19.02.2014 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар–практикум для вихователів гуртожитку ПТНЗ області.
Тема семінару: « Гуртожиток у системі виховної роботи ПТНЗ»
Обласний семінар–практикум
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)
19.02.2014 року в ДНЗ «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся обласний семінар–практикум для вихователів гуртожитку ПТНЗ області.
Тема семінару: « Гуртожиток у системі виховної роботи ПТНЗ»