З метою формування національної свідомості здобувачів освіти, виховання у них почуття патріотизму, вміння співпереживати та готовності стати на захист рідної України 27 листопада 2023 року в групі МШ – 13 відбувся патріотичний виховний захід ” Виховання молоді у патріотичному дусі – важливе завдання держави” в онлайн форматі на платформі Zoom. Присутні обговорили прояви патріотизму в такий відповідальний час для нашої країни, під час російсько-української війни, та хвилиною мовчання вшанували полеглих.
Патріотичний виховний захід ” Виховання молоді у патріотичному дусі – важливе завдання держави”
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)