Бібліотека

Б і б л і о т е к а ,   д е   к н и ж о к   б а г а т о   т и с я ч …
Читальний в ній – великий світлий – зал:
П р о е к т   д и п л о м н и й   т у т   с п о к і й н о   т и   н а п и ш е ш …
Газету почитаєш і журнал.

    Бібліотека ліцею існує з дня заснування навчального закладу.

І є інформаційним центром забезпечення учнівського та педагогічного колективів необхідною інформацією, тому її основними завданнями є: виховання в учнів інформаційної культури, надання інформаційно-методичної допомоги керівникам та викладачам ліцею в організації навчально-виховного процесу, надання інформаційно-методичної допомоги учням в оволодінні основами наук та професійними знаннями, формування учнів основ інформаційної культури.
 176_s
 Фонд бібліотеки налічує 17495 примірників літератури; користування підручниками, довідковою літературою, навчально-методичною, професійною літературою, а також періодичними виданнями – безкоштовне.
Бібліотека має читальну залу на 12 посадових місць, де учні знайомляться з новинками літератури, періодичними виданнями, отримують кваліфіковану допомогу за всіма галузями.
В бібліотеці проводяться тематичні виставки до святкових і пам’ятних дат, виставки новинок професійної літератури; перегляд відеофільмів навчального та виховного характеру.
Щорічно для учнів та педагогічних працівників проводиться підписка на періодичні видання з урахуванням їх побажань та потреб на загальну суму 14000 грн.


Аудиобиблиотека

Онлайн библиотека

ТОП-5 книг української

Краєзнавчий квест у місті «Знайомтесь- Харків!»

31 жовтня 2018 року в ДНЗ «Харківський ПЛБТ» відбувся краєзнавчий квест «Знайомтесь – Харків!». Команди по 4-5 чоловік з різних груп вийшли на  старт, щоб позмагатися між собою та дізнатися багато нового про місто в якому вони живуть та навчаються. Було 18 загадок про місця-точки, яких треба було дістатись, більше 17фотозавдань, треба було взяти інтерв’ю у перехожих, читати вірш на альтанці «Дзеркальний струмінь», та купа ще різного та цікавого. Наш маршрут був аж 8 км від Молодіжного парку до скверу «Стрілка», це якщо б розгадали всі загадки на старті і пішли ідеальним шляхом, та були команди, які пройшли і 10-12 км., бо доводилося вертатися назад.

Хороша атмосфера, нові знання, активний відпочинок, приємне спілкування, позитивні та незабутні враження – ось що приніс нам цей квест!

Флешмоб до Всеукраїнського дня бібліотек

 25 вересня учні  нашого ліцею прийняли участь у флешмобі #ЧИТАТИМОДНО. Цей соціально-культурний захід був приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек ,що відзначається 30 вересня. Мета акції – привернути увагу молоді до бібліотеки як унікального інформаційно-освітнього закладу.

        Читати книги не тільки корисно, а й завжди модно!

Віртуальна виставка« Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського»

28 вересня 2018 року освітяни України та інших країн святкуватимуть 100-річчя від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, письменника, публіциста, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. З цієї нагоди  бібліотекою  ДНЗ « Харківський ліцей будівельних технологій» була створена віртуальна виставка  «Літературна спадщина гуманіста, мислителя та педагога Василя Сухомлинського».    Гуманістична, етична, національна спрямованість творчості В. Сухомлинського надали їй загальнолюдського й загальнопедагогічного звучання. Його книги видані 53-ма мовами загальним тиражем майже 15 млн примірників, а праця «Серце віддаю дітям» перекладена 30-ма мовами світу і вже витримала 54 видання.   Запрошуємо усіх бажаючих ознайомитись з  виставкою.

 

Результати вибору підручників для 11 класу

ПЛАН РОБОТИ БІБЛІОТЕКИ на 2018-2019 н.р.

План роботи бібліотеки на 2017-2018 н. р

Довідник бібліотекаря ПТНЗ.скачать