70-річниця ПЕРЕМОГИ

Європейський квест у ліцеї

18 травня 2015 року на подвір’ї ліцею розгорнулося імпровізоване різнокольорове полотнище стягів країн Європейського Союзу. В такий спосіб учні ліцею відзначили 20 річницю підписання Угоди про європейську співпрацю 28 країн світу. Захід відбувся у формі цікавого квесту: учні кожної групи отримали питання, пов’язані з країнами-членами ЄС та повинні були намалювати прапор цієї країни. Краще усіх із завданням впоралися учні групи С-31 та ШМ-22.

День пам’яті та примирення

8 травня 2015 року, на Меморіалі Слави в Лісопарку до Дня пам’яті та примирення, що вперше відзначається у нашій країні, відбулася урочиста хода та церемонія покладання квітів. Вклонитися пам’яті полеглих воїнів та покласти квіти до підніжжя монумента Батьківщини-Матері прийшли і педагогічні працівники нашого ліцею на чолі із директором Юкляєвською Наталією Вікторівною. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання. Під звуки гімну України пролунав триразовий армійський залп на знак скорботи за усіма загиблими у часи Другої світової війни та під час дій в зоні АТО.

Пам’ятаємо! Перемагаємо!

З 30 квітня по 6 травня 2015 року, в рамках декади національно-патріотичного виховання, присвяченої 70-річчю перемоги над нацизмом в Європі, в ліцеї пройшла акція «Тепло наших сердець бійцям АТО». Під час акції волонтери ліцею зібрали листи та обереги для бійців, що проходять службу в зоні АТО військової частини, в якій служить мобілізований у січні 2015 року вихователь ліцею Котенко Сергій Олександрович. Учні у своїх листах розповіли як вони навчаються та побажали скорішого повернення додому, в мирне життя. Листи були передані волонтерам, які повезуть гуманітарну допомогу на передову.


peremoga

Заходи 70-річчя Перемоги