Моніторинговий візит

На цьому тижні з дводенним візитом Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» м. Харкова відвідали експерти Проекту № 81298093 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів П(ПТ)О у рамках розроблених курсів енергоефективності. 2.0» #GIZ_ENEFEDU2.0, який реалізується Благодійним фондом Людина / Charity fund Human за підтримки Міністерства освіти і науки України та фінансується урядом Німеччини за технічної підтримки GIZ в рамках програми «Просування енергоефективності та впровадження Директиви ЄС з енергоефективності в Україні» Energy Efficiency and Climate ProjectsКатерина МИРОШНИЧЕНКО та Микола ГАКМАН.

🟦В рамках цього візиту гості

🔺ознайомилися з роботами здобувачів освіти за принципом Learning by Doing додаткових компетенцій/часткових кваліфікацій «Монтажник віконних та дверних конструкцій», «Передові системи термомодернізації будівель і споруд»

🔺відвідали практичну діяльність здобувачів освіти з напрямків «Спеціаліст з монтажу плоских покрівель», «Встановлення сонячних фотоелектричних систем»

🔺відвідали тренінг з підприємницької діяльності для здобувачів освіти та слухачів «Як побудувати власну справу», який провела сертифікований викладач з підприємницької діяльності ШЕКУЛА Олена.

🔺Заключним етапом візиту було урочисте вручення сертифікатів 84 здобувачам освіти експертом Проекту Катериною МИРОШНИЧЕНКО та заступником директора Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – начальником управління науки вищої, професійної освіти та кадрового забезпечення Андрієм ВАСИЛЬЄВИМ

 

#GIZ_ENEFEDU2.0

#енергоефективність_в_Україні

#енергоефективний_освітній_заклад

#енергоефективність_та_термомодернізація

 

Детальніше про проєкт:

Сайт: https://enefedu.human.org.ua/

Сайт: https://human.org.ua/

Фейсбук: https://www.facebook.com/humanfund

Інстаграм: https://www.instagram.com/charity_fund_human/

Лінкедін: https://www.linkedin.com/company/36986631/admin/