Контроль виробничого навчання учнів

Контроль  виробничого навчання

групи Езв-32

Продовжуємо працювати в напрямку енергоефективності та енергозбереження.

23 квітня  2024 р.  адміністрація ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» в особі  заступника директора з ВР Королович О.І, та старшого майстра Козиренко В.Б, з метою контролю проведення якості уроків виробничого навчання з впровадження енергоефективних технологій, відвідали заняття в групі Езв-32 (майстер в/н Демяник О.М.) за частковою кваліфікацією/додатковою компетентністю «Спеціаліст з монтажу теплових насосів». Навчання відбувається в межах проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується DeutscheGesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO). На уроці були розглянуті технології Встановлення теплового насосу «повітря-вода» з використанням різноманітних веб-ресурсів, інтерактивних технологій та онлайн платформ. Відбулася активна дискусія по обговоренню відеоролику на тему «Технологічний процес встановлення теплового насосу, допуски та відхилення».

Контроль  виробничого навчання

групи Ас-13

22 квітня 2024року під час контролю проведення уроків в/н, адміністрація ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» в особі  заступника директора з ВР Королович О.І, старшого майстра Козиренко В.Б  відвідали урок виробничого навчання в групі Ас-13 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер в/н Кітіціна К.В.), який проводився з елементами дистанційного навчання в синхронному та ассинхронному режимі. На етапі вступного інструктажу були використані презентація, відеоролик професійного спрямування відповідно теми уроку, інтерактивна гра Каhoot-  для  закріплення  і самоконтролю засвоєння матеріалу.  

Здобувачі освіти активно приймали участь у грі та в обговоренні відеоролика. Атмосфера протягом уроку була невимушена та доброзичлива.

 

Працюємо над активним впровадженням різноманітних  веб ресурсів та онлайн  платформ для якісного проведення уроків з елементами дистанційного навчання.

 

Контроль  виробничого навчання

групи П-34

23 лютого 2024 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали підсумковий урок виробничого навчання в групі П-34 з професії «Перукар (перукар- модельєр)», майстер в/н Сінельнікова І.Ф. під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Хімічна завивка на бігуді прогресивними способами». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань)  в ассинхронному режимі. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані презентація, відеоролик. Атмосфера  протягом всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти.

 

Контроль  виробничого навчання

групи О-2

22 лютого 2024 року заступник директора з виробничої роботи ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І. , старший майстер  Козиренко В.Б. відвідали   урок виробничого навчання в спеціальній групі О-2 з професії «Озеленювач», де навчаються здобувачі освіти з особливими освітніми потребами. Тема уроку виробничого навчання: «Сортування різноманітних вантажів». Урок був проведений майстром в/н Засядько О.Л. на  високому рівні. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані: презентація, яка була створена за допомогою онлайн платформи графічного дизайну Canva, відеоролик професійного спрямування , інтерактивні ігри які  створені завдяки  онлайн сервісу  Worldwall та віртуальної дошки Linoit ,  особистий показ трудових прийомів майстром виробничого навчання. Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок дружнього спілкування, здобувачі активно приймали участь у грі, давали відповіді на запитання.

Контроль  виробничого навчання

групи Е-31

19 лютого 2024 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі Е-31 з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» (майстер в/н Муханова О.В. ) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Підключення блоку акумуляторних батарей». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань)  в ассинхронному режимі. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані презентація, відеоролик. Атмосфера  протягом всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок  спілкування, здобувачі активно  давали відповіді на запитання.

Контроль  виробничого навчання

групи СМГШМ-22

 

15 лютого 24 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі СМГШМ-22 з професії «Штукатур» (майстер в/н Кіяшко О.М. ) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Ремонт пошкоджень простої штукатурки». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань)  в ассинхронному режимі. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані презентація, відеоролик. Атмосфера  протягом всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок  спілкування, здобувачі активно  давали відповіді на запитання.

