24 квітня, команда з 21 студента нашого закладу — ЗП(ПТ)О «Харківський професійний коледж будівництва та промисловості» — відвідала виставку Install Fest Ukraine 2026 у Києві, яка пройшла в межах проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні» (EDUP), що реалізується за підтримки Швейцарії та впроваджується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку Swisscontact.
Install Fest Ukraine 2026 — це не просто виставка, а найбільший технічний фестиваль країни, де формується майбутнє санітарно- технічної галузі. Для наших студентів це унікальна можливість:
Побачити інновації в дії: ознайомитися з найсучаснішим обладнанням для опалення, водопостачання та кліматичної техніки.
Професійний нетворкинг: поспілкуватися напряму з представниками світових брендів та топовими інженерами.
Досвід майбутнього: отримати знання про енергоефективні технології, які будуть впроваджуватися під час відновлення України.
Попри всі виклики, ми продовжуємо надавати нашим студентам доступ до найкращих практичних знань.
Повертаємося до Харкова з новими ідеями, технічним натхненням та впевненістю у власних силах!
- 1
- 5
- 2
- 4
- 3

24 Квітня 2026
Admin 




Категорія: 

