OPEN KIDS»

23 лютого 2018 року завдяки гуртку «Дозвілля» учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали концерт групи «OPEN KIDS».  Це п’ятеро професійних і яскравих виконавиць, які представляють собою нове явище європейської музичної індустрії і надихають своїм прикладом десятки тисяч дітей по всьому світу, закликають їх вірити в мрії, втілювати їх в реальність і змінювати цей світ на краще. Рухливі пісні, яскраві  костюми, ритмічний  танцювальний супровід – все це  сповна відчули наші учні.

Похід на оперу «Запорожець за Дунаєм»

31 січня 2018 року  учні ліцею  в ХНАТОБі переглянули оперу «ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ», композитора С. Гулака-Артемовського.  Ця опера  була створена  тоді, коли українська мова на сцені була екзотикою. А української національної опери й зовсім  не було. «Запорожець» був поставлений навіть на петербурзькій сцені. Композитор, будучи і професійним співаком, зробив її схожою на італійську комічну оперу, наситив справжнім українським гумором, яскравими характерами і милими серцю наспівами, які співають запорожці, що опинилися в турецькій неволі. У Харківському театрі “Запорожець за Дунаєм” має давні і дуже цікаві виконавські традиції.

Учні отримали неабияке задоволення!

Звітний концерт художної самодіяльності

27 грудня 2017 року в рамках обласного огляду-конкурсу під девізом: «Любити серцем, розуміючи красу» в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбувся звітний концерт художної самодіяльності.

У підготовці до заходу та безпосередньо у концертній програмі взяли участь понад 200 учасників – учні, педагоги, волонтери, які продемонстрували свої таланти у вокальному, інструментальному, хореографічному, театральному, оригінальному жанрах.

За допомогою мультимедійного обладнання дійство на сцені супроводжувалось демонстрацією професійно змонтованих презентацій та відеороликів.

В основу конферансу було покладено вірші, які написав керівник гуртка «Театр естрадних мініатюр» Доля С.Є., запрошуючи

«…поринути у світ Сковороди –

Чистої совісті і розуму ясного

Він ідеал на сторінках створив,

Байдужим не залишивши нікого.»

Не залишило байдужим виконання української пісні у супроводі бандури. Гарними були виступи вокалістів ліцею та солістів вокально-інструментального ансамблю (керівник Слюта Д.С.)

Порадував виконанням славетної мелодії «Jingle Bells» шумовий оркестр (керівник Варава Н.М.).

Традиційно на високому рівні виступив театр сучасного танцю «Total Answer Dance». Їх композиції раз у раз зривали аплодисменти глядачів.

В рамках концерту відбулося дефіле зачісок – своєрідна презентація гуртка «Золотий локон» (керівник Шрамова К.Є.).

Байки та вірш «Я залишаюсь в Україні будувати» у виконанні Євтушенка Ярослава стали родзинкою концерту.

Справжньою перлиною у намисті концертних номерів стала фінальна пісня «Десь по світу».

Дебют гуртка «Золотий локон»

27.12.2017 року відбулася презентація у ДНЗ “Харківський ПЛБТ” гуртка «Золотий локон» (керівник – Шрамова К.Є.). Наші перукарі  створюють неповторну красу, яка – як зазначив класик – і врятує світ.

Бажаємо дівчатам опанувати секрети створення красивої зачіски, професійного зростання, натхнення та ідей.

Концерт  ансамбля пісні і танцю Грузії «Кутаиси»

13 грудня 2017 р.  учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали  ККЗ “Україна”, де виступав державний ансамбль пісні і танцю Грузії « Кутаиси». Справжні культурні «скарби» Грузії – закохали в себе глядача з перших хвилин шоу. Учні прекрасно провели час і отримали масу задоволення.

Культмасовий захід  на шоу «МамаХохотала»

29 листопада 2017 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали шоу «МамаХохотала».  Це було незабутнє свято гумору, яскраві мініатюри, море позитивних емоцій! Учні  поринули  у світ сучасного якісного гумору і провели час  цікаво та захоплюче!

Похід до парку відпочинку

18 жовтня 2017 року учні груп Е-71, Е-61, АС-72 та АС-74 разом з викладачем зарубіжної літератури Ніколаєнко Н. С. відвідали Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького, де безкоштовно каталися на атракціонах «АМЕРИКАНСЬКА ГІРКА», «САЛЬТО», «АЙР РЕЙС “ЗЛІТ”», «ЄГИПЕТ”», «ЛАНЦЮГОВА КАРУСЕЛЬ “АРАБІЯ”», «ГАЛЕОН “БАРБАДОС”», «КОЛЕСО ОГЛЯДУ». Учні отримала море позитивних емоцій, адже це місце, звідки не хочеться йти і куди обов’язково хочеться повернутися. Всі  досхочу накаталися на атракціонах задоволенні повернулися назад.

