2 лютого 2015 року відбулося засідання методичної комісії викладачів суспільно-гуманітарної підготовки, голова МК Друшиц С.В. На засіданні МК обговорювалися питання участі в обласному огляді дидактичних матеріалів «Організація самостійної навчально-пізнавальної діяльності учнів та розвиток їх творчих здібностей»; огляд методичних розробок; матеріалів предметних тижнів; матеріали виступів колег на обласній січневої конференції. Звітування викладачів з моніторингу якості навчання, аналізу успішності учнів.
Засідання методичної комісії
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)