КОНКУРСИ

04.02.2020 р. відбувся конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ « РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості».

Конкурс складався з двох частин: теоретичної та практичної.

Теоретична частина складалась з тестових завдань, які передбачають перевірку професійно – теоретичних знань з професії Маляр

Практична частина відповідала вимогам 4 розряду з професії Маляр, та передбачала завдання на виконання опорядження поверхонь трафаретами фірми ТзОВ «Снєжка-Україна» на раніше підготовленій, пофарбованій поверхні

 

 

 

25.02.2020 р. конкурс фахової майстерності серед здобувачів освіти ДНЗ « Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості»

   25 лютого  2020 року в Державному навчальному закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» пройшов  конкурс фахової майстерності серед учнів центру з професії «Маляр»

    Метою заходу було виявлення обдарованих учнів та підвищення рівня  професійної майстерності. Конкурс проводився в два етапи – теоретична та практична частини.     Теоретична частина передбачала перевірку професійно-теоретичних знань  з предметів професійно-теоретичної підготовки  та включала виконання тестових завдань.

  Практичне завдання  передбачало виконання поліпшеного фарбування поверхонь водоемульсійними сумішами ТзОВ «Снєжка-Україна»