13 грудня 2014 року 30 учнів ліцею відвідали циркову виставу. Це стало можливо завдяки благочинній акції Харківського благодійного фонду «Благо», який презентував ці квитки до Дня Святого Миколая.
Новорічна циркова вистава
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
13 грудня 2014 року 30 учнів ліцею відвідали циркову виставу. Це стало можливо завдяки благочинній акції Харківського благодійного фонду «Благо», який презентував ці квитки до Дня Святого Миколая.