27 листопада на базі ВПУ№6 пройшли обласні змагання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з міні-футболу. Учні ліцею прийняли участь у змаганнях та захистили честь навчального закладу.
Змагання закладів з міні-футболу
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
27 листопада на базі ВПУ№6 пройшли обласні змагання серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з міні-футболу. Учні ліцею прийняли участь у змаганнях та захистили честь навчального закладу.