02 березня з метою військово-патріотичного виховання в рамках співпраці з громадською організацією учні ліцею мали змогу постріляти з макетів АК-74 та АКМ у тирі нашого учбового закладу.
Військово-патріотичне виховання у ліцеї
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
02 березня з метою військово-патріотичного виховання в рамках співпраці з громадською організацією учні ліцею мали змогу постріляти з макетів АК-74 та АКМ у тирі нашого учбового закладу.