Дозвілля учнів

20 вересня 2017 року учні групи Ш-1 та М-2  ДНЗ “Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості” відвідали безкоштовно атракціони в парку ім. М. Горького: «Веселі гірки», «Автодром», «Родео», «Діско», «Карусель», «Літачок», «Водні атракціони» та інші. Враження в учнів від Харківського Діснейленді переповнювали.

Виставка японських гравюр XVIII – XIX століть

15 вересня 2017 року учні групи Ш-1 разом з майстром виробничого навчання Никоненко Т.В. ДНЗ “Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості” відвідали Харківський художній музей, де в рамках Року Японії в Україні проходить виставка японських гравюр XVIII – XIX століть з колекції Музею японської гравюри (м. Дніпро).

В експозиції з колекції Музею японської гравюри представлено 100 унікальних графічних творів, які розповідають про життя самураїв, японських куртизанок і акторів театру Кабукі. Це кольорові ксилографії відомих японських художників: Кунисада Утагава, Кіенага Торії, Утамаро Кітагава, Кунієси Утагава, Киетика Кобаясі, Кунитика Тоехара та ін.

Центральний парк – ЦЕНТР ЕКСТРЕМАЛЬНИХ РОЗВАГ

21 червня 2017 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» завдяки  гуртку «Дозвілля» відвідали Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького, де безкоштовно каталися на атракціонах «АМЕРИКАНСЬКА ГІРКА», «САЛЬТО», «АЙР РЕЙС “ЗЛІТ”», «МЕГА ДІСКО “ЄГИПЕТ”», «ЛАНЦЮГОВА КАРУСЕЛЬ “АРАБІЯ”», «ГАЛЕОН “БАРБАДОС”», «ВОДЯНА ГІРКА “МАЙЯ”», «КОЛЕСО ОГЛЯДУ», «АВТОДРОМ».
Учні були в захваті: свіже повітря, зелень парку, ЕКСТРЕМАЛЬНІ РОЗВАГИ, весела компанія. Дуже добре, що в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» багато гуртків, тому нудьгувати не доводиться.

Молодь обирає здоров’я

17 травня 2017 року театр сучасного танцю «Total Answer Dance» ДНЗ «Харківський ПЛБТ» на чолі з Подолякою Т.А. взяли участь у ІІ (регіональному) етапі Х фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Учні продемонстрували артистизм,  свої  хореографічні здібності, майстерність сценічного слова та дотепний гумор. Ідея постановки – заклик відірватися нарешті від комп`ютерних ігор і зайнятися спортом.

Цей захід проводився з метою популяризації та пропаганди серед молоді здорового способу життя, запобігання негативних проявів у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді.

Концерт «Мамахохотала»

19 квітня 2017 року учні ДНЗ “Харківський ПЛБТ” відвідали гумористичний концерт «Мамахохотала», де переглянути нову  шоу-програму. Учні вдячні артистам за чудовий гумор та позитивний  настрій, а також за  весело проведений  час, отримали  вагон і два візки позитиву, взяли  участь у розіграші призів і поборолися за подарунок від партнера туру — сертифікат магазину спортивного одягу Peak. А на десерт  почули  актуальні жарти про місто Харків. І, звичайно ж, після концерту змогли  для свого Instagram зробити фото з улюбленими акторами і взяти у них автографи.

«ЛандауЦентр»

07 квітня 2017 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ»  разом з соціальним педагогом Дейнека Я. В. поринули в атмосфесу чудес природи та на власні очі побачили закони фізики. Навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна було створено в січні 2014 року за ініціативи університетської громадськості та Асоціації випускників, викладачів і друзів університету. Мета його – стимулювати відродження втраченого інтересу  до науки (насамперед у молоді) і заснувати унікальний у межах України перший приуніверситетський центр інтелектуального дозвілля для харків’ян і гостей міста.

Матч “Шахтар” (Донецьк) – “Чорноморець” (Одеса)

09 квітня 2017 року учні ДНЗ “Харківський ПЛБТ” відвідали стадіон “Металіст”, де переглянули матч Прем’єр – Ліги України – “Шахтар” (Донецьк) – “Чорноморець” (Одеса). Під час гри вирувало багато емоцій, учні з цікавістю відкривали для себе щось нове, і у підсумку чудово провели час вболіваючи за команду “Шахтар”.  Матч закінчився з рахунком 1:2 на користь команди “Чорноморець”.  Учні ДНЗ “Харківський ПЛБТ” висловлюють подяку клубу “Шахтар”, за те що мали змогу зануритись у захоплюючу атмосферу великого футболу,  побачити своїх кумирів  та отримати стимул і натхнення для подальших тренувань.