 

Контроль  виробничого навчання
групи О-2

26 січня 2024 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б відвідали урок виробничого навчання  в спеціальній групі О-2 з професії «Озеленювач». Тема уроку виробничого навчання «Прополювання дерев», протягом якого здобувачі продовжували набувати професійну компетентність: ОЗ-2(1-2).3.2. Декоративний розсадник, догляд за рослинами в ньому. Урок був проведений майстром в/н Засядько О.Л. на високому рівні. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані презентація, відеоролик, інтерактивна гра та особистий показ трудових прийомів майстром виробничого навчання. Атмосфера протягом всього уроку була дружелюбна, здобувачі освіти активно відповідали на запитання, з задоволенням приймали участь у інтерактивній грі.

Контроль  виробничого навчання групи ТУас

03 листопада 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі ТУас з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер в/н Штиб О.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Підключення гідравлічних схем при встановленні
теплонасосних систем» при опануванні програми «Спеціаліст з монтажу теплових насосів» для отримання часткової кваліфікаціі/ додаткових компетентностей у рамках проекту « Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні», який проходив в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проекту «Просування енергоефективності та імплантації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», що реалізується в Україні за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за
дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії Energy Efficiency and Climate Projects . Атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок спілкування та обговорення питань.

    Контроль  виробничого навчання  групи М-6

02 листопада 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі М-6 з професії Муляр (майстер в/н Машталір Н.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Кладка шлакобетона». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі з використанням елементів технологій дистанційного навчання: презентаціі та відеоролика. Поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) проходив в ассинхронному режимі, протягом якого здобувачі освіти відпрацьовували навички-складаючи ІТК. Рівень активності здобувачів освіти  в процесі роботи був на достатньому рівні

Контроль  виробничого навчання групи О-2

27 жовтня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б відвідали урок виробничого навчання  в спеціальній групі О-2 з професії «Озеленювач», де навчаються здобувачі освіти з особливими освітніми потребами. Урок був проведений майстром в/н Засядько О.Л. на високому рівні. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані презентація, відеоролик, інтерактивна гра та
особистий показ трудових прийомів майстром виробничого навчання. Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок дружнього спілкування,  здобувачі активно приймали участь у грі, давали відповіді на запитання.

 

Контроль  виробничого навчання групи  С-4

24 жовтня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі С-4 з професії «Столяр» (майстер в/н Кашанський С.А.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Прийоми розмітки деталей та свердління електродрилю». Вступний інструктаж проводився в синхронному
режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль  виробничого навчання групи Е-11

23 жовтня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технолог ій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі Е-11 з професії «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» (майстер в/н Карафєтов В.І.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку ««Користування зварювальним устаткуванням, що застосовується під час електромонтажних робіт»». Вступний інструктаж проводився в
синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль  виробничого навчання групи Ас-23

20 жовтня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі Ас-23 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер в/н Кітіціна К.В.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Щоденне технічне обслуговування автомобілів». Урок проводився з
елементами технологій дистанційного навчання, де були використані презентація, відеоролік- особистий показ трудових прийомів майстром виробничого навчання, інтерактивна гра та різнорівневі завдання. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль  виробничої практики групи СМГШМ-22

19 жовтня2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б відвідали урок виробничої практики в групі СМГШМ-22 з професії «Столяр- будівельний» (майстер в/н Кіяшко О.О.) Виробнича практика проводилась в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Під час виконання виробничих завдань здобувачі освіти
виконували роботи відповідно детальної програми.

Урок  виробничого навчання групи П-34

17 жовтня 2023 року заступник директора з виробничої роботи Королович О.І. та старший майстер Козиренко В.Б. відвідали урок виробничого навчання в групі П – 34 з професії «Перукар (Перукар-модельєр)». Урок був проведений майстром в/н Сінельниковою І.Ф. на високому рівні. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані презентація, відеоролик, інтерактивна гра, особистий показ трудових прийомів майстром виробничого навчання та різнорівневі завдання. Стимулювання учнів до процесу уроку відбулося на етапі актуалізації пройденого матеріалу за рахунок використання гри за допомогою веб-ресурсу Wordwall. Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок дружнього спілкування, здобувачі активно приймали участь у грі, давали відповіді на запитання.

