Бібліотека

Ми раді вас вітати  на

нашій бібліотечній

сторінці!

Бібліотека відкрита для кожного читача.

Бібліотека надає вільний доступ до книги та

інформації, для набуття знань,

духовного збагачення,

для відпочинку та розваги.

До ваших послуг:

 • Літературні виставки, масові заходи
 • Тематичні картотеки
 • Періодичні видання
 • Понад  15 тисяч книжкових видань

Бібліотека центру працює в багатьох напрямках

 • Бібліотечно–інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу шляхом повного, якісного і оперативного обслуговування всіх категорій користувачів бібліотеки;
 • Сприяння підвищенню професійної майстерності вчителів, практичних психологів, соціальних педагогів шляхом популяризації психолого–педагогічної літератури та повноти задоволення їхніх фахових потреб;
 • Участь у підготовці класних годин та позаурочних заходів у відповідності до плану навчально–виховної роботи центру;
 • Формування інформаційної культури користувачів;
 • Проведення індивідуальної виховної роботи з учнями;
 • Сприяння вихованню грамотної, морально-досконалої особистості, свідомої свого громадського обов’язку, відкритої до інтелектуального творчого розвитку;
 • Оперативне забезпечення педагогів інформацією.

 

Чекаємо на Вас:

щодня з 8.00 – до 16.00

Суб., нед, – вихідні


Аудиобиблиотека

Онлайн библиотека

ТОП-5 книг української

“Як читати? Чому читати?”- інтерактивний захід

Книжкова виставка – інсталяція «Небесна сотня білих журавлів»

Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. До цієї дати бібліотека ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» презентувала виставку – інсталяцію «Небесна сотня білих журавлів». У документальних та художніх виданнях, представлених на виставці, подано огляд подій, що відбувалися в Україні в листопаді 2013 – лютому 2014 років. Здобувачі освіти мали можливість доторкнутись до експонатів, подумки перенеслись в ті лютневі дні.

Виставку організовано заради того, аби пам’ять про величезну самопожертву Героїв Небесної Сотні назавжди залишалась в наших серцях. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати нашу бібліотеку та ознайомитися з матеріалами книжкової виставки.

Екскурсія  до Харківської державної наукової бібліотеки ім. Г.  Короленка.

17 вересня 2021 року учні групи МГШМ – 12 ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» завітали до Харківської державної наукової бібліотеки ім. Г. Короленка. Під час екскурсії учні дізналися як стати читачем бібліотеки, завітали до зали каталогів бібліотеки, де їм розказали про основні правила роботи з каталогом, розповіли про багатий книжковий фонд бібліотеки. Ознайомили з комп’ютерним відділом. У довідково-бібліографічному відділі розповіли про тематичний підбір матеріалу, правила оформлення літератури, про можливості електронних зв’язків з іншими бібліотеками, дистанційний доступ до їх ресурсів.

Підлітки були щиро вдячні за надзвичайно цікаву, змістовну, пізнавальну екскурсію!

Нагородження учасників Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка»

12 березня 2021 року в Центральній дитячий бібліотеці Немишлянського району відбулося нагородження учасників Міжнародного літературного марафону «Моя Леся Українка». Учениця групи 2О-3 Малакей Алла та бібліотекар Данилова Н.Ю. отримали почесні дипломи та пам’ятні подарунки.

Краєзнавчий квест у місті «Знайомтесь- Харків!»

31 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбувся краєзнавчий квест «Знайомтесь – Харків!». Команди по 4-5 чоловік з різних груп вийшли на  старт, щоб позмагатися між собою та дізнатися багато нового про місто в якому вони живуть та навчаються. Було 18 загадок про місця-точки, яких треба було дістатись, більше 17фотозавдань, треба було взяти інтерв’ю у перехожих, читати вірш на альтанці «Дзеркальний струмінь», та купа ще різного та цікавого. Наш маршрут був аж 8 км від Молодіжного парку до скверу «Стрілка», це якщо б розгадали всі загадки на старті і пішли ідеальним шляхом, та були команди, які пройшли і 10-12 км., бо доводилося вертатися назад.

Хороша атмосфера, нові знання, активний відпочинок, приємне спілкування, позитивні та незабутні враження – ось що приніс нам цей квест!

Флешмоб до Всеукраїнського дня бібліотек

 25 вересня учні  нашого ліцею прийняли участь у флешмобі #ЧИТАТИМОДНО. Цей соціально-культурний захід був приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек ,що відзначається 30 вересня. Мета акції – привернути увагу молоді до бібліотеки як унікального інформаційно-освітнього закладу.

        Читати книги не тільки корисно, а й завжди модно!

Віртуальна виставка« Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського»

28 вересня 2018 року освітяни України та інших країн святкуватимуть 100-річчя від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, письменника, публіциста, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З цієї нагоди  бібліотекою  ДНЗ « Харківський ліцей будівельних технологій» була створена віртуальна виставка  «Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського».    Гуманістична, етична, національна спрямованість творчості В. Сухомлинського надали їй загальнолюдського й загальнопедагогічного звучання. Його книги видані 53-ма мовами загальним тиражем майже 15 млн примірників, а праця «Серце віддаю дітям» перекладена 30-ма мовами світу і вже витримала 54 видання.   Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з  виставкою.

 

Результати вибору підручників для 11 класу

План роботи бібілотеки на 2020-2021 н.р.

ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ на 2018-2019 н.р.

План роботи бібліотеки на 2017-2018 н. р

Довідник бібліотекаря ПТНЗ.скачать