У волі – сила

Під таким гаслом 20 грудня на базі ліцею відбулися традиційні обласні рекреаційні ігри для людей з фізичним обмеженнями здоров’я. У змаганнях з футболу, баскетболу та боче взяли участь понад 60 спортсменів-аматорів з Харкова, Куп’янску, Лозової, Первомайського. Організаторами змагань стали Харківська спортивна громадська організація «Афродіта» та представництво ВСГО «Конфедерація громадських організацій інвалідів в Харківській області». Ліцей підготував 2 команди спортсменів – від учнів груп КО-3, 2КО-3 та від членів «Афродіти». Крім того волонтери ліцею забезпечили супровід команд, допомогу у суддівстві, проведення фінальної дискотеки. Чудовим подарунком для усіх став виступ танцювального колективу, який було запрошеноі «Фондом добрих людей», а вокалісти ліцею розважали учасників змагань, поки ті чекали підбиття підсумків. Спортсмени, що перемогли в особистій першості отримали грамоти, а абсолютні переможці грамоти та медалі.