Контроль  виробничого навчання групи М-6 

18 жовтня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі М-6 з професії «Муляр» (майстер в/н Машталір Н.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Кладка кутів за багаторядною системою перев’язки швів». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль  виробничого навчання групи ТУас

12 жовтня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі ТУас з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер в/н Штиб О.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Види джерел роботи теплових насосів. Планування прокладання трубопровідної системи теплового насосу» при опануванні програми «Спеціаліст з монтажу теплових насосів» для отримання часткової кваліфікаціі/ додаткових компетентностей у рамках проекту « Професійне навчання з питань енергоефективності в Україні», який проходив в рамках компоненту «Професійні кваліфікації» проекту «Просування енергоефективності та імплантації Директиви ЄС з енергоефективності в
Україні», що реалізується в Україні за підтримки Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії Energy Efficiency and Climate Projects . Атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок спілкування та обговорення питань.

 

Контроль  виробничого навчання групи Езв-32

10 жовтня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі Езв-32 з професії «Електрогазозварник» (майстер в/н Демяник О.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Газове зварювання та наплавлення. Механізоване зварювання в середовищі захисних
газів». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль  виробничого навчання групи 2ШМ-5

18 вересня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі 2ШМ-5 з професії «Лицювальник плиточник» (майстер в/н Попроцька Н.Ю.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Настилання підлоги прямими рядами». Вступний інструктаж проводився в
синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в асинхронному режимі.

Урок  виробничого навчання  групи 2О-3

 11 вересня 20233 року заступник  директора з виробничої роботи ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І. відвідала урок виробничого навчання  в спеціальній групі 2О-3 з професії «Озеленювач», де навчаються здобувачі освіти з особливими освітніми потребами, Урок був проведений майстром в/н Засядько О.Л. на високому рівні. На уроці з елементами технологій дистанційного навчання були використані презентація, відеоролик, інтерактивна гра та особистий показ трудових прийомів майстром виробничого навчання.. Психологічна атмосфера на протязі всього уроку була невимушена, спостерігався зв’язок між майстром та здобувачами освіти за рахунок дружнього спілкування,  здобувачі активно приймали участь у грі, давали відповіді на запитання.

 

Контроль  виробничого навчання групи Е-21

07 лютого 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідала урок виробничого навчання в групі Е-21 з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» (майстер в/н Карафетов В.І.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми: « Виконання підключення  провідників до апаратів та приладів».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі з практичним показом технологічного процесу майстром в/н, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль  виробничого навчання групи Езв-22

16 січня 2023 року заступник директора з ВР Королович О.І. ,старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі Езв-22 з професії «Електрогазозварник» (майстер в/н Штиб О.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Проведення ремонту захисних засобів зварювального кабелю». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в асинхронному режимі.

Контроль  виробничого навчання групи П-24

26 грудня 2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідали урок виробничого навчання в групі П-24 з професії «Перукар ( перукар- модельєр)» (майстер в/н Сінельнікова І.Ф.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Жіноча стрижка «Асиметрична».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

 

Контроль  виробничого навчання групи О-3

23 грудня 2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідали урок виробничого навчання в групі О-3 з професії «Озеленювач» (майстер в/н Засядько О.Л.). Урок з теми «Наладка, гостріння і правка секаторів, сучкорізів»  проходив в групі здобувачів освіти з особливими освітніми потребами.

Вступний інструктаж проводився з використанням ігрових технологій та показом трудових прийомів майстром в/н в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль  виробничого навчання групи Е-21

23 грудня 2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідали урок виробничого навчання в групі Е-21 з професії «Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж» (майстер в/н Карафєтов В.І.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «З’єднання жил проводів та кабелів різними методами».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль  виробничого навчання групи О-2

23 грудня 2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідали урок виробничого навчання в групі О-2 з професії «Озеленювач» (майстер в/н Никоненко Т.В.). Урок з теми «Наладка, гостріння і правка ножів і пилок» проходив в групі здобувачів освіти з особливими освітніми потребами. Вступний інструктаж проводився з використанням ігрових технологій та показом трудових прийомів майстром в/н в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль виробничого навчання групи Езв-02
14.12. 2022 року  заступник директора з ВР Королович О.І. ,старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою  перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу   відвідали урок виробничого навчання в групі Езв-02 з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» (майстер в/н Демяник  О.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Регулювання сили зварювального струму вручну та дистанційно. Зварювання стикових та кутових швів».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль виробничої практики групи Е-01

06.12.2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б відвідали урок виробничої практики в групі Е-01 з професії «Електромонтажник силових мереж та електроустаткування» (майстер в/н Муханова О.В.) Виробнича практика проводилась в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Під час виконання виробничих завдань здобувачі освіти виконували роботи відповідно детальної програми.