«Робін Гуд»

08 квітня 2017 року учні ДНЗ “Харківський ПЛБТ” разом з вихователем Дейнека Я.В. побували  в стінах ХНАТОБу, де відбулася прем’єра однойменного мюзиклу «Робін Гуд». Вже упродовж багатьох століть не вщухають суперечки істориків і літераторів про того, ким насправді був Робін Гуд. Діапазон думок – від захисника бідних і пригнічених до принца злодіїв і розбійників. Свій внесок внесли в цю суперечку письменники (найвідоміші з них Олександр Дюма і Вальтер Скотт ), кінематографісти (Дуглас Фербенкс, Уолт Дисней, Рассел Кроу), артисти Театру на Таганці Борис Хмельницький (що зіграв Робін Гуда у відомій екранізації) і Володимир Висоцький (що написав пісні до неї).

Футбольний матч

05 квітня 2017 року  учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали товариський матч між командами “Металіст1925” та “Соллі Плюс” на маштабному стадіоні м. Харкова Металіст. На останніх хвилинах матчу гравець команди “Металіст 1925” Скотаренко № 79 забив переможний гол. Рахунок матчу 1:0 на користь команди “Металіст 1925”. Учні із захватом спостерігали за матчем, перейнявшись духом гри .

Концерт до Дня Всіх Закоханих

14 лютого 2017 року  учасники гуртка “Дозвілля” ДНЗ «Харківський ПЛБТ» мали змогу провести свій святковий вечір у Палаці студентів НЮАУ  ім. Я. Мудрого, де відбувся, великий сольний концерт – Андрія Леницького до Дня Всіх Закоханих. Андрій Леницький – український музикант, вокаліст, автор пісень і композитор.

ЗБЕРЕЖЕТЬСЯ ПАМ`ЯТЬ – ЗБЕРЕЖЕТЬСЯ НАРОД…

02 лютого 2017 року учні групи О–2, 2О–3 та МЕ–13 і 2Ш–1, разом з майстрами в/н ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали Харківський музей Голокосту. У музеї існують та постійно діють експозиції. Одна з них спрямована на увічнення пам’яті загиблих і демонструється у вигляді фотографій. Кожен знімок – окрема трагічна історія, про яку розповідав екскурсовод.

Засідання шумового оркестру

13 грудня 2016 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбулося засідання учасників шумового оркестру. В ході засідання було обговорено організаційні питання подальшої роботи оркестру, підведено підсумки роботи за І семестр. Також учнів, які займаються в шумовому оркестрі почастувати солодощами за їх успіхи та старання в цій нелегкій та творчій справі.

Екскурсія до художнього музею

07 грудня 2016 року учні групи П-4 ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали Харківський художній музей. Сьогодні фонди Харківського художнього музею нараховують близько 25 тис. експонатів західноєвропейського, українського, російського живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового (зокрема східного) мистецтва XV—XXІ століття. В музеї зберігається унікальне зібрання фарфору, одне із кращих в Україні, історія формування якого почалось в ХІХ ст. та пов’язана з колекціями Музею красних мистецтв і старожитностей Імператорського Харківського університету і Міського художньо-промислового музею. Подальше значне поповнення зібрання фарфору було в ІІ половині ХХ ст. завдяки переданим колекціям М.З. Фрадкіна і К.М. Шпектор. Учні з задоволенням відвідали виставку фарфору та переглянули репродукції відомих майстрів різного часу.

Поїздка до планетарію

03 грудня 2016 року учні ДНЗ «Харківський ПЛБТ», які мешкають в гуртожитку,  разом з вихователем Дейнека Я.В. відвідали планетарій. Неймовірно цікавим для відпочинку та пізнавальної екскурсії є планетарій. А у Харкові – один із найбільших в Україні. Доторкнутися до зірок та побачити  всесвіт у великому масштабі можна саме тут! Таке дійство можна собі лише уявляти, а ще краще побачити – акторами виступають комети, зірки, Сонце, планети та гігантські галактики! А наші учні стали свідками цього шоу, і залишилися задоволені.

Наше дозвілля

22 листопада 2016 року,  учні  ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відвідали кінотеатр «Київ», де переглянули фільм технофентезі «Доктор Стрендж»  у форматі 3D. Фільм про нейрохірурга, який  виконував найважчі операції та був закоханий у свою роботу.

Візит до театру

19 листопада 2016 року учні ДНЗ « Харківський  ПЛБТ» відвідали Харківський  державний академічний російський драматичний театр імені О.С.Пушкіна. Разом з вихователем Дейнеко Я.В.  мали можливість побачити спектакль «Аморальна комедія»  по Д. Прістлі. Спектакль у 2-х дійствах, 4-х картинах.

