З 30 квітня по 6 травня 2015 року, в рамках декади національно-патріотичного виховання, присвяченої 70-річчю перемоги над нацизмом в Європі, в ліцеї пройшла акція «Тепло наших сердець бійцям АТО». Під час акції волонтери ліцею зібрали листи та обереги для бійців, що проходять службу в зоні АТО військової частини, в якій служить мобілізований у січні 2015 року вихователь ліцею Котенко Сергій Олександрович. Учні у своїх листах розповіли як вони навчаються та побажали скорішого повернення додому, в мирне життя. Листи були передані волонтерам, які повезуть гуманітарну допомогу на передову.
Пам’ятаємо! Перемагаємо!
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)