Контроль виробничого навчання групи 2О-3

21.11.2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу відвідала урок виробничого навчання в групі 2О-3 з професії «Озеленювач» (майстер в/н Редько О.В.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Відбирання насінників однорічних квіткових рослин». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль виробничого навчання групи ТУас

21.11.2022 року заступник директора з ВР ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу   відвідала урок виробничого навчання в групі ТУас з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер в/н Жорник Ю.А.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Виконання робіт з розбирання окремих простих складових одиниць та агрегатів автомобілів».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль виробничої практики групи 2М-2

10.11. 2022 року заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідали урок  виробничої практики у навчальній групі 2М-2 (майстер виробничого навчання Павленко С.А.)  з професії «Маляр». Виробнича практика проводилась в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Під час виконання виробничих завдань здобувачі освіти виконували роботи відповідно детальної програми.

Контроль виробничого навчання групи О-2

27.10.2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості». з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу відвідала урок виробничого навчання в групі О-2з професії «Озеленювач» (майстер в/н Никоненко Т.В.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Готування грунтосумішів для вирощування декоративних рослин». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль виробничого навчання групи Ас-13

26.10.2022 року заступник директора з НВР Кісь С.П., заступник директора з ВР Королович О.І, методист Ніколаєва Н.С., старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного   інструктажу   відвідали урок виробничого навчання в групі Ас-13 з професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер в/н Кітіціна К.В.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Виконання операцій щоденного технічного обслуговування». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль виробничого навчання групи 2О-3

24.10.2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі 2О-3 з професії «Озеленювач» (майстер в/н Редько О.В.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Пророщування бульбоцибулинних рослин». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль виробничого навчання групи П-34

18.10.2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного  інструктажу   відвідали урок виробничого навчання в групі П-34 з професії «Перукар ( перукар- модельєр)» (майстер в/н Шрамова К.Є.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Виконання прямих хвиль волосся».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль виробничого навчання групи О-3

19.10.2022 року заступник директора з ВР Королович О.І, старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу відвідали урок виробничого навчання в групі О-3 з професії «Озеленювач» (майстер в/н Засядько О.Л.) під час формування вмінь та навичок здобувачами освіти з теми уроку «Розпізнавання складу ґрунту в польових умовах». Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль виробничого навчання групи Ас-03

13.10.2022 року заступник директора з ВР ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу   відвідала урок виробничого навчання в групі Ас-03<strong> </strong>з професії «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах. Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів» (майстер в/н Жорник Ю.А.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Виконання робіт зі складання та розбирання автомобілів».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

 

Контроль  виробничої практики групи П-24

05.10. 2022 року старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала урок  виробничої практики у навчальній групі П-24 (майстер виробничого навчання Сінельнікова І.Ф.)  з професії «Перукар». Виробнича практика проводилась в режимі онлайн. Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі. Під час виконання виробничих завдань здобувачі освіти виконували роботи відповідно детальної програми.

Контроль виробничого навчання групи Езв-22

3.10. 2022 року  старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою  перевірки організації, змісту та методики проведення вступного інструктажу   відвідала урок виробничого навчання в групі Езв-22<strong> </strong>з професії «Електрогазозварник» (майстер в/н Штиб О.М.) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти з теми уроку «Технологія механізованого зварювання в середовищі захисних газів».  Вступний інструктаж проводився в синхронному режимі, а поточний інструктаж (самостійне відпрацювання завдань) в ассинхронному режимі.

