Навчання часткової кваліфікації «Монтаж столярно-будівельних виробів»

4 лютого 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» 12 слухачів з числа дорослого незайнятого населення розпочали навчання за напрямком «Монтаж столярно-будівельних виробів».

Курс спрямований на набуття навичок зі встановлення дверного блоку в пройом та розклинювання клинцями по стойовим брускам, задування монтажною піною проміжків між стіною та коробкою; прорізання та прибивання наличника, виконання монтажу віконного блоку в пройом з перевіркою по рівню та виску; розклинювання віконної коробки клинцями; збірка та монтаж меблів, тощо.

По закінченню навчання, за результатами підсумкової кваліфікаційної атестації слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком.

Таке навчання дозволить покращити можливості з працевлаштування та підвищити свій професійний рівень.

Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України» здійснює ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки USAID «Економічна підтримка України»

 

в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100095136510499

в Instagram – @workforce.development.ua!