Екскурсія до музею природи

  17 листопада 2016 року учні групи О-2 та 2О-3 ДНЗ «Харківський ПЛБТ» разом з майстром Засядько О. Л. відвідали музей Природи при ХНУ ім. В.Н.Каразіна. Музей природи Харківського національного університету – великий науково-просвітницький і навчальний центр України тут можна побачити представників тваринного світу усіх континентів Землі: антарктичних тюленів і пінгвінів, австралійського качкодзьоба і єхидни, антилоп і хижаків Африки, рідкісних папуг і маленьких колібрі з Південної Америки, азіатських слонів і великих пітонів. Цікава колекція викопної фауни Харківщини – черепа і фрагменти кістяків мамонта, шерстистого носорога, туру. Унікальною знахідкою стали залишки скелета Плезозавра, знайдені в Ізюмі Харківської області. Харківський музей природи займає площу близько 4 тис. кв.м. Його наукові фонди налічують понад 250 тисяч експонатів з усього миру. В ньому  представлена найбільша в Україні колекція птахів. Частина її куплена університетом у одного з колекціонерів в Полтавській області.

Фестиваль «Ми майбутнє твоє, Україно!»

10 листопада 2016 року на базі Української інженерно-педагогічної академії  відбувся фестиваль «Ми майбутнє твоє, Украіно!», в якому приймали участь колективи художньої самодіяльності  навчальних закладів  ПТНЗ  Харківської області. Танцювальний колектив  ДНЗ «Харківського  ПЛБТ»  “Total  answer Dance” прийняв участь у фестивалі, представивши композицію “Ніч, яка місячна, зоряна, ясная”. Учні отримали масу позитивних емоцій та нових вражень.

Поїздка до екопарку

10 листопада 2016 року учні груп О-2, 2О-3, 2Ш-1, МЕ-13 разом з майстрами  в/н  Засядько О.Л. та Козиренко В.Б., не дивлячись на примхи осені, з задоволенням відвідали екопарк Фельдмана, на території якого знаходиться Регіональний ландшафтний парк, причаровуючий своєю мальовничою красою та різноманітністю тваринного світу.

Ботанічний сад

08 листопада 2016 року учні групи О-2 разом з майстром виробничого навчання Засядько О. Л. відвідали Харківський Ботанічний сад. Екскурсовод  цікаво розповіла та показала учням різні види екзотичних рослин ,які завезені з різних куточків світу. Діти отримали багато корисної та цікавої інформації.

Концерт  Є.Літвінковича

09 листопада 2016 року  учні  ДНЗ  «Харківський ПЛБТ» мали унікальну можливість  відвідати  сольний концерт білоруського співака , автора та виконавця, фіналіста шоу «Україна  має талант 4» 2012 року  та супер-фіналіста  шоу «Х-фактор 3» 2013 року –  Євге́на  Літвінковича. Кожна зустріч співака зі своїми шанувальниками – це не просто концерт. Це  душевна розмова з глядачем. Концерт  тривав близько двох годин. Всі  були в захваті  від дратвового виконання пісень.

Звітній концерт

15 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» пройшов звітний концерт художньої самодіяльності в рамках огляду-конкурсу художньої самодіяльності закладів професійної освіти Харківської області «Народжені вільними».

Концертна програма була цікавою, просякнута щирим патріотизмом, пов’язана з подіями в зоні АТО на сході України. Кожен виступ супроводжувався фото і відеоматеріалами, які були переконливою ілюстрацією того, що намагалися донести учасники заходу.

День відкритих дверей «Моя майбутня професія»

10 березня 2016 року в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся День відкритих дверей «Моя майбутня професія» при сприянні: базового підприємства АТ «Трест «Житлобут-1», Управління освіти Адміністрації Фрунзенського району Харківського Міської Ради; Компанії «Caparol» та Міського центру зайнятості.  На заході були присутні випускники 9, 11 класів та вчителі шкіл Фрунзенського, Комінтернівського, Орджонікідзевського (Індустріального) районів. Для гостей свята відбувся концерт художньої самодіяльності. Були проведені майстер-класи з  нанесення рідких шпалер; нанесення штукатурки та з перукарського мистецтва. Усі бажаючі мали можливість пройти тестування щодо вибору майбутньої професії.

 

Щоб своє майбутнє збудувати

Треба в будівельники іти.

Для навчання наш ліцей обрати –

Завтра стати обраним в житті!

Похід до кінотеатру

 12 лютого 2016 року адміністрація ліцею зробила подарунок до Дня Святого Валентина лідерам учнівського самоврядування. Учні подивились цікавий фільм у кінотеатрі «Київ».