Контроль  виробничого навчання групи Ас-03

25.01.2022р. заступник директора з ВР   ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Королович О.І   з метою перевірки організації, змісту та методики проведення  поточного інструктажу,  матеріально-технічного забезпечення уроку відвідали навчальну групу Ас-03  професія: Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів (майстер в/н  Єлізов Андрій Володимирович) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти, які виконували завдання відповідно теми уроку: Розборка, зборка двигуна автомобіля Москвіч, автомобіля ВАЗ; розборка, зборка коробки передач автомобіля ГАЗ 52, автомобіля ВАЗ, автомобіля ГАЗ 24.

Контроль  виробничого навчання групи Е-11

25.01.2022р. заступник директора з ВР Королович О.І., старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу,  матеріально-технічного забезпечення уроку відвідали навчальну групу Е-11  професія:  Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж (майстер в/н  Кузнецов Едуард Сергійович) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти, які виконували завдання відповідно теми уроку: Виконання монтажу світильників.

Контроль  виробничого навчання групи Е-11

27.01.2022 р.  старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу,  матеріально-технічного забезпечення уроку відвідали навчальну групу Езв-12  професія:  Електрогазозварник (майстер в/н  Шекула Олександр Миколайович) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти, які виконували завдання відповідно теми уроку: Ручне дугове зварювання і наплавлення в нижньому положенні шва.

Контроль  виробничої практики групи МШ-23

26 січня  2022 року старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала навчальну групу МШ-23 (майстер виробничого навчання Введенська Л.І.) на робочих місцях АТ «Трест-Житлобуд-1», з професії муляр. Під час виконання виробничих завдань здобувачі освіти виконували роботи відповідно освітньої програми.

Контроль  виробничої практики групи ШМ-5

16 грудня  2021 року старший майстер  ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала навчальну групу ШМ-5 (майстер виробничого навчання Попроцька Н.Ю.) на робочих місцях АТ «Трест Житлобуд-1», з професії штукатур. Під час виконання виробничих завдань здобувачі освіти виконували роботи відповідно освітньої програми.

Контроль  виробничого навчання

групи Туел

11жовтня 2021року старший майстер ДНЗ «РЦПО  інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу,  матеріально-технічного забезпечення уроку відвідала навчальну групу Туел  професія: Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж (майстер в/н Муханова Ольга Вікторовна) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти, які виконували завдання відповідно теми уроку: Виконання монтажу простих електричних схем

Контроль  виробничого навчання

групи Ас-93

23 вересня 2021року старший майстер ДНЗ «РЦПО інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. з метою перевірки організації, змісту та методики проведення вступного та поточного інструктажу,  матеріально-технічного забезпечення уроку відвідала навчальну групу Ас-93  професія:  Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів  (майстер в/н  Єлізов Андрій Володимирович) під час формування вмінь та навичок  здобувачами освіти, які виконували завдання відповідно теми уроку: Виконання роботи зі складання та розбирання автомобілів.

Контроль  виробничої практики

групи Езв-02

03 грудня  2021 року старший майстер  Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала навчальну групу Езв-02 (майстер виробничого навчання Демяник О.М.) на робочих місцях ПП «Комунбудсервіс» (школа зварників) під час виконання виробничих завдань: зварювання металевих  частин  огорожі.

Контроль  виробничої практики

групи Ас-93

  02 грудня  2021 року старший майстер  Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала навчальну групу Ас-93 (майстер виробничого навчання Єлізов А.В.) на робочих місцях ТОВ « СУГ-Преміум» під час виконання виробничих завдань: заміна мастила у двигуні автомобіля, зняття повітряного фільтра, перевірка резонатора на автомобілях.

Контроль  виробничого навчання групи М-2

27 жовтня 2021 р. старший майстер  Державного навчального закладу «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала навчальну групу М-2 (майстер виробничого навчання Павленко С.А.) на робочих місцях базового підприємства АТ «Трест Житлобуд-1», де здобувачі освіти  з особливими освітніми потребами   виконували виробничі завдання згідно навчальної програми.

Контроль виробничої практики  групи ТУел

18 лютого 2021 року старший майстер Державного навчального закладу «Регіональний  центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» Козиренко В.Б. відвідала навчальну групу ТУел (майстер виробничого навчання Муханова О.В.) на робочих місцях Приватного акціонерного товариства «ЗАВОД ПІВДЕНКАБЕЛЬ» під час виконання виробничих завдань.

АРХІВ

[:]