02 квітня 2015 року команда нашого ліцею прийняла участь у обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з волейболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.
Участь у обласних змаганнях з волейболу
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
02 квітня 2015 року команда нашого ліцею прийняла участь у обласних щорічних спортивних змаганнях «Спорт протягом життя» з волейболу серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.