20 лютого 2015 року на підставі робочого навчального плану та Державних стандартів професійно-технічної освіти пройшов випуск групи 2ШМ-6 за професією «Штукатур,лицювальник-плиточник,маляр»
Захист дипломних робіт
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
20 лютого 2015 року на підставі робочого навчального плану та Державних стандартів професійно-технічної освіти пройшов випуск групи 2ШМ-6 за професією «Штукатур,лицювальник-плиточник,маляр»