6 березня 2015 року в актовій залі ліцею відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого Дня – 8 березня. Співробітниці ліцею отримали музичні, віршовані, прозаічні подарунки від колег-чоловіків, учнів ліцею цього року та впускників минулих років. А базове підприємство АТ “Житлобут” підготувало для жінок подарунки. Ввечері усіх бажаючих чекав святковий концерт у Будинку культури Київського району.
Свято весни та пісень для жінок ліцею
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)