Юкляєвська Наталія , директор ДНЗ РЦПТОінноааційних технологій будівництва та промисловості»
Обрана головою наглядової ради на Засіданні наглядової ради
Проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні” впроваджується за фінансової підтримки Swiss Development & Cooperation – Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдінг”, ТОВ “Сіка Україна” та виконується Swisscontact Eastern Europe Europe за підтримки МОН Міністерство освіти і науки України.
Дякую за довіру 🙏❤️
Засіданні наглядової ради Проєкту “Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні”
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)