Перемога нашого студента на всеукраїнському конкурсі зварників

Успіх нашого студента на всеукраїнському конкурсі зварників!

 

У місті Вінниця на базі Вище художнє професійно-технічне училище №5 відбувся конкурс фахової майстерності серед студентів закладів професійної освіти зварювального напрямку — EdUP Welding Cup 2026.

 

Упродовж трьох днів 26 студентів з різних куточків України демонстрували свої професійні вміння, змагаючись за звання найкращого молодого зварника. Конкурс включав три етапи: теоретичний, практичний та творчий.

 

Учасники виконували завдання з використанням сучасного обладнання за такими методами зварювання:

• ручне дугове зварювання (111)

• напівавтоматичне зварювання в захисних газах (135)

• аргонодугове зварювання (141)

• газове зварювання (311)

 

Окремою частиною став творчий конкурс «Зварюючи майбутнє», де студенти презентували власні вироби, створені у навчальних майстернях.

Гідно представив наш заклад освіти студент

Харківський професійний коледж будівництва та промисловості Анатолій Ткаченко, який:

посів III місце у практичному завданні на тренажері SOLDAMATIC (метод зварювання 135, положення РВ)

став переможцем у номінації «Естетика» творчого конкурсу «Зварюючи майбутнє».

 

Це вагоме досягнення демонструє високий рівень підготовки наших студентів, їхню майстерність, креативність та прагнення до професійного розвитку.

 

Конкурс проводиться в межах проєкту

Swisscontact «Публічно-приватне партнерство для поліпшення професійної освіти в Україні (EdUP)» за підтримки Міністерство освіти і науки України та міжнародних і бізнес-партнерів.

Щиро вітаємо Анатолія з чудовим результатом та бажаємо нових професійних перемог!

Пишаємось нашими студентами!

IMG 20260313 081017

IMG 20260313 081017