25 лютого у ліцеї пройшли щорічні змагання «Ну-мо, хлопці». Прийняло участь 10 команд. Результати будуть оголошені 2 березня на лінійці. Змагання проводились у рамках тижня фізичної культури та захисту Вітчизни.
Ну-мо , хлопці
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
25 лютого у ліцеї пройшли щорічні змагання «Ну-мо, хлопці». Прийняло участь 10 команд. Результати будуть оголошені 2 березня на лінійці. Змагання проводились у рамках тижня фізичної культури та захисту Вітчизни.