2-4 грудня в рамках підготовки до обласних змагань у ліцеї пройшли змагання з настільного тенісу. Прийняло участь 9 груп. І місце – Посохов Іван; ІІ- місце Самарін Євген; ІІІ місце – Головінов Іван; І місце серед дівчат – Куриленко Лариса. Кращі 2 хлопці і 1 дівчина будуть представляти честь ліцею на обласних змаганнях серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з настільного тенісу 10 грудня у Професійному технічному училищі №25
Змагання з настільного тенісу
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)