На виконання вимог Кодексу цивільного захисту та листа Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області від 18.03.2014 № 040-1567/161 щодо проведення «Дня цивільного захисту», з метою навчання учнів та працівників ліцею з питань дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій 17.04.2014 ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» провів «День цивільного захисту населення».
День цивільного захисту населення
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)