23 травня 2018 року старший майстер Державного навчального закладу «Харківський професійний ліцей будівельних технологій» з метою перевірки відвідування занять учнями, створення безпечних умов праці та відповідність робіт навчальній програмі відвідала навчальну групу Езв-72 на виробництві в цеху по виготовленню залізобетонних конструкцій базовим підприємством АТ «Трест Житлобуд-1», де учні проходять виробничу практику. Учні виконували роботи по підготовці металу до зварювання та зварювального апарату до роботи; зварювання каркасів, огорож та кожухів.
Контроль виробничої практики групи Езв-72
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/date.png)
![](https://strojsoc.ptu.org.ua/wp-content/themes/theme2/images/user.png)