23.02.2015 в Державному навчальному закладі «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» відбувся Правовий турнір на тему «Відповідальність починається з мене». Метою цього заходу є пропаганда здорового способу життя та формування правомірної поведінки учнів ліцею. Турнір складався з п`яти конкурсів. Перше призове місце посіла група ШМ-22, друге – ШМ-5, третє – ШМ-12. За якісну підготовку до заходу призери турніру отримали подарунки.
Правовий турнір
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)