Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» продовжує впровадження короткотермінових курсів з числа дорослого не зайнятого населення. На базі навчально-практичного центру «Монтажника гіпсокартонних конструкцій» за технологіями ТДВ «Сініат»» проходить навчання часткової кваліфікації за напрямком «Обличкування стін гіпсокартоном каркасним та безкаркасним способом». Курс направлений на набуття вмінь та навичок з приклеювання листових матеріалів до стін; виконання улаштування теплозвукоізоляції стін при безкаркасному та каркасному обличкуванні стін; провішування і розмітка поверхонь стін під каркаси; монтаж пристінних каркасів до стін та біля них; з’єднання елементів каркасів різними способами; підготовка матеріалів до монтажу, та ще багато іншого цікавого.
Проведення короткотермінових курсів з числа дорослого населення
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)