Навчання часткової кваліфікації «Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка»

19 лютого 2024 року в Державному навчальному  закладі «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» у межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України» 15 слухачів з числа дорослого незайнятого населення розпочали навчання за напрямком «Облицювання бетонними, керамічними, природними та іншими матеріалами. Декоративна кладка».

Курс спрямований на набуття навичок з виконання кладки конструкцій стін середньої складності з керамічних порожнистих  каменів; кладки стін середньої складності різної товщини, кутів, стовпів, прилягань, перетину стін із бетонних, шлакобетонних  і природних каменів правильної форми, установка кріплень; кладки стін простої складності з одночасним облицьовуванням, тощо.

По закінченню навчання, за результатами підсумкової кваліфікаційної атестації слухачі отримають сертифікат про присвоєння часткової кваліфікації за вказаним напрямком.

Таке навчання дозволить покращити можливості з працевлаштування та підвищити свій професійний рівень.

Проєкт «Розвиток трудового потенціалу для України» здійснює ГО «Міжнародна фундація розвитку» за підтримки USAID «Економічна підтримка України»

 

в Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100095136510499

в Instagram – @workforce.development.ua!